PoradaDoraleous a společníci (S01E02)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:130
Počet zobrazení:9 361

Ve druhém díle webseriálu Doraleous a společníci naši hrdinové svolají vůbec první poradu a pokusí se dát hlavy dohromady, protože nutně potřebují sehnat prvního platícího klienta, aby úspěšně rozjeli podnik. Povede se jim to?

Přepis titulků

EPIZODA 2: PORADA Zdar, chlapi. - Ahoj, Doraleousi. - Ahoj. - Na stole nám leží mrtvá kočka. - Ta je moje. - A co dělá na stole? - Zkouším nový kouzlo. Snažím se ji oživit. A jak to jde? Upřímně nevím.

Jak vidíš, zatím je pořád tuhá. Dobře, zavádím první pravidlo, kterým se budeme od teď řídit. Žádná mrtvá zvířata na poradách. To je až zbytečně přísný. - Jo, připadám si jak na střední. - Vy tu chcete kočku na okrasu? Kočku ne, ale třeba něco podobnýho. Je to dost omezující. Neviděli jste Walkena? - Co?

- Já jo. - Já taky. - Dneska? - Nosí brnění. - Víte, jak jsem to myslel. - Je to postarší chlápek. Viděli jste ho dneska? Měl tu být s námi. - Dneska určitě ne. - Dneska ne. - Dobře. Měl dorazit. Teď už k věci. Máme tu poradu číslo jedna. Hurá! - Mirdone!

- Dokázal jsem to! Povedlo se. Oživil jsem kočku. - To je úžasný! - Úplně zírám. Neskutečný. Jseš rád, že jsem ji tu nechal? Na to se nedá nic říct. - Vidíš to. - Žes mu nevěřil? - Ne, nevěřil. - Kdo by to byl řekl... Takže si sem můžem vodit zvířata?

Počkat... - Tak nic. - Mirdone... - To kouzlo asi nevyšlo. - Koukám na to. Ale zatím bych ji tu nechal. Třeba se ještě něco stane. - Co když to byla jen první fáze... - Teď jsem zvědavej. Může tu zůstat. - Paráda.

Mrtvý zvířata na porady můžou. - V budoucnu ne. - Jen dneska. - Dobře. Vyřešeno. První porada, která se měla konat už včera, zatímco jsme nezískali Větrobřit. Potřebujeme tipy na klienty. Někdo nějaké návrhy? - Měli bysme dostat přidáno. - Fungujem sotva dva dny. Nemůžeš chtít dostat přidáno, když jsme první ani druhej den nic nevydělali, jasný? Dnes jsme tu právě proto, abychom vymysleli, jak si vyděláme.

A ty chceš dostat přidáno? Děláš si srandu? Nehoráznost. Nikdo nedostane přidáno, jasný? To je další pravidlo. Už máme dvě. - Nejdřív musíme něco vydělat. - Dvě pravidla za dva dny? Jak to tu bude vypadat za rok? Mně to přijde celkem fér. Jsem rozumný vůdce. - To přece víte. - Omlouváme se, Doraleousi. Od teď tě budeme poslouchat.

- Hurá! - Funguje to! - Jo. - Pojď ke mně. - Líbíš se jí. - Jo. Ty jsi ale hodná. Moc hodná. Jsi hodná kočička? Moc hodná kočička. Slyším, jak vrníš. Sakra. To snad ne.

Mirdone, cos to... Byl k tomu kouzlu nějakej manuál? Měl jsem knížku, ale byla dost nekonkrétní. Musel jsem hodně experimentovat. Proč byla nekonkrétní? Protože se to nikdy nikomu nepovedlo. Snažím se o původní tvorbu. Někdo napsal knížku o něčem, co nikdo nezkusil? Je to spíš teoretická knížka... Mirdone, hoří ti kočka.

Fakt hoří! Draku, uhas ji. Honem. Počkat, moment. Někdo klepe. Hned jsem tady. Zdravíčko, sire Walkene. Jsi přesný jako hodinky. Omlouvám se za zpoždění. Byl jsem zaneprázdněn. Pomáhal jsem s rozjezdem. Snažím se to rozhlásit do světa. - Vím...

