Nemrtví kriplovéDoraleous a společníci (S01E45)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
97 %
147. nejoblíbenějšíTvoje hodnocení
Počet hodnocení:127
Počet zobrazení:8 280

Tak téhle hrozbě čelí naši hrdinové poprvé. V Nudonii se objevili nemrtví a Doraleous a společníci jsou jediní, kteří mohou celou zemi zachránit.

Přepis titulků

EPIZODA 45 NEMRTVÍ KRIPLOVÉ - Dobré ráno. - Tobě taky, Doraleousi. - Neebsi. - Doraleousi. - Co tu děláš? - Pracuju. - A na čem? - To mi řekni ty. Je z něj teď společník, Doraleousi. - Řekl kdo? - Přece ty! - To není pravda.

- Je. Ne, neřekl. Ale jo, řekl jsi: "Neebsi, dokud jsi král, nemůžeš být společník." - Tak jsem rezignoval. - To jsem po tobě nechtěl. A jsem společník. Ale já neřekl, že když rezignuješ, staneš se společníkem. - Jen že nemůžem zaměstnat krále! - A já už nejsem král. Hele, já ho v týmu taky nechci, ale je pravda, že ses vyjádřil dost nejasně.

- To není pravda... - Proč jsi mu prostě neřekl, že nemůže být společník? Protože by se mě snažil přesvědčit. To by nebylo třeba. Zabil jsem Titanuse. - Už ani nevím kolikrát. - Dvakrát. Dvakrát? Ne, už třikrát! - Třikrát? - Zabil jsem ho zas. - Cože? - Zabils ho potřetí? - Jo, po cestě sem. - Po cestě sem?

- Hovno! - Nekecej! - Hovno! - Ale zpět k tématu. Jsem společník? - Ne, promiň. - Doraleousi. - Co je? - Odstoupil jsem z funkce krále. - A mě to moc mrzí. Byl jsem král... opravdovýho království. - My víme. - Odstoupil kvůli tobě. - Cože? - Jen kvůli tobě! - Sakra! - Nech toho. - No tak, nech toho...

- Dívej, co děláš. - Zničils mi život! - Ne, nic jsem ti nezničil. - Zničils mi život! - Zdravím vás. Ahoj, Doraleousi. - Ahoj. - Ahoj, Tezaurusi, co ty tady? - Přišel jsem za Neebsem. - Dej mi pokoj! Jen ti nesu zisk z prodeje košťat za tenhle měsíc. Aha, dobře. Tak mi to sem slož. - Složte to sem, chlapi. - Doraleousi, zničils mi život! - Nezničil.

- Proč jseš takovej? - Nejsem takovej, Neebsi. - Co si teď počnu! - Co si teď počnu! - Páni, to je ale balík. - Pořádný jmění. - Ty si nějak poradíš, Neebsi. To je všechno. Rád jsem vás viděl. My tebe taky. A příště prosím nejdřív zaklepej. - Jasný. - Díky. Asi půjdu umřít někam do lesa. Doraleousi, vesnice v Georgianě obsadili údajně takzvaní nemrtví.

- Nemrtví? - Potřebují nás. Jinak se nákaza rozšíří po celé Nudonii. Paráda. Neebs je zpátky. Lučištník se bude hodit. Co jsem slyšel, není radno se k nim přibližovat. Je mi líto, Walkene, můj život je u konce. - Lučištník by pro nás byl výhodou. - Ani nevíš, čemu čelíme. - Začíná to na ne-. - Neebsi? - Na zkušebku. - Na zkušebku! - Jo!

- Ale nejsi společník. - Kolik dostanu peněz? - Nic nedostaneš. Jseš ve zkušebce. - Jasný, takže pro bono. - Musíme vyrazit. Rychle jsme se přesunuli do Georgiany. a rozdělili jsme se do tvou týmů, abychom zachránili přeživší a mohli čelit dosud nevídané hrozbě v podobě nemrtvých. - Bože můj, to vypadá děsivě. - Jo, je to zlý. - No nic, zkusíme najít přeživší. - Dobrej nápad. - Haló?

Přeživší? - Ne, neupozorňuj na nás. - Tady! - Čau, Neebsi! - Ztište se, prosím. - Neebsi, nech toho! - Draku, tiše... - Chlapi, co tu děláte? - Hele, přeživší! - Musíte se ztišit. - Proč? - Jinak si pro vás přijdou. - Co se tu stalo? - Těžko říct. Nic podobnýho jsem ještě neviděl. Ty zrůdy nejsou tím, čím bývaly. Ale říká se jim nemrtví.

