Nejhorší proti nejhoršímuDoraleous a společníci (S01E05)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:80
Počet zobrazení:7 717

Neebsův návrh prošel, a tak se v důležité bitvě utkají nejhorší bojovníci dvou proti sobě bojujících armád. Jak to zvládne Letald Leslie?

Přepis titulků

EPIZODA 5 NEJHORŠÍ PROTI NEJHORŠÍMU V Letaldově jsme trčeli už několik hodin. Po řadě nedorozumění jsme vybrali našeho nejslabšího bojovníka, kterého čekal souboj jeden na jednoho. Vsadím dva zlaťáky na to, že vyhraje ten Nanadook. Jo, moje řeč. Děláš si srandu, Neebsi? Celé to byl tvůj nápad. Jo, a teď sázíš na nepřítele?

Vy si snad myslíte, že vyhraje Leslie? - To bych mu radil. - Leslie je posera. Dostane pojezd. Jestli nevyhraje, jsme v maléru a Letaldi přijdou o území jen kvůli nám - a tvýmu nápadu, Neebsi. - Můžeš za to ty. Doraleousi, ty se jako zlobíš? Mám jisté obavy, protože je v sázce naše pověst a celá tahle osada. Měli jsme poslat Draka.

Cože? No dovol! Já přece nejsem nejhorší. Podle mě teda jseš. Drak by toho jejich ani náhodou nesundal. Ne. O co ti jako jde? Podívej se na mě. Jsem nezastavitelná mlátička. Prostě budem pevně doufat, že Leslie ten souboj vyhraje. Ty kráso, on fakt vyhrál.

Ne, ne, ne, to není fér! Kdo je další na řadě? Kdo je další? Je to fér. Sám jsi na ty podmínky přistoupil, králi. Dobře, tentokrát jsi vyhrál, ale příště si mě nepřej, Doralingusi. Vypíšu na tvou hlavu odměnu. Já nejsem-- Víš co? Dělej, jak myslíš. Jak myslíš, králi Kalousi.

Vypiš na mě odměnu. Jsem král Calas! Jo, králi Paďousi. Vím, jak se jmenuješ. Díky. Jsem Calas! Dobře, jdeme pryč, ale pamatuj si, Doralingusi, že dneška budeš ještě litovat. Budeš litovat! Doraleousi, děkuji ti mockrát za poražení krále Calase. Letaldi budou dnes slavit. Bylo nám potěšením.

Jsem rád, že to vyšlo. Chvíli jsem už měl strach. Podívej, děti uplácaly z výkalů naší nejlepší kozy tvou podobiznu. Páni. Jako bych se viděl v zrcadle... vyrobeném z bobků. - Páni, jseš úplně na sračky, Doraleousi. - Díky. A co se týče platby... Dlouho jsme přemýšleli, čím se tě za tvůj dnešní hrdinský skutek odměníme. A rozhodli jsme se, že ti dáme našeho nejlepšího bojovníka Leslieho.

- Kdo je další? - Dáte nám Leslieho? Přesně tak. Je to náš nejudatnější bojovník. Nyní bude moci bojovat po vašem boku. Mně jen přijde, že by možná bylo lepší... aby chránil... vás. Tohle nám bohatě stačí. Já ti nevím, Doraleousi. - Mně se to líbí.

Bral bych ho. - Mirdone, sklapni. - Rádi jsme pomohli. - Proč si nevezmem Leslieho? - Mirdone... - Když jsi oslovoval Calase, měls říct... karasi. Grilovanej karasi. To by bylo vtipný. Grilovanej karasi. To by bylo vtipný. Prostě: "Dík, grilovanej karasi." Tohle ti přijde vtip-- Děkujeme, ale Leslieho si nechte. Kdo je další na řadě? Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Nové epizody s českými titulky každou středu a neděli na www.videacesky.cz.

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět


Odpovědět

To nemá chybu, moc pěkná podobizna na klacku :D

50

Odpovědět

IS THERE NOONE ELSE? Luliby

80

Odpovědět

To snad ne:D

21