Pohřešovaný králDoraleous a společníci (S01E39)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:111
Počet zobrazení:8 242

Doraleous se nejdříve dozvídá o Broofově činu a poté se se svou družinou pod tíhou okolností vydává zachránit pohřešovaného krále...

Přepis titulků

EPIZODA 39 POHŘEŠOVANÝ KRÁL Broofe, ze Stříbrného lesa jsi zmizel nějak rychle. Všechno v pořádku? - Ano, v pořádku. - Fajn. Vítej zpět. - Walkene, co nového? - Velká věc. V Mightopolis se někdo vloupal do královských komnat a zabil krále i všechny jeho vojáky. - Bože můj. - To ne. - To je vážně velká věc. Broofe, kam jsi šel, když ses od nás oddělil?

- Myslím, že do Mightopolis. - Myslíš? A nevíš náhodou něco o smrti krále? No... něco málo. - Něco málo o tom víš? - Trochu. Tak se s náma o tu trochu poděl. Když nám Míla prozradil, že za tím vším stojí Raghtor, měl jsem konečně důkaz, že zradil mé lidi.

- To ne. - Nezlobte se. Nezlobte se. Jen mám jisté obavy, protože si nás teď určitě pěkně vychutnaj. - Jak to myslíš? - Že na nás pošlou každého vojáka, co mají. Jasně, vychutnaj... To těžko, Doraleousi. Nikdo, kdo mě viděl, nepřežil. Bum! To je boží, ty masově vrahouškej pacholku. Takhle se to dělá.

- Ani mě to nepřekvapuje. - Vážně? Zato mě překvapuje, že tu máme vraha koťátek. - No tak. - To ne. Nejsem žádnej... Ty koťátka byly součástí stvůry. - Jak by řekl vrah koťátek. - Asi už přišel jejich čas. Jo, nejspíš. Co tam máš dál, Walkene? Říká se, že král Norton II. z Popelova je pohřešován. Ten, kdo ho najde, získá tučnou odměnu.

- Ta by se šikla, když jsme švorc. - Ještě něco? - Vzhůru do Popelova. - Snad tam nemají žádná koťata. Promiňte, ale kdo to teď mluví? To je král Norton II. Chystá nějaké důležité oznámení. - Já myslel, že ho unesli. - Ne, je támhle. Chlapi, tohle je jejich král. Vrátil se. Já si říkal, že vypadá jako král. - Takže žádná odměna?

- Ne, žádná odměna. Ale vždyť bez ní nepřežijem. Doufali jsme, že ji dostanem. Proč máme vždycky takovou smůlu? Pokaždý, když seženem práci, tak někoho zachráníme, a pak stejně utřem. - Nějak se to vyřeší, Mirdone. - Uklidni se. Duše z toho má dobrej pocit, ale kapsa je pořád prázdná. - Žádný kapsy nemáš.

- A duši taky ne. - Něco vymyslíme. - Začnem prodávat maso. - Pojďme prodávat maso. - Nebo budem farmáři. Žádný maso nemáme a nebudem ho prodávat. Poslouchejte, už je to tady. Je to tady! A teď už vás nebudu napínat. Je mi velkou ctí, že vám dnes mohu představit muže, který mi zachránil život, a vašeho nového spoluvladaře... krále Neebse!

To snad není možný. Ale je. Taky jsem to nečekal, ale mám radost! - Dva králové! - Zdravím a vítám... všechny lidi... - z království. - Popelov. - Popelov. - Cože? - Jméno království. - Popelove... s radostí budu vaším spoluvladařem.

A abych přinesl tomuto překrásnému království mír a prosperitu, představuji vám Zázrakoště. Zázrakoště je revoluční výrobek, který má extra dlouhou rukojeť a spoustu štětin navíc. Proto splní i vaše nejtajnější sny! To nemůže být pravda. Draku, že se mi to zdá? - Nezdá. - Řekni že jo. Nezdá se ti to, kámo.

To je pecka! Zaprvé bych vám chtěl poděkovat za to, že jste se s námi sešel, králi. A zadruhé chci říct, že jsme moc rádi, že jste se v pořádku vrátil. Rádi? To sotva. Táhli jsme se takovou dálku za odměnou. - Jsme rádi, že je zpátky. - Tak jo. Příště mi to řekni, ať nejsem před králem za blbce. - Za blbce jseš, kdykoliv promluvíš. - Ticho. Když už jsme tady a jsme nájemní bojovníci...

chci se zeptat, jestli třeba nestojíte o to ty bandity dopadnout a vydat na spravedlnost. - Jsme švorc, potřebujem kšeft. - Mirdone, no tak... - Nechtěl byste nějaký maso? - Vždyť žádný nemáš! Už nemluv. Vaše služby nebudeme potřebovat. Jak vidíte, máme tu udatného Neebse. Prostí lidé z Popelova, jaká jsou vaše ctěná jména?