Co to znamená? - Doraleousi! - Co je, Neebsi? - Slyšíš to? - Sakra. - Už se blížej! - Žádný obavy. Nahoře na věži máme lučištníka a všichni jsme špičkoví bojovníci. Neebsi, vidíš tam něco? - Něco vylejzá z lesa. - Dobře. To budou nemrtví, začni je střílet. Hlavně ať jim míří na hlavu.

- Neebsi, miř jim na hlavu! - Vidíte je? - Jo, vidím je. - Vypadaj spíš jako kriplové. Jo, má pravdu. Nějak divně kulhaj. - Kriply bych nestřílel. - Ne, jsou to oni. Choděj děsne pomalu a vydávaj divný skřeky. Jo, Neebsi, jsou to oni, začni střílet. - Mám střílet kriply? - Jo. Teda ne, střílej nemrtvý. Dobře, jak chceš.

- Nelíbí se mi, že střílí kriply. - Jsou to jen nemrtví. - Ty kriplové nemaj šanci! - Jo, dej jim co proto! Nejsou to kriplové, ale nemrtví. - Jsem zase společník! - Nejseš! - Ve zkušebce! - Jo. Neebs je zpět. Neebs je zpět! Do toho, Neebsi. Je to skvělej lučištník. Proč žes mu dal padáka?

Kvůli spoustě průserů, který se ti vykouřily z hlavy. - Doraleousi, poslední. Mám ti ho nechat? - Ne, posluž si! - Tref ho do koulí. - Dobře. Paráda. Dodělej ho. - Jo! - Díky bohu. - Dobrá prča. - Zvládli jste to. No, Neebs to zvládnul. Ale asi je jich víc, ne? - Chodí všude po zdejších vesnicích.

- Takže nemůžeme přestat. - Ani náhodou. - Ale s Neebsem to bude brnkačka. A kurva! Ty sráči jeden! Jak se ti to líbí, kreténe? - To snad ne. - Kousnul mě. - Kurva, kousnul mě. - Mirdone... - Podívej se na mě. - On mě kousnul. - A jak ti je? - Je mi dobře. Ne, tak není.

Je mi dost zle. - Kurva! - Je mrtvej. - Vždyť ho jen trochu kousnul. - Jo. Žádný takový, budete ho muset zabít. - Krucinál, to jako fakt? - Jinak se stane jedním z nich. Už to není váš kamarád. Je to zrůda. - Vidíte? Vidíte? - Mirdone. - To není Mirdon. - Musíš to udělat. Sakra, Mirdone...

Moc mě to mrzí, ale jinak to nejde. Moc mě to mrzí. No počkej! Kdo mě to sakra kousnul? Tak počkat... - Ty ses... - Váš kámoš mě kousnul? - Bude mi platit doktora. - Draku, kousni Mirdona. - Proč? - Dělej! - Jo, kousni ho! - Ustup, Draku.

- Jak se ti to líbí, dědku? - Kdo mě to kousnul? Draku, tos byl ty? - Neřeš to. - Ty hajzle jeden! - Rád tě zase vidím. - Chutnáš hrozně. - Ty mě kousneš, a ještě se culíš? Nech to plavat. Víme, jak to zvrátit. Živý musej kousnout nemrtvý. - Do toho. - Takže budem kousat kriply? Chodili jsme od jedné vesnice k druhé, kousáním jsme oživovali nemrtvé - a prosili jsme je o to samé.

- Doraleousi, já už nemůžu. Je to nechutný. Už jen poslední vesnice. Dobře... Sofie... Sofie! Hej, víme, jak to vyléčit! Stačí nemrtvý kousnout a jsou jako nový. No nic, mějte se. Jen abyste věděli. Pomoz nám porazit všechny kriply světa.

Stačí olajkovat tohle video a nasdílet ho svým debilním kámošům. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Nové epizody s českými titulky každou středu a neděli na www.videacesky.cz.

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

"Pomoz nám porazit všechny kriply světa. Stačí olajkovat tohle video a nasdílet ho svým debilním kámošům."
Tvůrci se s tím vážně nemazlí.  :-)

30

Odpovědět

Z Mirdona nebude vlkodlak?

110

Odpovědět

Vidíte... Karl mohl přežít! :D :D

100

Odpovědět

walking dead :D

00

Odpovědět

Neeeebs is baaaack!!!

90

Odpovědět

Škoda doufal jsem že, se z Mirdona stane něco jako lich. :D

90

Odpovědět

Na to že lich má být jedna z nejmocnějších bytostí, by byl tenhle pořádnej lempl :D

10

Odpovědět

Tak u tohohle dílu jsem málem chcal smíchy.

Hej, střílím kriply.

Tys mě kousnul? ... Jaké to je, hm?

260