Transdíra č. 4Doraleous a společníci (S01E49)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
97 %
113. nejoblíbenějšíTvoje hodnocení
Počet hodnocení:163
Počet zobrazení:8 489

Ač je dnešní díl označen jako "season finale", nezoufejte. Epizoda sice vyšla 12. května 2014, a jelikož krásně uzavírá děj, byla za finále dlouho považována, ale o celé tři roky později (8. července 2017) vydali tvůrci ještě jeden dodatečný díl, kterého se s českými titulky dočkáte ve středu. Tím to celé zaokrouhlíme na krásnou padesátku a teprve potom můžeme začít plakat a vzpomínat, jak to bylo krásné a jak už je to pryč... :-)

Přepis titulků

VE ZKUŠEBCE EPIZODA 49 TRANSDÍRA Č. 4 Mirdone, co tam vidíš? Vidím Neebse! - Dobrý. - Je živej, ale svázanej. A my jsme tam s ním ve formě smetáků. - Cože? - To je má čapka! - Je na tom smetáku!

- Koho to zajímá? Mě. Proto na to upozorňuju. Je Neebs v pořádku? Chlapi, chlapi, Pán se probudil. - Za chvíli tu bude. - Slyšíš? - Pán je vzhůru! - To bude pěkně mrzutej. - Nevzbudili jsme ho? - Už se těším! - Nemůžu se dočkat. - Ty košťata bys měl radši propustit. Jinak mi dlužíš dvacet, čtyřicet, šedesát měďáků.

Sláva Starému světu, pane! - Ne, ne... - Co je? - Ne! - Tak co je? - Říkej! - Bělouš je živej. - Kdo to sakra je? - Ten z Donga. Určitě víte. - Zabili jsme ho. - Ten černokněžník? - Jo, Bělouš! - To má být vtip? - Ne, pane. - To jsou nejlepší košťata široko daleko.

- Tebe jsem se na nic neptal. Říkal jsem vám, že máte ty košťata vyhodit! - Co dělá tenhle muž na zemi? - Žebříkář? Jo, je to on a nevím, co dělá na zemi. Omluvte mé říhnutí. - Bělouš se ptá, kde jseš ty? - A? Neebs mu to nechce říct. Asi tě chce zabít za to, žes mu usek palici. To se mu nedivím. Jen chci říct, že ten šíp v tvý hlavě nebyl můj. A já chci říct, že jsem tě při tom viděl.

Já to věděl. Doraleous mi to nechtěl věřit. Tak to ho asi čeká pořádné překvapení. - Další v řadě. - Vůbec nevíš. - Povídej, já nic neřeknu. Ne, těším se na vaše překvapené obličeje. - Co Barat? - Zatím jsme ho neosvobodili. Ale jakmile budem mít Megapěstouny, hned se na to vrhnem. - Tak to hodně štěstí. - Jak to myslíš? - Ty to nevíš?

- Co? - Barat je tuhej. - Nesmysl! - Spíš josmysl. - Co by mohlo Barata usmrtit? - Schválně hádej. - Nic. - Jestli počítáš do nic včely. - Lžeš... Pane, transka je připravená k aktivaci. - Do toho. - Rozkaz. - To je Giligorf! - To je zas kdo? - Gili kdo? Vy si ho jako nepamatujete?

- V životě jsem na něj nenarazil. - Můj rival z kouzelnický školy. - Slyším o něm prvně. - Giligorf vám nic neříká, Bělouš taky ne. Měli byste brát léky na paměť. Vize lorda Lazerzazerzazerzazera se konečně stane skutečností. - Jsi připraven na mučení? - To se ptáš mě? - Ano. - Nejsem. To asi nebudu nikdy. Vaše skupinka budižkničemů narušila naše plány víc než kdokoliv jiný kdy předtím.

A to je nepřijatelné. Dokud to nepřijmeš. Kde je? Co? Kde je? Kdo? - Neříkali jsme mu Bělouš. - Nikdo. - To teda říkali!

