Problém s ekonomikou ve světě Johna WickaDorkly Bits

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
61 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:113
Počet zobrazení:5 631
Možná už jste si taky říkali, jakou hodnotu má asi jedna mince ze světa Johna Wicka – a co dělat, když chcete zaplatit něco, co má podle vás nižší hodnotu…

Přepis titulků

Jeden balíček žvýkaček. Zabijáckých žvýkaček. Žvýkačka pro zabijáky. Takže… Dostanu drobné? Drobné? Myslím, že zabijácká měna nemá žádné drobné. Jen tyhle velké zlaté mince. No tak, kupuju si zasranou žvejku. Hej, to je zabijácká žvýkačka.

Je to něco úplně jiného než obyčejná žvýkačka. Nemyslím, že bych za to měl utratit celou zabijáckou minci. Tolik stojí noc v Continentalu. Noc v exkluzivním bezpečném hotelu na Manhattanu by neměla stát stejně jako balíček žvejk. Poslyš, Babo Jago. Nebo spíš Ukňouránku. Nechtěl jsem, aby sis sem šel koupit žvejku. Přišel sis ji koupit sám.

Takže si za to můžeš sám. Jako fakt, jak ta ekonomika funguje? Uklizení domu plného mrtvol, noc v newyorském hotelu a sklenice whisky stojí úplně stejně? Já nevím, kámo. Moc o tom přemýšlíš. Proč by se zabijáci, což jsou profesionální zločinci, drželi extrémně striktních pravidel? Jsme zločinci, pravidla nesnášíme.

No jo… Páni, snad mě nikdo nenabonzuje. Za 10 minut budou Johnu Wickovi… vráceny drobné za žvýkačku. Jako fakt, není fér po něm chtít zabijáckou minci za balíček žvýkaček. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak ono celé to byl docela nelogický sranec. I když jako akční nářez fajn

54