Epizoda 3 (S01)Droid (S01E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:300
Počet zobrazení:4 906

Je tu předposlední díl seriálu Droid. Jednotka 237 a její programátor jsou na útěku a snaží se zjistit, co skrývá robotova poškozená paměť.

Přepis titulků

- Poslouchám. - Máme tu problém. DROID - Kde je teď? - Ztratili jsme ho, když opustil skladiště. Podle posledních informací směřoval na jih. - Jak k něčemu takovému vůbec došlo? - Může za to jeho programátor, pane. Ukázal se a odpálil flash droida. Dobrá. Od teď je cílem číslo jedna i on. Až je najdete, postarejte se o něj i o tu jednotku.

Dobře. Musíme být rychlí. Nemůžeme tady zůstat dlouho. Musíme na to jít jinak. PROBÍHÁ OPRAVA Podíváme se, jak na tom jsi. Číslo a účel? Alfa jednotka 237: Sloužit a chránit zájmy Spojených států amerických... Dobře, tam je všechno v pořádku. Dobře.

237, provedu sérii testů. Jestli máš poškozené paměťové soubory, opravím je. Neublížím ti, dobře? Nevypnu tě. Programování a diagnostice se věnuju už pět let. Už jsem tě viděl ve spoustě situací a poznám, když vidím pochybnou operaci. Aby tě vypnuli kvůli tomu, že máš poruchu po splnění úkolu... Nedává to smysl. Co jsi tam viděl?

237, co se stalo? MŮŽETE ZAČÍT. Dobře. Pustili se do tebe vším, čím mohli. Překóduju poškozená data. Zkusíme použít střídavý kodek. PŘEKÓDOVÁNÍ DAT - Roboti nikdy neminou. - Podezřelý byl zadržen, pane. Dobrá práce.

- Došlo ke změně plánů. - Dobře, rozumím. Nový rozkaz. Poprav cíl. Nenech žádné svědky. Ať to vypadá, že to udělal jeden z jeho vlastních. PORUŠENÍ PRIMÁRNÍ SMĚRNICE 9 NESTŘÍLET NEOZBROJENÍ CIVILISTÉ - Co je, sakra? - Dostal jsi přímý rozkaz. Co máš za problém? - Splň rozkaz.

- NEKOMPATIBILNÍ S PRIMÁRNÍMI SMĚRNICEMI - Říkal jsem ti, že není připravenej. - 237, vypni se. PRAVOMOC ZPOCHYBNĚNA Vypněte to. Nařídili ti, abys porušil primární směrnici. To je proti zákonu. A Nisson to ví. Máš tady uložený důkaz svědčící proti němu. Tvoje schopnost analyzovat a přizpůsobit se...

Udělal jsi správnou věc. Musíš jít. Musíme to nahlásit, než nás najdou jeho muži. Pane, vidíme oba cíle. Schovávají se v tunelu na 314. Zahajujeme útok. Prosím. Moji tašku. Podej mi tašku. Vezmi si ho. Vezmi si ho! Je to upgrade.

Doveď to do konce. ZNÁMKY ŽIVOTA INSTALUJI UPGRADE Tati, nemůžu spát. Vrať se do postele, zlatíčko. Hned tam budu. Tatínek jen dodělá nějakou práci, dobře? - Stav? - Blížíme se k cíli. Doširoka se rozprostřete.

Mějte oči dokořán. NEIDENTIFIKOVANÁ ZBRAŇ Zadrželi jsme ho, pane. Jsme s ním na cestě. DROID Překlad: qetu www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

aaa...tak sa mi to potvrdilo, že ten drone je fakt dobráčisko :P zaujimava cast a potesilo aj to, ze to bolo konecne dlhsie. Śkoda, ze to skoncilo v tom najlepsom ale dufam ze poslednu cast nepokazia a skonci to famozne...tesim sa :D

180

Odpovědět

Naprosto excelentní technické provedení, zvlášť na webový počin.

180

Odpovědět

Diky za videa i za titulky. Tohle se mi hodne libi. Skoda ze je to tak kratke, ale za to nemuzete :).

180

Odpovědět

Na to že tady webseriály nesleduji, jsem docela zvědavý, co se z toho vyklube.

180

Odpovědět

Potom co jsem se chvíli díval na H+, mě opravdu stále nepřestává překvapovat, že závěrečný titulky tu prakticky nejsou :D

181

Odpovědět

trochu mi to připomíná F.E.A.R. :D

1810

Odpovědět

Vizuálně je to pěkné, ale ten příběh je trochu krátký - vždyť ten seriál nemá dohromady ani 30 minut. (a to ještě první dva díly byly akorát z jiného pohledu :D )

186

Odpovědět

Bohužel, musím souhlasit. Nevydržel jsem a shlédl i čtvrtý díl na YouTube, a dle mých měřítek to končí trochu "prudce". Malinko omáčky kolem bych snesl. Jinak povedený seriál, snad budou pokračovat, mám rád tuto tématiku.

181