KopáčovDoraleous a společníci (S01E11)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:63
Počet zobrazení:6 301

Doraleous je opět zklamán z chování Neebse a Mirdona, Drak se za ně omlouvá. Poté však naši hrdinové opět vyráží potírat zlo a nespravedlnost, tentokrát do ne příliš populárního království Pff. Po cestě se ale staví koupit Mirdonovi nový magický krystal.

Přepis titulků

EPIZODA 11 KOPÁČOV To jako fakt? - Vy jste toho koně prodali? - Jo. - Na mě se nekoukej. - Máš radost? Ne, nemám. Kdo vám to dovolil? - Nikdo nám to nezakázal. - Byl to spontánní nápad. - Jo. Popadli jsme příležitost za pačesy. Ten kůň ale nebyl na prodej.

- Byl to dárek. - Ale dívej, kolik z něj káplo prachů. Ta-dá! - Máme prachy, Doraleousi! - Prachy! - Co to je? - Prachy jsou doma! - Prachy jsou doma? - Jo, to je tvůj podíl. Pět měďáků? - To je tvůj podíl. - Doraleousův podíl. - Můj podíl z čeho?

- Z celkový částky. - Kolik jste za něj dostali? - 20 stříbrňáků. Jo. A ty jsou kde? No, něco jsme nakoupili... Doufám, že věci, který se nám budou hodit. - To si piš. - No, přesně jak říkáš... To není pravda, Doraleousi. Nebudeš z toho mít radost. Já v tom nevidím problém.

Dívej, co jsme koupili. - Prásk! - Pra-prásk! - Bubum! - Čikabum! - Výbuch. - Jo. Není to nádhera? - Co to sakra je? - To je bitva u Letaldova. - Spíš bitva o hovně. Takhle bitva u Letaldova nevypadala. Ale jo. Jsem tam já, ty, Drak a Mirdon... - Ty máš meč? - Zrovna jsem skolil Titanuse. Mečem?

Jo. Takže jsme vydělali peníze... a vy jste je hned vyhodili z okna? - Ne, nevyhodili. - Vyhodili z okna? Vyhodili jste je z okna! Mohli jsme za ně nakoupit zásoby, koně... Obrazy. Omlouvám se ti. Mrzí mě, že jsem toho byl vůbec svědkem. Já vím, Draku.

Chápu. - Nejspíš se s tebou ani neradili. - Vůbec. - Walkene... - Ani jsem nedostal podíl. - Nějaké novinky? - V nejbližším okolí nic moc. Nicméně... vím o jedné záležitosti, ale nevím, jestli ji vůbec zmiňovat. Do toho. Nuže dobrá... Království Pff. - Ne.

- Ne. - To není dobrý nápad. - Pokračuj. Co je s ním? Ogdoňané se údajně chystají srovnat království se zemí. Ale možná by se nic tak zásadního nestalo. - Ne, ať jim ukážou. - Tím bych se netrápil. - To nemůžeme připustit. - Najdem si něco jinýho. Tentokrát bych přimhouřil oko a příště zase pomůžeme. Vy jste snad zapomněli na naše poslání? - Vyrážíme.

- Fajn, fajn. - Dobře. Ale jestli jdeme do království Pff, můžem se po cestě stavit v Kopáčově? - Ne, spěcháme. - Proč ne? Protože se nechceme zdržovat. Ne, konečně mám pár peněz, takže si chci koupit novej magickej krystal. Tak jo, ale budeš vybírat rychle. Jasně. Zajdem tam, já si vyberu a vypadnem. Tak si sbalte saky paky a jdem.

KOPÁČOV Mirdone, mrkej na to. Duhově fialová. Ta ti sedí. Je pro tebe jako dělaná. Zkus si ji. Tak jo, jdu si zkusit duhově fialovou. - Dobře. - Tak jo, jdu do kabinky. Mákni. - Kam máte namířeno?

- Do království Pff. Prý jim hrozí-- Co je? Ale to nic... Proč? Proč? Proč byste tam chodili? Protože se tam schyluje k násilnostem. Chlapi! Duhová fialka. - Dobrý. - Duhová fialka ti sekne. - Co myslíte?

- Hodí se k tobě. - Padne ti. - Fialová je úplně mimo. - Taky to úplně necítím. - Ber ji. - Co tam máš dál? - Vrať mi fialku. Takže... Zašátrám rukou v pytli... a vytáhnu... růžovku. - Ty jo, růžovka? - Růžovka. Dobře, proč ne...

- Zkusím, jak bude vypadat. - Do toho. Do toho, sekáči. Být vámi, tak se držím od lorda Yathzeeho dál. Dokáže bejt pěknej kruťas. Dobrá, díky... - Dáme si bacha. - Ty si nedáš bacha. Vydáš se tam a nakráčíš si to přímo k lordu Yathzeemu. - Ale jinak to prostě nejde.

- Jasně, nejde. Tak proč říkáš, že si dáme bacha? V téhle zemi je spousta problémů, ale ty sis vybral zrovna tenhle. Chlapi, čučte na růžovku. - Podle mě je parádní. - To říkáš na každou. - Líbí se mi. - Líběj se ti všechny. - Sluší mu. - Konstruktivní kritika! - Ber ji. - Víte co? Dost se mi líbí, ale přijde mi...

že mi úplně nedrží v holi. Prostě tam úplně nesedí, chápeš? Mirdone, naprosto ti rozumím. Můžeme ti ji na místě doupravit, aby ti tam perfektně zapadla. - Vážně? - Zdarma. - Pozornost ode mě. - To je dobrá nabídka. - Co myslíte? - Já bych zkusil další. Jo, máš pravdu. S růžovkou bych si připadal jak buzík.

Co tam máš dál? Tak jo, tahle je velmi vzácná. Nikdo další široko daleko ji nemá. - Obláčkově modrá. - Ty jo, obláčkově modrá. Vidím ti to na očích. Tohle bude trefa, to bude trefa. - Ta se mi líbí. Zkusím si ji. - Do toho. Moc hezká. - S tebou je radost nakupovat.

- Promiň, ale je to nuda. Radši bych šel. To vidím. Dáváš to dost jasně najevo. Kazíš to svoji negativitou. To samé dělá i království Pff a ty jim teď chceš pomáhat. - Co když už na ně útočí? - To by byla paráda. Chlapi, z obláčkově modrý jsem totálně hotovej. - Páni! - Mrkejte na ni. - Jasná volba. - Mirdone, modrá ti sekne. Víš co?

Dám na svůj instinkt a vezmu si ji. - Jsem tvůj kopáč. - To teda. - Kolik stojí? - Tak jo, poslouchej... sice tě znám pár minut, ale jsme jako bratři... - Jo, taky to tak cítím. - Takže 8 stříbrňáků. Kopáči, to je pořád moc. Víš ty co? Co kdybych přihodil svou starou kouli? Zajímavá nabídka, kterou nemůžu odmítnout.

- Paráda. - 5 stříbrňáků a tvá koule. Tak jo, jen si to tu spočítám... O fous mi to nedá. Doraleousi... půjčil bys mi těch 5 měďáků? Co je? Víš, že ti je vrátím! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Nové epizody s českými titulky každou středu a neděli na www.videacesky.cz.

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

A co stalo s výpravou pro Větrobřit z minulé epizody?

02

Odpovědět

Proč mám pocit, že mu právě prodal jeho vlastní magickou kouli?

280

Odpovědět

Digger please.

90