Starosvětští bratřiDoraleous a společníci (S01E22)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:87
Počet zobrazení:7 251

Doraleous a společnící se dozvěděli o tajemné organizaci, která šíří v Nudonii zlo, a tak je potřeba ji vypátrat a rozprášit.

Přepis titulků

EPIZODA 22 STAROSVĚTŠTÍ BRATŘI Poté, co jsem levou zadní ubránil bránu do Starého světa, - vyrazil jsem se společníky... - Neebsi. - My dva jsme tam ani nebyli. - Byli. Ne. Až když se dobojovalo. Hned, jak jsme se dozvěděli o spící buňce, nechali jsme dítě u Neebsovy sestry a vyrazili jsme do Donga, kde jsme se následně rozdělili.

Doraleousi, nevím, jestli mi ty plněné houby chutnají. Nikdo tě nenutí je jíst. Když já nevím. Byla by jich škoda. Tak je radši sněz. Jenže mi moc nechutnají. Tak je nejez. Nechápu, v čem je problém. Zdravíčko, chlapi, jakpak se máte?

- Dobře. Jak ty? - Výborně. Ty, dlouháne, chutnaj ti naše houbičky? - Jsou výborné. - To rád slyším. - Mám vám nalít další skleničku? - Zatím není třeba. - Spíš bych měl jednu otázku. - Jen se ptej. Neslyšel jsi náhodou o skupině Starosvětských bratrů? Chceš mě zabít? - Ne.

- Snažíš se mě zabít? - Ne. Tobě snad přeskočilo. Tady v Dongu Starosvětský bratry vůbec nezmiňuj. - Jen mě zajímá, kde je najdu. - Nech toho. Vykašli se na to. Ano, další sklenička už je na cestě! Ne, nedám si. Už běžím! Páni, jak já zbožňuji zabíjení nevinných lidí mířících do Starého světa. I já se vyžívám ve vraždění nevinných a zbožňuji Starý svět.

Kéž by tak existovala nějaká skupina či organizace, která by sdílela naše zájmy. Ano, ano! Nějaký spolek nebo bratrstvo Starého světa. Vy dva... co jste to říkali o vraždění? Že zbožňujeme vraždění nevinných. A Starý svět. Starý svět je nejvíc, vole! Tak pojďte za mnou. Tak jo, jsme nahoře.

Hurá! - Neebsi, děláš to špatně. - Jsem na střeše! No tak, lezl jsi vůbec už někdy po žebříku? - Proč se ptáš? - Tři body doteku, Neebsi. - Základní pravidlo žebříku. - Lezení po žebříku nemá žádný pravidla. Prostě lezeš odspoda nahoru. Hotovka. Dobře, ale když už jseš nahoře, nikdy nestoupáš na poslední příčku. - Jinak jseš babral. - Na poslední se nestoupá? To si piš, že se na poslední nestoupá!

- Tak proč tam vůbec je? - Aby ses jí chytil. Nepotřebuju se držet. Nejsem malej fakan. - Fakan? - Jo. Vážně? Chtěls v týmu Žebříkáře, tak ho koukej poslouchat. - Rozumíš? - Hele, jestli budeš bojovník a budeš den co den hledět do tváře smrti, občas si prostě stoupneš na poslední příčku.

Doraleousi, asi si objednám další várku plněných hub. Já myslel, že ti nechutnaj. Já ti nevím. Chci jim dát druhou šanci. Dobře, dělej, jak myslíš. Propána. Vy dva, buďte teď potichu. Nedělejte před ním hlouposti. Kde mám svůj zatracenej drink, šmejde?

Jistě. Už se to nese, pane. Tady. - Čekal jsem na něj celej den. - Tady je, tady je. - Jedna sklenice medoviny, pane. - Ty hajzle pitomá, co ti to tak trvá... - To mám čekat věčně? - Dáte si ještě, pane? - Jasně že mi dáš další! - Jasně že vám dám další. Jdu na to. Tady je další drink, pane. Buďte prosím opatrný. Debile. A co tyhle dvě děvky?