- Hurá! - Je zpátky! Ne. Poslyš, mám jeden tip. Král Calas z kmene Nanadoo chce vyhlásit válku nedalekému Letaldovu. - Letaldovu? - Přesně tak. Letaldi tě potřebují. Jsou to výjimeční lidé. Ale má to háček. Nanadoo povede do boje udatný Titanus. Titanus?

Je to šílenec! Někteří tvrdí, že je to bůh, že je nemožné jej zabít. Já vím. Všechny ty zvěsti jsem už slyšel. - Močí dokáže roztavit ocel! - Já vím, všechno jsem to slyšel. Doraleousi, tohle je tvoje příležitost. Máš pravdu. Tohle je naše šance. Můžeme se díky tomu proslavit. Musíme se připravit.

Kočka vybouchla! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Nové epizody s českými titulky každou středu a neděli na www.videacesky.cz.

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Thank you so much for sharing such useful and interesting information https://helixjump2.com

00

Odpovědět

You write very well, am amazed with your blogging, you will definitely achieve success..!! Keep it up
* kissanime - gogoanime -

00

Odpovědět

So the beautiful http://stmkeyscodes.net game plan.

00

Odpovědět

Thanks for your sharing. Hope you can contribute more quality posts to this page. Thank you!
http://subwaysurfers.online

01

Odpovědět

More like TightAnus, am i right? HA

60

Odpovědět

Hey, Titanus!

30

Odpovědět

Letaldi. :-D Good one, akorát mi teda asi uniká, co ve skutečnosti znamená Weetalds. Nemůžu se dočkat toho, jak si poradíš s Geigh Kingdom (a Queer Village) :-)

40

Odpovědět

nejspíš to znamená přesně to jak to bughero přeložil.. jen si představ, že weetalds vyslovuje Kripke z TBBT ... they're special people :D

70

Odpovědět

+TitanusJo aha, to by mohlo být ono. Asi jsem nad tím přemýšlel víc než se mělo :-)

41

Odpovědět

Jinak diky serial jsem neznal a je to zatim slusne.
kissanime https://kiss-anime.co/

15

Odpovědět

Hned na zacatku (0:38) jsi se asi nechal trosku unest rika tam zadna mrtva zvirata na stole ne kocky. Jinak diky serial jsem neznal a je to zatim slusne.

51

Odpovědět

Zdravím, nepoužívám žádnej AdBlock ani nic jiného a na Firefoxu mi videacesky nejedou. Stránka se otevře, je takto asi 5 sekund v pořádku a pak se z ní stane celá bílá a akorát browser píše v levém dolním rohu "Přečteno bbcdn-bbnaut.ibillboard.com" a stále se loaduje. Mám pocit, že se to děje už delší dobu. Tohle píšu přes Chrome. Bylo by fajn s tím něco udělat... a taky mi trochu dělá starost ten zvyšující se počet reklam všude.

00

Odpovědět

Nechápu co máte pořád s těmi reklamami. Až na ty vyskakovací přes celý prohlížeč a ty, co při přehrání se sluchátky skvěle imitují pocit středně silného výbuchu u ucha, je to pohoda. Rozumná cena za chod tak fajnového webu... Nebo to si vážně chcete chodit vylévat srdéčka na ,,novinky,,?? :D

71

Odpovědět

Můžeš nám na Facebook napsat, jakou verzi Firefoxu používáš? Zkusíme to vyřešit :-)

31

Odpovědět

+XardassAhoj, na FB bohužel nemůžu, protože nemám FB, ale je to poslední verze - 58.0.2.

Jinak otázka - za co je víc peněz z reklamy? Když si přehraju celé 30ti sekundové video nebo když jich deset odkliknu po 5ti vteřinách? Trochu si myslím, že kdyby před každým videem bylo napsáno Pustit reklamu ano/ne, tak bych párkrát do týdne na to ano i kliknul a zkouknul to celé.

02