Vítej zpětDoraleous a společníci (S01E25)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:105
Počet zobrazení:8 257

Dnes nás čeká jeden velký návrat... a taky pštrosi, duha, jednorožec a tajemná jeskyně.

Přepis titulků

NEOBSAZENÁ POZICE 1 EPIZODA 25 VÍTEJ ZPĚT - Takže příště ve službě už žádný bobule. - Ale soukromě si dát můžu, ne? - To je tvoje věc. - Ne že bych je schvaloval, ale prostě... Doraleousi, musím na nějakou dobu odcestovat. Vážně? Jde o jistou osobní záležitost. Dost možná to bude na dlouho, takže tě chci požádat, abys mi zatím pohlídal věci.

A nepotřebuješ pomoc? Rádi vyrazíme s tebou. Toho si vážím, ale je to velmi osobní. Chápu. - Zlom vaz, Walkene. - Zdar a sílu, Doraleousi. Jistě. To bylo zvláštní. Jsem zvědavej. Mám určitý obavy, ale určitě si nějak poradí. Jo, zvládne to.

Tak jo, vážení, konec schůze. - Jo, máme volno! - Neebsi, tobě ještě něco chci. - A co, Doraleousi? - Posaď se. Zklamal jsi mě tolikrát, že už to ani nestíhám počítat. Ten tvůj poslední kousek byl poslední kapkou. Ještě jednou předvedeš něco podobnýho, a poletíš, Neebsi. Dobrá.

Doraleousi, musím se ti k něčemu přiznat. Ale nezlob se a nepočítej to, prosím. Stalo se to, ještě než jsi mi promluvil do duše. Nejspíš se ani nenaštveš, takže je to jedno. - Cos udělal? - Víš, jak máme koně? - Jo. - Tak jsem je prodal. A Mirdon si myslel, že tě to naštve, jenže jsem místo nich pořídil něco lepšího. - Co lepšího?

- Přece... Co? Co? Co?! Co? Pštrosy. - Pštrosi jsou lepší? - Mnohem! Mirdon to trefil. Jasně že jsem naštvanej, Neebsi! - Tys prodal koně, abys-- - Posloucháš mě vůbec? - Poslouchám. Jo! - Máme teď pštrosy. - Co je to s tebou?

Snažíš se mě nasrat? - Ne, co je s pštrosama? Jsou mnohem efektivnější. Míň žerou. - Fakt? Tak super. - Jsou mnohem skladnější. Snášej vejce. Věděls to? - Ty se daj jíst. - Mně jsou jejich vejce ukradený. - Zkus sníst koňský lejno. Chutnalo by ti? - Sklapni. Už ani slovo, jasný? Tohle ti ještě odpustím, protože jsi to udělal, než jsem tě varoval, ale ještě jedna volovina a s radostí tě vykopnu, jasný?

A teď mi urychleně zmiz z očí. Mazej! Doraleousi, jsem zpět. Něco jsi zapomněl? Ne. - Vyřídil jsem tu osobní záležitost. - Vážně? Vůbec jsem neodhadl, kolik času mi to zabere. - Máš ještě moje věci? - Jasně. Ještě jsem neodešel z míst-- - Mám.

- Skvěle. Budu je potřebovat. Rád tě zase vidím. Vítej zpět, Walkene. Doraleousi! Draku? Doraleousi! Draku, kde jsi? - Doraleousi! - Už jdu, Draku. Kde jsi? Co to sakra je?

- Vítej, Doraleousi. - Ahoj, Doraleousi! Co vy dva tady? - Ukážeme ti cestu. - Cestu! - Cestu! - Paráda. Zrovna hledám Draka. Otevři oči, Doraleousi. - Mám je otevřené. - Otevři je! - Mám je otevřené. - Otevři je pořádně! - Pořádně!

- Cože? Dobré ráno, Doraleousi. Dobré ráno. Včerejší noc byla úžasná. - Vážně? - Ne. - Rozmyslela jsem si to. - Co? Rozhodla jsem se, že ti dám Větrobřit. Vážně? Ano.

Máš o něj pořád zájem? - Samozřejmě. - Tady je. Doraleousi, připomeň mi, proč nás sem táhneš. Mám takovej instinkt. Musím ho poslechnout. - Dobře... - Věř mu, Mirdone. - Cože? - On ví, co dělá, jasný? - Musím se tam podívat. - Podíváme se tam. Dívejte, dívejte se!