- Neříkali. Má bílou kůži, to dá snad rozum. - To si máme domýšlet přezdívku? - Samozřejmě. Tu přezdívku jsem mu přece dal já! To je fuk. O čem tam mluvěj? - Kde je? - Co to říkal ten týpek, kterýho jste mučil posledně? Co říkal? Jo, přesně tohle říkal. A kurva!

On mu ubližuje. Zabíjí ho. - Jdu tam. - Vem mi prosím čapku. Jen se chci ujistit, že vím, o jakýho jde. O jakého koho? Doraleouse. - Ty jich snad znáš víc? - No, smetákovýho a člověčího. Vidím sraba! Vidíte taky sraba? - Já vidím tebe umřít.

- Ale Doraleouse nikdy neuvidíš. Kde je Doraleous? Nech ho být! Náš hrdina přišel zachránit den. - Jseš v pohodě, kámo? - Jo, co tady děláš? Kryl jsem tě a tys to podělal. - Cože? - Dokud jsi nepřišel, nevěděl, kde jseš. - Tak to promiň. - To nic. Drž se, kámo, já tě odsud dostanu.

Tím bych si nebyl tak jistý. Víš, co je tamta věc, Doraleousi? - Hádám, že to bude transdíra. - Výborně. Ale bát by ses měl hlavně toho, co je na její druhé straně. - A to je co? - Giligorfe, vypusť Megapěstouny. Obávám se, že tudy neprolezem. Já vím. Té transdíře chvíli trvá, než se naplno roztáhne. - Bude větší.

Musíte počkat. - Ta transdíra musí být mnohem větší. Říkám vám, že to chvilku trvá. Dejte mi pět minut! Chlapi, říkal jsem, že se tam nevejdem. Prej máme počkat pět minut. - Zkuste ji restartovat. - Neměli bychom to zkusit? Ne, stane se úplně to samý! Krucikozy, dejte mi pokoj! Nuže dobrá. Jakmile bude transdíra dost velká, vypustíme Megapěstouny a všechna království v Nudonii padnou.

To bohužel nehodlám připustit. To mě nepřekvapuje. Ale bez tohohle s tím nic moc nenaděláš. Meč, který mi způsobil tyto jizvy. Mám pro tebe návrh. Poklekni přede mnou a já tvůj život ušetřím. Já před tebou nikdy nepokleknu.

Ani nikdo jiný z celé Nudonie. Ne dokud budu živ. Výborně. Zabijte toho elfa. A kurva! Pane, elf uprchnul. - Cože? - Možná ti paměť už moc neslouží, ale nejsem jen Doraleous. Jsem Doraleous a společníci. Serpentus limbus!

Jdeme na to. Explosio! Giligorfe! Mirdone, co to máš na ksichtě? Nic. Tobě už nepíská nos? Zbavoval jsem se toho několik měsíců! Jo, Mirdone, něco pro tebe mám. Copak?

- Silovej paprsek! - Taky silovej paprsek! Kurva! Ty jo, hned je mi líp. Neebsi, musíme vypnout tu díru. Zkus jít po krystalu! Jasně, Doraleousi. - Sakra! - Nech to na mně, Doraleousi. Co to děláš? Nech toho! Ne, všechno zkazíš!

Jdi se bodnout, Mirdone! Nosní fičák ze severu! Cože? Ne! Zmrde. Prostá magie. A tentokrát už zůstaň mrtvej nadobro. Nazdar!

- Jak se máš? - Jako na zavolanou. - Že jo? To bys nevěřil, jak na mě tlačili. - Jsou to hajzlové, co? - To teda. - Jen jste odešli, už spřádali plány. - Neřádi, co? Jo! - Ale poslyš... - Broofe, Broofe... Broofe! Vážně?

- To ho mám nechat jít? - Jo... - Podle mě už se poučil. - Vážně? - Jo. - Ty jsi tu šéf. Táhni mi z očí! Ať ten tvůj ksicht už nikdy nevidím! Dobré ráno! - Nazdar! - Čau, Doraleousi. - Jak se dnes mají zachránci Nudonie?