- Co jsi to říkal? - Nečum tak blbě, šmejde. - Neříkej mi děvko. - To víš, že ti budu říkat děvko. - Klídek! - Komu to říkáš? - Tobě, ty kreténe. - Kreténe? - Moc na mě nečum. Nejradši bych ti jednu vrazil. - Tak ty mi vrazíš? - Si piš. Co si to dovoluješ? - Já o tom nevěděl!

- Rozbils mi nos! Pojďte si radši dát další rundu. Ty jeden zatracenej... Vy kreténi, počkejte, až se vrátím s kámošema. Dáme vám pěkně na prdel. - Cos to říkal? - Že vám dáme pořádně na prdel! - Vyřiď jim, že Doraleous už se těší. - Jseš mrtvej. Jseš mrtvej! Děkuji vám. Právě jste mi podepsali ortel. Povězte mi, kolik jste toho už zabili.

Spoustu. Povídej, Walkene. Dekapitace, upálení, utopili a rozčtvrtili jsme tisíce dětí. Já rád věci pálím. Hlavně koťátka. Koťátka? Jednou jsem utopil celou školu dětí. Jak jsi to dokázal? Jedno po druhém jsem vylákal ven.

Řekl jsem jim, že jim ukážu kačenky. A když vyšly ven, po kačenkách ani stopa, samá voda. Působivé. Hoši, narazil jsem na dva šmejdy, co nás uráželi. Dokonce mi rozbili nos! Jo, seděli si tam a házeli špínu na Starej svět. Že prej si nás podaj. Musíme je jít stáhnout z kůže! - Přesně.

Stáhnem je z kůže! - A upálíme je. To nemůžeme trpět. Kde jsou? Seděj v hostinci. Ti se nedožijou rána! Jo, dáme těm sráčům co proto! Jak se jmenujou? - Doraleous. - Cože? Sakra. Krouhnem ho! Jo, pojďme krouhnout Doraleouse. - U mě jsi skončil. - Já u tebe? - Sklapni.

Už sklapni. - Ty sklapni! Neprovokuj mě, elfe. Umíš akorát tak nosit žebřík a děláš tu machry. A ty umíš akorát tak sedět na prdeli a blbě čumět. - To není pravda. - Ale je. - To teda není. - To je fuk. Už drž prosím tě hubu. Jasně. "Jsem nejlepší." Bla, bla, bla... - Víš ty co? - Co? - Máš padáka. - Ty mě nemůžeš vyrazit.

- Můžu. Vyrazit mě může leda tak ten debil Doraleous. Doraleous je jedinej debil, co mě může vyhodit. Ty na to nejseš dost debilní. - Přestaň ho urážet. - Budu si ho urážet, jak se mi zachce. - Já ti... - Je to zmrd. Línej zmrd. Je to všivák nejvšivější. Ještě jedno slovo a rozmlátím ti ciferník. - Rozkopu ti ksicht.

- Tak ti to zkus. - Chceš rozkopat ksicht? - Posluž si. Hned to schytáš zpátky... žebříkem. Doraleousi! Doraleousi! Doraleousi! Vylez, kluku! Volali jste mě? Tady je. To je on. Jsi Doraleous?

Jo. Jsi si jistý? Ano, jsem si jistý. Na stupnici od 1 do 10... jak moc jsi Doraleous? 10! Jsem Doraleous! Připrav se zemřít, Doraleousi. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Nové epizody s českými titulky každou středu a neděli na www.videacesky.cz.

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Starej svět je nejvíc, vole!

40

Odpovědět

Tvl Neebs prekvapil:)

90

Odpovědět

Moc pěkné.
Jsem rád, že je vypártrali. :-)

70

Odpovědět

Kua, to bylo napínavý — a v nejlepším to skončilo!
Jak jen já vydržím do příště?

130

Odpovědět

tenhle seriál je sen, dík

151

Odpovědět

Rádo se stalo. Taky ho žeru. :-)

100

Odpovědět

+BugHer0Totálně mi vždycky zvedne náladu, když vidím další díl :)

80