Zatrollený mostDoraleous a společníci (S01E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:117
Počet zobrazení:8 729

Naši hrdinové mají namířeno do bitvy, ale v cestě jim stojí most střežený neoblomným trollem. Povede se jim trolla přelstít a přejít na druhou stranu?

Přepis titulků

DORALEOUS A SPOLEČNÍCI Doraleousi... - Doraleousi. - Ano. - Doraleousi! - Ano, Mirdone? Už tam budem? Podle mapy by Letaldov měl být... někde u kopce za tímhle mostem, takže jsme blízko. Co děláte u mýho mostu?

Jen po něm chceme přejít. Vy chcete přejít po mým mostu, jo? Jestli se chcete dostat na druhou stranu, musíte uhodnout, jak se jmenuju. Být tebou, radši bych tam hodil zpátečku, trolle. Znáš tohohle chlapa? To je slavnej Doraleous. Představ se mu. Jen se mi představ, Doraleousi. Už jste slyšel, že jsem Doraleous.

Co že musíme udělat? Doraleous si tě namaže na chleba! - Klid... - Tak zmlkni. - Jen mu to řekni. - Pane, co musíme udělat? - Radši si moc nekoleduj! - Klídek. Abyste mohli přejít, musíte nejdřív uhodnout mý jméno. Jinak vám utrhám hnáty a sežeru vás zaživa. Ne, na tyhle kraviny nemáme čas.

Doraleousi, sejmi ho. Můžeme si zkusit aspoň tipnout, a když to netrefíme, zneškodníme ho. Jo, zneškodni mě, Doraleousi. Zatím to nemám v plánu. Chlapi... Nosí jmenovku. Nosíte jmenovku. Cože?

- Máte jmenovku. - S nápisem "Marty". To ještě nic neznamená. Co když jsem jejího majitele zabil? Spíš se prostě jmenuješ Marty. To je váš tip? Doufám, že jo. - Ne, není. - Ne, chce nás napálit. Určitě se nejmenuje Marty. Víte, co bych měl napsáno na svojí jmenovce?

Neebs. Jo. Víte, co bych na ní měl já? - Thomas. - To teda pekně kecáš. Nekecám. Aspoň bych vás tím oblbnul jako tady pan troll. Vždyť vůbec nevypadáš jako Thomas. On by klidně mohl být Marty. - To sotva.

- Mirdone... Jo? Vidíš tamhle tu ceduli se jménem trolla ve službě? - Co se tam píše? - "Dnes má službu Marty." Pěkná kravina! Jen další proradná lest. Támhle visí plakát, na kterém je napsáno: "Zaměstnanec měsíce: Marty." A je tam jeho podobizna. - Je to on. - Souhlasím, to je Marty. Jsi tamhle na plakátu.

To vůbec nejsem já. Má recht. Nevidím tam žádnou podobu. - Trollové jsou jeden jako druhej. - Mirdone, podívej se pořádně. Doraleousi, vidíš jeho oči? - Marty, přijdeš večer na tu párty? - Si piš, že přijdu. Dobře, dobře. Hlavně vem medovinu. Zrovna ti řekl Marty. - Viděl jsem ho poprvý v životě.

- Vždyť jsi říkal, že přijdeš! - To jsem ne-- - Přineseš medovinu. Ne, Doraleousi, ty dva se určitě domluvili. No nic, zkusíme si tipnout. Jdeme do bitvy a nerad bych tam dorazil pomlácenej. - Tak jo, jsme připraveni. - Vážně? Už se mi sbíhaj sliny. No jo, jasně... Tipnu si, že vaše ctěné jméno... To bude provar.

...je... Marty. - Přesně tak. - Vážně? Můžete přejít. Díky. - Šťastnou cestu. - Děkujem. - To mě podrž. - Dobře ty, Doraleousi. Jo, to jsem fakt nečekal.

Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Je to k******a

03

Odpovědět

slusne suchy jsem zvedavej co prinesou dalsi dily:)

00

Odpovědět

A já pořád, co mi to jenom připomíná. Vždyť je to od stejných tvůrců jako Battlefield Friends!

80

Odpovědět

Ne, jsou to ti cápci z reklamy na RE/MAX! :-D

00