Věznice ArzonDoraleous a společníci (S01E17)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:89
Počet zobrazení:6 395

Naše družina se po cestě zdrží u jezera, které dle sira Walkena obývá nebezpečný tvor. Ještě větší nebezpečí se však ukrývá za zdmi vězení uprostřed jezera.

Přepis titulků

EPIZODA 17 VĚZNICE ARZON Aleeno... upustil jsem nůž. Ohnula by ses a podala mi ho? - Moc ráda... - Já ti ho zvednu, Broofe. Kruci, Draku... Hoši, čumte, jakej jsem tu našel kokos... Jejda! To jsem ale nešika. Kdopak se mi pro něj ohne?

Mohli byste přestat házet věci po zemi? Děláte to už dobrou půlhodinu. Doraleousi, pokud se hodláš koupat. dej si pozor na Chobodraka. Dost možná se prohání místními vodami a číhá na tebe. Stojím v mělčině. Toho bych se nebál. - Jak myslíš. - Co že to je? Chobotna... Chobotni... - Co to je?

- Draku... Ty milej malej zabedněnej pablbe. Chobodrak střeží toto jezero. Je to napůl drak, napůl chobotnice. Doraleousi, vidíš tu stavbu tamhle uprostřed jezera? Jo. - A víš, co to je? - Ne, netuším. To je věznice Arzon. Zkus uhádnout, kolik vězňů Arzon momentálně obývá.

Musí hádat čistě Doraleous? - Ne, klidně hádejte taky. - Tak proč se ptáš jeho? Můžu si tipnout první? Čtyřicet? Víc. Neebsi, tipni si. Fakt si můžu tipnout? Podle mě tak osmdesát. Draku, co myslíš ty? Podle mě tak 250. - Přidej.

- 5006. Všichni špatně. Má jednoho vězně. - Říkals víc. - To je míň. Co to na nás zkoušíš? Víte, v jistých případech je méně zkrátka více. Je tam totiž uvězněn jeden muž, jestli se dá vůbec označit za muže... Napadá vás, koho bych mohl mít na mysli? Počkat, nemyslíš náhodou... Myslím.

Barat. Barat? To myslíš vážně? On je tam zavřenej? - Smrtelně vážně. - Jdu se schovat. - Mizím do lesa. - Proč? Je za mřížema. Ticho, já mizím. Dělejte si, co chcete. Já budu schovanej tady za tím za stromem. - Nech ho, ať se schová. - Jak chceš, Mirdone. Užij si bezpečí. Dívejte. - Člověk by si ho ani nevšimnul, co?

- Vidím tě, Mirdone. Cože? Jseš vidět. Půlka těla ti trčí zpoza kmene. Do háje, najdu si nějakej šutr. Poslyšte, podle legendy se před mnoha lety mocný Barat pomátl a na potkání zabíjel všechny ženy, děti, zlaté rybky... Zajala ho až armáda čítající 10 000 mužů. V tom vězení se ho den co den snaží zabít, jenže bezúspěšně. Je to magor.

Normálně mu jeblo. Ve Starém světe to býval generál. Nestárne, nemůže být zabit. Tedy alespoň člověkem. Barat je jedním z největších pohrom, které kdy Nudonii postihly. Barat je podle mě vyřešenej. Pojďme radši řešit ty, co nejsou v lochu. - Ty, co jsou na svobodě a zasloužej si smrt. - Jo, jo. Třeba Titanus byl na svobodě a já ho sundal. Kdo je další? - Jak dlouho z toho budeš žít? - Co tě štve? Jdi s tím do hajzlu.

Nestojí to za řeč. - A to jako proč? - Protože ani nevěděl, že s tebou má bojovat. To proto, že jsem špičkovej zabiják. - Mě bys taky sejmul? - Samozřejmě. - Vážně si to myslíš? - Tebe bych sejmul levou zadní s prstem v nose - a zavřenýma očima. - Už jen abych ti zavřel zobák, cítím silný nutkání ti teď a tady ukázat, zač je toho loket. - Jen tak ze srandy. - To nechceš. Pojďme na to.

- Tak můžem? - Co jako? Připrav se, že tě... napadnu. - Proč bys to dělal? - Abych ti zavřel zobák, jasný? Snaž se za každou cenu můj útok odvrátit, jo? Jestli mě napadneš, bude to pro tebe konečná. Právě proto. Dokaž mi to. - Všichni jsou zvědavý. - Doraleouse bude škoda. Dost mluvení, předveďte se.

- Tak jo, jak chceš. - Raz... dva a tři. - A máš to. - Je po Doraleousovi. Co kecáš? Nasadil jsem ti kravatu. - Copak to nevidíš? - Co nevidím? Že jsem vítěz? - Vidíš mou pravačku? - Jo. - Dívej se na ni. - Nic v ní nemáš. - Ale zabíjí tě. - Nezabíjí mě.

- Ale zabíjí. Jdi do háje. Jdi do háje. - Co je? - Máš vidiny. - Nebudu ti to vymlouvat. - Málem bylo po tobě. - Měls na mále. - Určitě, určitě... Víte co? Měli bysme Aleenu odvést domů. Pojďme vyrazit. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Nové epizody s českými titulky každou středu a neděli na www.videacesky.cz.

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

24 dílů čekat na nejlepší pointu EVER :D

70

Odpovědět

Kolik to má prosím celkově dílů?

70

Odpovědět

50

90

Odpovědět

Si nevieš vymyslieť lepšie meno ty patetická kreatúra?

13

Odpovědět

Výtečne. Šup šup next.

50

Odpovědět

Zatím suverénně nejhorší díl. Úplně o ničem.

413

Odpovědět

Zatím suverénně nejhorší komentář u videa. Úplně o ničem.

162