- Jo, vidím. - Jeho tělo je pryč! Něco ho evidentně vyhrabalo a sežralo. Ne, něco mi říká, že Drak je pořád naživu. - Mně taky. - Vážně? - Jo. - Mohl by být. - To vám oběma hráblo? Neebsi? - Podpoř mě. - Ty snad nevěříš Doraleousovi? - Jasně že mu nevěřím. - Ticho! Tamhle vidím stopy. - Pojďme po nich a uvidíme.

- Moje řeč! Bože můj. - O téhle jeskyni se mi zdálo. - Fakticky? Zdálo se mi o ní. Je nad ní duha! - Máš pravdu. - Duha, jupí. Ty stopy vedou do jeskyně. Takže v ní žije nějaká nestvůra. Jdi ji nasrat. Mirdone, odpusť si ten sarkasmus, jo? - Co ti je, Neebsi?

- Zmlkněte už! Dobře. Tak jo. Haló? Haló? Jděte pryč! - Draku? - Draku! Jděte pryč, nebo budete trpět. Draku, co to povídáš? Vylez ven! - Vylez, kámo!

- Kdo je tam? - Tvůj rozum, Draku. - A Mirdon a Neebs. - Jo, Draku, vylez. - Můj rozum? Jo, to jsem já, Doraleous. Doraleousi, jděte radši pryč. Jsem ohavný. - Nikam nejdeme. - Budete litovat, vážně. Bez tebe neodejdem, Draku. Tak vylez! Je ze mě zrůda. Zrůda, Doraleousi! Jak říká, Doraleous.

Bez tebe neodejdem, Draku. Draku, okamžitě pojď ven. To je rozkaz. - Rozkaz? - Ano, rozkaz. Dělej! - Nebude se vám to líbit. - Hned! Tak jo. - Ježiši, penis. - Vidíte? - Vidím jeho penis. Musíte mě tu nechat napospas smrti, Doraleousi. Ani nevíš, jak rád tě vidím, Draku. - Rád tě vidím.

- Já vás taky. Jak se máš? Žiju v jeskyni. Jak myslíš, že se asi tak mám? Draku, jsi zase jedním z nás. - To si to nemůžeš zakrýt nějakým listem? - Přesně. - Takhle to zrůdy prostě mají, Neebsi. - Kašli na ně. Moc rád tě zase vidím, kámo. Uštupte, pánové. Tato štvůra muší žemžít.

- Co je to za kreténa? - Kdo sakra jste? Jsem Von Shonnery, lovec nestvůr. Přišel si pro mě, hoši. Opovažte se ho dotknout. Je to náš kamarád, takže ho nezabijete. Jo, pokračujte v cestě. Jšme mu v patách už několik týdnů. Měli jšte ho pšed šmrtí žachránit dšív.

Teď už to nesčíháte. Co prosím? Že už to neščíháte. - Nestříháme? - My ho nestříhali nikdy. - Proč s tím teď začínat? - Prostě je to chlupáč... - Já nechci ostříhat. - Ne, ne, neščíháte. - Nestříháme. - My ho stříhat nechcem. - Ale zase proč ne... - Ujmeš se toho?

- Ne, díky. - Já mám své vousy rád. My zkrátka Draka stříhat nebudeme! Napošledy váš žádám, abyště uštoupili. Mušíme ukončit jeho život. Něco ti řeknu, Vone. Dneska ti štěstěna nepřeje. My jsme totiž Doraleous a společníci. Doporučuji ti jít o dům dál. Dám na tebe, ničemo, ale dobše mě pošlouchej.

Jednoho dne... až to budeš nejméně šekat... še ž tvého kamaráda štane něco tak děšivého a hrožného, že nerožežná tvé jméno, oblišej ani hlaš. Bude žnát jen nášilí. A až ten den pšijde, zabije tě.

Pšeji pěkný den. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Nové epizody s českými titulky každou středu a neděli na www.videacesky.cz.

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

8:04 "Zabije ťa", nie "Zabiješ ho"

10

Odpovědět

To šišlání ho možná zachránilo. :-)
Díky za překlad!

10

Odpovědět

a opět do plnejch!

20

Odpovědět

Čo viac si môžem priať :)

02