MightopolisDoraleous a společníci (S01E06)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:66
Počet zobrazení:6 611

Naši hrdinové zvítězili v bitvě u Letaldova a nyní pokračují do známého města Mightopolis, kde se chce Doraleous setkat s králem. Neebs ale narazí na starého známého a vše bude jinak...

Přepis titulků

EPIZODA 6 MIGHTOPOLIS Bitva u Letaldova byla nelítostná, ale vyšli jsme z ní vítězně. Hned po ní jsme se vydali do Mightopolis sehnat další klienty. Broof se mezitím radši vrátil do našeho hradu, neboť vyšlo najevo, že se s králem Ragthornem moc nemusí. Tak jo, já půjdu za králem a... nejspíš se to protáhne, protože ho bude zajímat, co všechno pro něj můžeme udělat.

Draku? Co kdybys sehnal něco k jídlu? Mirdone... No, ty se asi půjdeš tak jako tak někam ožrat, viď? To si kuř, že půjdu. A co ty, Neebsi? Nenakoupil bys nějaký zbraně nebo třeba i koně? Jo, uvidím, co koupím za hovnoklacek. - Draku, tys ten hnus ještě nevyhodil? - Ne, Doralous mi ho svěřil. Je mou povinností ho nosit.

To je vtipný. - Je to jeho povinnost. - To teda je! Zlomte vaz, pak se uvidíme. Neebsi? Jseš to ty? Ericu! POPRAVA TÝDNE - Kde ses tu vzal? - Tebe jsem neviděl ani nepamatuju.

- To se mi snad zdá. Co tě přivádí do Mightopolis? Přestěhoval jsem se sem. Co tu děláš ty? - Já jsem válečník. - Nekecej. Jo, jsme zrovna na cestě z Letaldova. Sejmul jsem tam Titanuse. - Kecáš! - Zabil jsem ho. To je mazec, brácho. Moc zajímavá konverzace, ale už musím jít... Dobrej nápad.

Těšilo mě. Neebsi, už pojď. Jdi napřed, já pak dorazím. - Jak se ti daří? - Úplně bohovsky. Nemůžu si stěžovat. Samý skvělý věci. Nevím, kde začít... - Pořád hraju na flétnu. - No jo, vzpomínám si. Zrovna zakládám novou kapelu. Až uvidíš někde na plakátu Drakoptáky, koukej dorazit. - Rád přijdu.

- Já taky, ale už musíme jít. - Neebsi, pojď už. - Draku, o co ti jde? - Takže máš kapelu? - Jo. A proč teď trčíš tady? Jaks přišel k tomu pranýři? Udělal jsem takovou blbinu. Snědl jsem mrkev z královy zahrady a všem z toho ruplo v bedně. A kapelu to nějak nebrzdí? Ne, zatím ne, zatím ne... - Hlavně nejez mrkve, jo?

- Mně ani nechutnaj. - Mně taky ne. - Vyřiďte mu... že je tu Doraleous a jeho společníci. Prosím. Chceš tam dojít? Klidně bych šel, ale to bych se musel hnout. Jdi ty. Tak já půjdu. Prej nemá zájem. Doraleousi, znáš mýho kámoše Erica? Prosím, řekni mi, žes ho nesundal z toho pranýře.

Hej, to je ten týpek z pranýře! Mirdone, ztiš se. Přímo za mnou stojej dva členové královy gardy! Doraleousi, hoď se do klidu. Zabásli ho za krádež mrkve. Jo, do klidu. Mrkev. - Do klidu. - Mrkev. Chci se dostat ke králi a vy sem přitáhnete zločince. - Není to zločinec! - To teda nejsem! - Ty ne, Mirdone.

To on. - Čau, chlape. - Jseš mi povědomej. - Žiju tu už nějakej pátek. - Hraje v kapele. - Zrovna ji rozjíždíme. - Budou z nás hvězdy. - Fajn, fajn. - Na co hraješ? - Na loutnu. Neshání král náhodou loutnistu? - Tady jsem! - Chceš jít na konkurz? - S radostí! - Chlapi... Já hraju taky na loutnu.

Vždycky si to narve do pusy a pak je k nezastavení. Prostě jen hraju. - Další loutnista! - Další loutnista. - Dobrý. - Víte co? Co kdybysme teda všichni společně zašli za králem? Skvělej nápad! Pojďte, skočíme za králem. - Skvělý! - Vážně? Vždycky jsem chtěl vidět krále naživo. Loutna ale přece není dechovej nástroj, ne?

Neumíš hrát na loutnu. Ne. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Nové epizody s českými titulky každou středu a neděli na www.videacesky.cz.

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hmm... tak mě tak napadlo (po třech letech), že ten král možná ani žádnýho loutnistu nehledal... :-)

Každopádně jsem si předtím nikdy nevšiml té narážky na Broofa. Koukám, že to měli dobře promyšlené :-)

20