- Zachránili jsme celej svět. - Mám z toho radost. - Odvedli jsme skvělou práci. Kde je Neebs? A to je přesně ono. Udělám z něj společníka a... - A cos čekal? - Vždycky chodí pozdě. - Že se polepší a bude tu včas. - A čekáš taky, že Drak zhubne? - Budu vždycky tlustej. S tím už jsem smířenej. - A Neebs prostě chodí pozdě. - Jo. - Jsem nasranej.

- Dámy a pánové... nejnovější společník Neebs! - Nazdar! - Tady je. - Neebs je tu. - Jdeš pozdě. - Ne, jsem tu už dlouho. - Jak to? Protože jsem chystal překvápko! Mám pro tebe překvápko! - Jaký překvápko? - Pojď před hrad. - Můžu i já?

- Jo, pojďte všichni. Jdem všichni! Tak jo, Doraleousi, až otevřu bránu, - budeš valit bulvy. - O tom nepochybuju. Pohleď, Doraleousi, novej vodní příkop! - Ty jo. - Páni. - Páni! Vodní příkop kolem hradu jsem si vždycky přál. - Díky, Neebsi. - Není zač. Byl jsem to domluvit v Kopáčově a ti chlapi přišli a přes noc ho vykopali.

- Neslyšel jsem ani ťuk. - Fakt? - Fakt. - Jo! - Proradný kopáči. Můžem se vykoupat? - Jo, ale bacha na aligátory. - My máme aligátory? - Jo, máme! - Já aligátory zbožňuju! Tak jo. Jak se dostanem ven? To bude chtít asi most. - On tu není most? - Ne, je to jen příkop. Jo, ale proč bys dělal vodní příkop bez mostu?

Zařídil jsem příkop. Most si snad seženeš sám. - Projev trochu vděku. - Ale jak, když nemůžu pryč? Doraleousi, to nic, nafouknu si křidýlka. - A co aligátoři? - Ti je nepotřebujou, umějí plavat. Já to... Jo, dobře. - Máme příkop! - Jo! - Hurá! - Miluju příkopy!

- Jsme tu uvězněný. Na závěrečnou 50. epizodu se těšte už ve středu! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ach jo :( Nahradit tuhle díru v mém srdci chvíli zabere :(

100

Odpovědět

Docela jsem se na Megapěstouny těšil. Možná by se sem dostali přes magickou Slavnodíru lépe než přes pomalu se roztahující Transdíru.

70

Odpovědět

Broof je skvělej, prej "aligátoři křidýlka nepotřebují" :D

290

Odpovědět

Budete pak prekladat ze stejneho kanalu i Battlefield Friends?

60

Odpovědět

Neeeeeboooo Moooob Squaaad?

30

Odpovědět

Zatím to nemám nakoukaný. Mrnku a promyslím. ;-)

80

Odpovědět

Jaktože v posledním okamžiku nepřišla jezerní paní a nerozsekala to tam zefrblejdem...
trochu zklamání

291

Odpovědět

Doporučíte nějaký další seriál tady? Viděl jsem třeba Journal quest a něco s Poe, to bylo super

30

Odpovědět

S tím Poe se sešli významní autoři jako Oscar Wilde, Hemingway atd. A řešila se vražda

00

Odpovědět

+MirdonTo už tu je přeložený.

00

Odpovědět

+VereDogŘíkám, že jsem to viděl tady, ať doporučí něco podobného dobrého

00

Odpovědět


Odpovědět

+BugHer0Journey quest jsem už viděl, toho Pottera do půlky někde a pak jsem zapomněl název, dík za připomenutí i tipy na další

00

Odpovědět

Seriál co jsem tu už párkrát zkouknul a pokaždé mě bavil je VGHS (Video Game High School) - na první zkouknutí je to typickej cinderella story, ale mám za to, že si v tom každej najde svoje.

Třeba třetí sezóna je skvělá co do experimentování s pojetím filmování každý epizody jiným způsobem a stylem.

30

Odpovědět

jooo bude mi to chybět...

260