Obyčejný prodavač košťatDoraleous a společníci (S01E36)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:99
Počet zobrazení:7 385

Z Neebse je jen obyčejný prodavač košťat, který chce koupit nová košťata. A Tezaurus je pořád nováček, co dělá jednu chybu za druhou.

Přepis titulků

EPIZODA 36 OBYČEJNÝ PRODAVAČ KOŠŤAT Tak jo, jsme doma. Jdi otevřít bránu. - Jako já? - Jo, ty. - Dělej! - Mazej otevřít. - Tak mi dejte klíč. - Ty ho nemáš? - Nemám. - Ale máš. Ne, nikdo mi ho nedal. - Takže jsi ho ztratil.

- Typická cucákovská chyba. Ne, jelikož jsem novej, nikdo mi klíč nesvěřili. Počkat, neschovali jsme ho? - Schovali, že jo? - Já ho schoval. - Tady to máte. - Jo, schovali jsme ho. - Kams ho teda schoval? - Je na krbový římse... v zasedačce. Tys ho schoval uvnitř hradu? Jo, kdyby byl venku, někdo by ho ukrad. A nepřijde ti to...

hloupý? Taková debilita, to snad není možný! Draku, děláš si srandu? Co tě sem přivádí, poutníku? Jeden nájemný vrah zabíjí členy Legapurské devítky. Chci vědět, co je zač a kde udeří příště. Jémine... Tak se podíváme. Občas chvilku trvá, než mi koule naběhne. Dobře.

A co jinak? Nic extra. Samá práce. Zvládáš to? Jo, jde to. Už jsi našel čtyřku? - Co prosím? - Už to je. Co že tě to zajímá? Snažím se najít vraha Legapurské devítky.

No jo... Vidím nájemného vraha, který zabíjí členy Legapurské devítky! - To je on. - Ale není to jen tak ledajaký vrah. - Jak to? - Je totiž celý z kamene! To sedí. Další oběť přijde o život ve Stříbrném lese. Ve Stříbrném lese?

A kdo to bude? Jmenuje se... Kurva! Zase mi spadla. Košťata, košťata! Zameťte si podlahu! - Já bych si pár košťat koupil. - Vážně? - Jo. - My ale žádný nemáme. - Zrovna jsi je dost hlasitě nabízel. - Ráno nám došly. Jsou vyprodaný.

- Vždyť jsou přímo za tebou. - Ty jseš elf, viď? - Jo. - Jasně. Košťata nemáme. To je jako nemáte, protože jsem elf? Ne, jen mě to zajímalo. - Vážně? - Nevídám tu moc elfů. - Takže si můžu koupit koště? - Ne, došly. - Protože jsem elf? - Nevím, proč to sem taháš. Protože ses mě na to čirou náhodou zeptal.

- Košťata došly, i kdybys nebyl elf. - Tak proč ses ptal, jestli jsem elf? - Protože... - Máš něco proti elfům? - Ne... - Máš něco proti elfům! - Nic proti nim nemám. - Že já si tam pro tebe šáhnu... a podříznu ti krk. Koukej sem navalit koště... zadara... ať si můžu jít v klidu koupit krůtí stehýnko.

- Nechtěj mě vytočit. - Hlavně klid. Miluju krůtí stehýnka. Budem o tom dál kecat, nebo s tím něco uděláme? Nenapadá mě, jak se dostat dovnitř. Nečekaně. Jo, asi budem muset vyrazit dveře. Proč tu tak zbůhdarma postáváte? - Tady nováček nemůže najít klíč. - Žádný jste mi nedali. - Ztratils ho.

- Neměl jsem ho v ruce! Broofe, koho nám to vedeš? - To je Ampherny. - Těší mě, Ampherny. - Zdar. Jo, nazdar. Broofe, musíme rychle dovnitř. - Zkoušeli jste, jestli není odemčeno? - Jasně že jsme to zkoušeli. Je odemčeno. Tys nezkusil, jestli není odemčeno? Netušil jsem, že je to potřeba, když jste se ptali na klíč. - Klasickej cucák.

- Bezmozek jeden. Tak... - Máš to tu moc hezký. - Tady? - Jo. - Tobě se tu líbí? - Jo, je to tu moc hezký. - Nestěžuju si. Jo. Konečně. Připojení obnoveno! Co že to chceš vědět?

Koho ten vrah zabije ve Stříbrném lese. Jasně, jdeme na to... - Jmenuje se... Atari. - Atari. Děkuju mockrát. - Počkat, ještě něco. - Cože? - Vidím tebe, Doraleousi. - Mě? Ano, hrozí ti nebezpečí. - Jaké nebezpečí? - Vidím, vidím... Někdo na tebe má pořádný vztek.

Dokážu si představit, že mě nemá v lásce spousta lidí. Ale tenhle vztek vyústí ve smrt. - Smrt? - Smrt! Pomoc! Pomozte mi někdo! Nevrť se, holka. Pomozte mi! Prosím! No tak, buchto, nech toho.

Prosím, pane, pomozte mi. Jinak mě zabijou. Promiňte, slečno, já už jsem s tímhle skončil. Teď jsem jen obyčejný prodavač košťat. Ale... já vás prosím! Správně, elfe, hleď si svýho. Hleď si svýho, ty jeden špinavej, prašivej elfe. Co prosím?

Říkám, ať si hledíš svýho, ty jeden špinavej, prašivej elfe. Slyšels správně. A já ti doporučuju, abys nechal tu dívku jít, než se naseru. Špičatouchej elf se prej nasere. A co nám uděláš? Popícháš nás ušima? Něco ti řeknu, elfe. Do toho. Klidně si něco zkus.

Bude to pět na jednoho. Až budete připravený, pusťte se do mě. Děkuju, zachránil jsi mi život. Jsi hrdina. Kdepak hrdina, slečno. Jsem jen obyčejnej prodavač košťat, kterej už dvakrát zabil Titanuse. A nikdo mi za to nepoděkoval. Ne, ne, ne! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Nové epizody s českými titulky každou středu a neděli na www.videacesky.cz.

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vždyť vy, pane překladateli, ještě více nabádáte ke trollení chudáka Tezaura! :-)

70

Odpovědět

UPC věštecká koule

70

Odpovědět

Tož hmmm. Žeby sa u niekoho obracala karta charakteru?
tak to som na ďalšie časti zvedavý.

60

Odpovědět

Immagitchu!

50

Odpovědět

Abys nebyl zklamanej (jestli myslíš Neebse) :-) Spíš je tady vidět, proč je takovej, jakej je (podobně jako v epizodě 26 Brána do Starého Světa). Očividně jsou elfové v Nudonii bráni jako podřadná rasa.

60