Walken bez koněDoraleous a společníci (S01E18)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:99
Počet zobrazení:6 642

Walken nemá koně, Aleena má velká prsa, Mirdon nemá klidný spánek a Drak nemá... však uvidíte sami.

Přepis titulků

EPIZODA 18 WALKEN BEZ KONĚ Srandovní. Nikoho z vás nenapadlo, že by sir Walken uvítal vlastního koně? Vždyť jste byli v táboře se stájemi plnými koňů, které jste si mohli zdarma rozebrat. - Ale sir Walken má smůlu. - Moc se ti omlouvám. Nechtěli jsme se tě dotknout. Přitom toho sir Walken nacestuje nejvíc z celé družiny, ale co... Třeba se v tom těžkém brnění rád projde pěšky.

Walkene, prostě nám to nedošlo. Promiň, podělali jsme to. Podle mě máme koní tak akorát. Myslíš si, že jsi tvrďák? Tak proč něco neuděláš? Udělej něco, nebo ti ukousnu hlavu! Jestli na to teda máš šutry. Můžu se zeptat, co se to tu děje? Jdeme si to s touhle žabinou na férovku rozdat.

Dívejte, jak na mě povýšeně čumí. Nepotkali jsme se náhodou v hladomorně? - Potkali. - Jo. - Jak se máš? - Ty mrzoute jeden. - Nejsem úplně... - Ale byl jsi. - Nechtěl jsem trčet v hladomorně. - On s váma byl v hladomorně? - Jo. - Šílenej dědek. - Měls tam bejt taky. - Počkat chvilku. - Našli jste už čtyřku?

- Ne, vůbec nevím, co to má bejt. - Hlavně jsi ji vůbec nehledal. - Nevím, co to je. - Nikdy jsi čtyřku nehledal. - Co to je? Ten děděk říkal, že máme hledat číslo čtyři. A víte co? Vesmír chce, abych vám řekl, že se máte porozhlédnout tam, odkud jste. - Vidíš, Doraleousi? - Co mám jako vidět? Čtyřku! Teď vás prosím, abyste poodstoupili o pár kroků zpět.

Pomalu. A až napočítám do tří... utíkejte. Raz... - Tak jo... - Neříkal do tří? Podle mě měl počítat do čtyř. To by dávalo větší smysl. Každopádně bysme na tomhle místě mohli rozdělat tábor. Jdeme na to.

Tak, Aleeno... koukám, že nemáš vlastní spacák. Ne, nemám, ale obejdu se bez něj. Ne, jelikož jsem džentlmen, můj spacák je ti plně k dispozici. - A kde bys spal ty? - Přece s tebou v tom spacáku. Ne, to by nešlo. To by zkrátka nešlo. Jestli chceš, můžeš spát v mém spacáku. Ne, tam bych se moc nehrnul.

Drak dost nehezky smrdí. - Nesmrdím. - Ale smrdíš. - Ani trochu. - Hrozně. Dost. Aleeno, půjčím ti svůj spacák. - Nechci tě o něj připravit. - Ne, trvám na tom. Je dost teplo, takže v něm stejně nebudu. Doraleousi, nechceš jí přenechat i svého koně? Půjdu se trochu opláchnout a za chvíli se vrátím. Jasně, jasně, jen se v klidu opláchni.

Na tom balení musíte ještě zamakat. Nemůžete na ni hned vybalit, ať si vleze k vám do spacáku. - Ale můžem. - To nikdy nezabere. - Ženský maj přímočarost rády. - Já chtěl jen být džentlmen. Netahej mě do těch svých řečí o nějaký oplzlosti. Musíte počkat na správnou chvíli, dělat, že vám je volná, a pak říct: "Klidně si vem můj spacák..." "Sakra, teď budu celou noc nažhavená." - Jo.

- Počkat, aha... To se mi docela zamlouvá. Takže držet si odstup, jo? Musíš bejt hajzl a pak udělat nečekaně nějaký hezký gesto. Nebo jí prostě necháš svůj spacák. - Hoďňouši si nikdy nevrznou. - Já si nechci vrznout. - Až bude chtít ke mně do spacáku, řeknu jí, ať si trhne nohou. - Jo. - Trhni si nohou! - Jo. - Rozhodně lepší než to, co děláš teď. - Dobře. Stejně má přehnaně velký kozy.

Nechápu, co na ní vidíte. - Vám se to jako líbí? - Já vidím právě ty kozy. Ty mi chceš říct, že by sis nedal říct? - To teda nedal. - A proč? Protože má hrozně velký kozy. Kdyby přišla a chtěla se se mnou vyspat, řek bych jí: "Ani ve snu, kozatko." - Opravdu? - Jo, opravdu. Čau, ty svině, ke mně do spacáku ani nepáchneš. - Tos přehnal.

- Jseš děvka! Takže ty bys nechtěl, abych přišla spát do tvého spacáku? Ne, i kdys mě pozvala na rande, odmítnul bych. - Zkus to a uvidíš sama. - Nechceš zajít na rande, Neebsi? Tak jo, ale ty tvoje velký kozy mě stejně nebudou brát. Tak jo, mám toho dost. Já tu žábu krouhnu. Krouhnu ji! Ne, počkej. Tiše. Prostě ji ignoruj. To nejde. Ty to neslyšíš? - Ta žába nezavře hubu!

- Dobře, já se o ni postarám. - Takže ji zabiješ? - Ne, nezabiju. - Tak ji zabiju já. - Najdu ji a odnesu ji daleko pryč, - aby tě nerušila. - Koukej ji narvat světu do prdele! - Už jdi radši spát, Mirdone. - Fajn, fajn! Tady jsi. Ty jsi ale... Roztomilost sama. Pojď sem. Pojď sem.

No tak. Neboj se páníčka. On ti neudělá nic. Jen tě odnese pryč, abys byla... Draku! Draku, Draku, co se stalo? - Není mi moc dobře. - Draku... - To bude dobrý. - Není mi dobře. To bude dobrý, kámo.

Z toho se dostaneš. - Mám strach. - Neměj. Dáme tě dohromady a budeš jako novej. - Když ono to bolí... - My se o tebe postaráme. Vydrž, ano? - Dobře. - Jsem tu s tebou. - Vydrž to. - Dobře. - Dýchej, ano? - Doraleousi... - Copak, kamaráde? - Ať už to dopadne jakkoliv... chci, abys věděl, že jsi důležitý. Ty jsi pro mě důležitý, Draku.

Musíš vytrvat a pokračovat v téhle misi, protože jednou zachráníš Nudonii. Budu pokračovat, ale s tebou. Ty nikam neodcházíš. Neboj, Draku, to bude dobrý. Vydrž tu se mnou. Vydrž, kamaráde. Doraleousi... Doraleousi, poslouchej mě. Jsi...

můj přítel... Ne, ne, nikam nechoď. Zůstaň... Zůstaň tu. Draku... Draku. Draku! Půjdu uvědomit jeho koně.

Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Nové epizody s českými titulky každou středu a neděli na www.videacesky.cz.

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tu som, bééé

01

Odpovědět

:'(

130

Odpovědět

Nevidel ste niekto môjho barana? Včera sme si spolu "hrali" a niekam utiekol.

02

Odpovědět

Naaaahodou, supr

50

Odpovědět

Jsem prostě idiot

243

Odpovědět

Taková míra sebekritiky je prostě okouzlující. Tvůj psycholog by na tebe byl dozajista hrdý.

141