Tajemný VětrobřitDoraleous a společníci (S01E10)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
97 %
154. nejoblíbenějšíTvoje hodnocení
Počet hodnocení:123
Počet zobrazení:6 942

Mirdon s Neebsem stále hrají pitomé hry a nedbají Doraleosova příkazu. Doraleous mezitím z knihy Harryho Pootera zjistí naprosto zásadní skutečnost a ihned vyráží za Jezerní paní.

Přepis titulků

EPIZODA 10 TAJEMNÝ VĚTROBŘIT Tohle kolo jsi sice vyhrál, kouzelníku, ale z bitvy odejdeš jako poražený. Ve skutečnosti ho vyhrál elf. Měl dva na desce a jeden v díře. Zatímco kouzelník měl všechny tři na desce. Aha, takže se snaží trefit do díry. Jo, za to mají tři body. Jo, kouzelník má jen 12 bodů.

Elf má nějakých-- To stačí, to stačí. Těch pitomých her už bylo dost. - Až se nás pět dostane ven... - Jsme čtyři. Cože? Jo, Aaron natáhnul brka. Jak je to krucinál možný? Já vám nevím, v noci je pod nulou, nemáme co žrát... Nikdo z nás už pět dnů nesral. - Jak se máš, Harry?

- Dobře, pane. Zrovna studuji. To je nějaká školní učebnice? Ne, pane. Tohle je mimořádně vzácná kniha. Jediná svého druhu. Předává se u nás v rodině Pooterů z generace na generaci. Magické zbraně? Ano, pane. Má oblíbená kapitola. Najdete tu Věčnoluk, Světlohůl, Větrobřit, Ohňo-- Větrobřit?

Vrať se zpátky. Ano, jedna z nejtajemnějších zbraní v celé Nudonii. Byl ukován hluboko v zemi na počátku věků. Jakmile s ním někdo učiní výpad, nezůstane prý kámen na kameni. Využít jeho sílu však může pouze Vyvolený. To si ze mě děláte prdel. - Nedovolené bránění! - Doraleousi, kam razíš? Vrátím se zítra!

- Můžem jít s tebou? - Ne! Odtáhněte toho koně dovnitř. JEZERNÍ PANÍ Prokázal jsi svou odhodlanost, bojovníku. Dovol, abych ti předala Větrobřit. Vydej se do hlubokého lesa a zabij bestii, která se tam ukrývá. Větrobřit mi nějak chcípnul. Plamen v tvém srdci ho udrží nadále naživu.

- Ty jí to fakt žereš? - Cože? Dala ti svíčku. Dala mi Větrobřit. A být tebou, dal bych si bacha, co jeho držitelovi říkáš. Máš pravdu. Dej té bestii co proto. - Ještě že máš v srdci plamen. - Jen závidíš. Jsem Vyvolenej! Vítej, DeLoreane.

- Jak v noci spíš? - Jako nemluvně. Co tě sem přivádí? Jdu si pro Větrobřit. To mě moc mrzí, DeLoreane. Právě jsem ho někomu dala. Ne, jdu si pro ten pravej. Vím, že je to větěv. Dala bys mi prosím tu větev? Myslíš tuhle větev?

Víte, co by bylo boží? Kdybysme toho koně odtáhli do hradu. Nebyl by to úlet? Mít tohohle obřího koně vevnitř? To jsem přece navrhoval já. Nebo vlastně Doraleous. Mně se ten nápad líbí. Tady stejně zůstat nemůže. Vevnitř bude vypadat líp. Konečně! Vy čtyři... buďte ve střehu. - Tři, Vaše Výsosti.

- Tři? Kruci! Draku, Draku, Draku, ty tlač, my potáhnem. Zdravíčko vespolek, to je moc pěknej koník. Děkujem. Kde se tu berete? Jen tak procházím kolem. Není náhodou na prodej? Ne! Ne, ne, ne, ne, ne, ne. Možná... Poslyš, viděl jsem pravý Větrobřit v Pooterově kouzelné knize.

Tak přestaň blbnout s tím králíkem a dej mi prosím Větrobřit. Tak ty jsi viděl Pooterovu knihu. Proč jsi to neřekl hned? Protože jsem ji viděl až dneska! Věštba se konečně naplňuje, Doraleousi! Abys dokázal, že jsi meče hoden, musíš splnit jeden úkol. Dobrá. Dobrá!

Musíš vylézt na vrchol Sněžné hory. Tam najdeš ledovou jeskyni. Vejdi do ní a pokračuj vpřed, dokud nenarazíš na zlověstného Lispa. Musíš získat jedno z jeho vajec a přinést mi ho. A poté budeš hoden... nosit Větrobřit. Tvé přání je mi rozkazem. A s Větrobřitem v ruce poté přinesu do Nudonie konečně mír!

Očekávej mě! Doraleousi, počkej! Ke splnění tohoto úkolu potřebuješ jednu věc... Nech mě hádat. Větrobřit? Chtěla jsi to říct, že jo? Možná... Nesnáším tě.

Jak já tě nesnáším! Do háje! Měj se. Díky za obchod. Jo, zatím... Tupče. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Nové epizody s českými titulky každou středu a neděli na www.videacesky.cz.

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

skvost

81

Odpovědět

The Lady of the Lake je môj najobľúbenejší seriálový troll vôbec :D možno by sa to zmenilo, keby by mala viac "screen time-u", Asi by sa objavili aj slabé momenty, ale takto je každá scéna s ňou jednoducho geniálna :)

140

Odpovědět

jo, ta je úžasná

70

Odpovědět

Z pozdějších scén s Lady of the Lake jsem se málem válel smíchy po zemi, ale jak říkáš, funguje to právě díky tomu, že je tam tak málo a člověk se na ni vyloženě těší. Najednou se tam po 10 epkách objeví, její objevení má smysl, má super kecy a tebe to prostě dostane.

120

Odpovědět

+BugHer0a v kolika dílech ještě je? Už asi jeno mv jednom že?

00

Odpovědět

+lenaciaVe více, ale přesnej počet nevím. Myslím, že třeba 3.

00

Odpovědět

Čím dál tím lepší.

160

Odpovědět

tak jsem to nevydržel a zhlídnul jsem všech 50 dílů na yt :D stojí to za to, překládejtee

175

Odpovědět

Hlavně je neskutečný, že si to až do konce drží kvalitu. A je to suprově promyšlený.

80

Odpovědět

Rozhořčený komentář od sluníčka za 3..2..1...

65