- Vaše Excelence, my nejsme místní. - Naše jména? - No tak. - Jak dlouho jsi žil pod mojí střechou? - Moc dobře to ví. - Doraleousi... Neebsi, to je tvůj kamarád Doraleous. - Doraleousi? - Čau! - Doraleousi! - Jo. - Nepoznal bych tě. - Vážně? - Přibral jsi. Jo, přestal jsem se hlídat.

Jo, hrozně ses změnil. - Mirdone? - Čau! - Hustý vousy! - Líbí? Seknou ti. Jo, znám je. Doneste každýmu koště. - To nemusíš. - Ale já chci. - Nedělej to. - Každýmu jedno Zázrakoště. Jak se máte? - Skvěle.

- Jo? - Neskutečně skvěle. - Jak jde kšeft? - Dost bídně. - Ne, ujde to. - Kralování je boží a prodej košťat... - To jde ruku v ruce, ne? - Takže se vám nedaří? Třeba bysme pro ně něco našli. Mohli by třeba dopadnout ty bandity a jen tak ze srandy je sem přivést. - Berem cokoliv. - Skvělej nápad. Takovou drobnost by určitě zvládli. - Až na jejich lučištníka, ten je marnej.

- Skvělý nápad, Vaše... - Píchni mi, Tezaurusi. - Arogance? - Vaše Arogance. Neebsi, to nebude třeba. Ale když už jste sem vážili cestu, zůstaňte jako naši hosté. - Zůstaňte! - Dosyta se najezte. - A dobře se vyspěte. - To zní skvěle. - My budeme muset... - A váš lučištník může mezitím na střelnici trénovat. - Pro začátečníky tam maj terče jak kráva. - Co prosím? Když chceš bejt lučištník, měl by ses naučit střílet.

Ty si myslíš, že jsi lepší lučištník? - Nechte toho. - Ne, počkat. - Nejsi lepší lučištník. - Ale jsem. - Vážně? - Já jsem tady nahoře a Tezaurus je... Tak nízko ani není vidět. Takže když jsi král, jsi lepší než já? - Ne, jen jsem lepší lučištník. - Vůbec nevíš, co kralování obnáší. Jsi arogantní, neschopný a nezajímá tě nikdo jiný, jen ty sám.

Právě jsem jim všem dal Zázrakoště zadara. - Nejde o košťata. - Aha, nejde o košťata. - Slyšíte ho, králi? - Tak my půjdem. Hele, chápu, o co ti jde. Převzít můj post není snadný. - Jen tak se tam plácáš a nevíš... - Vážně? Tak sleduj. Dobře.

Slušná střela, ale poslouchej mě. Jestli chceš bejt skvělej lučištník, musíš umět skvělý věci. To, co děláš, je přinejlepším průměrný. To, co dělám já, je úžasný. - Tomu říkám ztráta času. - Nebuď takovej kakabus. Není to tak zlý. Dostali jsme košťata. Jo. A jídlo. Moc dobrý jídlo. Skvělý jídlo, pohodlná postel.

Jo, jo, to je jedno. Pojďme už pryč. Chci už být zase doma. Počkejte chvilku. - Co to je? - 20 stříbrňáků, mám vám je dát. To je skvělý. To nás na pár týdnů nakrmí. - Od koho? - Dárce mi řekl, že chce zůstat v utajení. A že dvakrát zabil Titanuse. Možná jsem se v něm spletl.

Třeba má vážně dobrý srdce. Takže tu máme tajemného dárce... Zajímavé... Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Nové epizody s českými titulky každou středu a neděli na www.videacesky.cz.

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

4:30 - "vydat na spravedlnost". To není moc české. Lepší by bylo "vydat spravedlnosti".

20

Odpovědět

Čekal jsem souboj, ale tohle... jak je chudák Thesaurus skleslý na konci. :-)

181

Odpovědět

Tolik hlášek v jednom nedá ani Arnold Schwarzenegger.

111

Odpovědět

The best one

51