Robotníkovo vítězstvíDorkly Bits

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:688
Počet zobrazení:5 941

A máme tu další epizodu s ježkem Soníkem. Tentokrát se podíváme, co se stane, když zlý doktor Robotník úspěšně naplní své celoživotní poslání.

Přepis titulků

Konečně! Udělal jsem z ježka Soníka a všech ostatních zvířat na světě roboty! Sláva Robotníkovi! Teď, když jsem dosáhl svého cíle, můžu konečně... Můžu konečně... Tak počkat. Udělat ze zvířat roboty a potom... A potom...

Sakra! Taky už jste někdy zapomněli, proč děláte to, co děláte? - Sláva Robotníkovi! - Dobře. Už mě to trochu děsí. Měl jsem vám naprogramovat víc vět... Sláva Robotníkovi! Ano, děkuji! Děkuji mockrát! Chápu. To jsem chtěl prostě vládnout planetě plné robotů?

To není moc uspokojivé. Počkat, nebyla ta zvířata zlá? Nejsem hrdina? Shrneme si to: šílený vědec, knírek... Ne, ne, rozhodně jsem tu ten zlej. Že bych chtěl ta zvířata jen obléknout do malých kostýmků? A nic víc? To je znepokojivé. A ku*evsky zvrácené. - Sláva Robotníkovi! - Ticho! Kde je můj plánovač?

Dobrá, roboty jsem ze zvířat udělal. No jo, musím skočit pro chleba. Nikde nemám napsaný důvod. Na dobu, kdy jsem nechtěl udělat ze zvířat roboty, si už ani nevzpomínám. Měl jsem pro to vůbec důvod? A když jsem to udělal, co bude dál? Poprvé v životě nevím... Počkat, už jsem si vzpomněl!

Ano! Ano. Konečně to celé dává smysl. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jarmil Cvička:Nah, spíš si moc velkej primitiv aby si to pochopil.

190

Odpovědět

All hail to dorkly bits. Co přesně musím šňupat, aby jsem z tohodle dílu mohl být paf? Ne, teď vážně. Laťka kvality se snižuje. Ale podle hodnocení komentů, je větsina jůzrů velmi nenáročná. Good for them ;).

1812

Odpovědět

Ten jeho hlas je hrozně legrační :-D

185

Odpovědět

jo - teď to konečně dává smysl

tak tohle nemělo chybu

184

Odpovědět

Pokud to chápu, tak chtěl zhubnout,ne? :-D Protože změnil zvířata na roboty, chtěl koupit chleba a pilates je to cvičení na hubnutí,ne? :-D :-D :-D

1844

Odpovědět

1.Turn all animals into robots
2.Buy bread
3.PILATES :D

188

Odpovědět

to je vůl :D

183

Odpovědět

Tak to opravdu dává smysl :D

184

Odpovědět

Bomba 10/10!

187