Druhé nejlevnější víno

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:829
Počet zobrazení:10 900
Už se vám někdy stalo, že jste šli s přítelkyní na večeři a při pohledu na nabídku vín jste se orosili? College Humor vám přináší elegantní řešení, jak vybrat ekonomické víno, kterým svou drahou polovičku rozhodně neurazíte.

Přepis titulků

Dáte si nějaké víno? Dáme si vaše Druhé nejlevnější víno. Dobrá volba, pane. Druhé nejlevnější víno. Ve vínech se sice nevyznáte, ale je vám jasné, že byste neměli kupovat to nejlevnější. Proto vám ulehčujeme život naším Druhým nejlevnějším vínem. Druhé nejlevnější víno je vyrobeno kvašením těch nejkvalitnějších druhých nejlevnějších hroznů.

Mohli bychom pokračovat, ale stejně byste tomu nerozuměli. Druhé nejlevnější víno. Jo. Je to... Je to víno. Druhé nejlevnější víno najdete v každém obchodě hned u vchodu, abyste nemuseli hledat a snášet opovržlivé pohledy prodavačů. Ročník 2004? Ohromte své přátele vínem, které není z letošního roku. Dejte na nás, to je dobré.

A dělejte se sklenicí tohle. - To je také dobré. - Druhé nejlevnější víno. Druhé nejlevnější víno - když nepočítáme to úplně nejlevnější, je nejlevnější tohle. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Zkuste také naše nové Nejlevnější víno. Pro nezletilé zákazníky.

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jakej dodatek na konci.... :D :D

670

Odpovědět

Víno mnou protéká z prostého důvodu, abych se opil. Když si chci nějaký nápoj vychutnat dám si pivo. K obědu pivo, před spaním pivo, ke grilování pivo. Pivo ke všemu,i když za poslední léta mi připadá že u mnoha značek jeho kvalita upadá,díky ušetření na nekvalitních surovinách. A jestli krabicák nebo nějaký drahý značkový víno? Buď se opít za 100Kč nebo za několik stovek? To vždy vyřeší 10litrový demižon.

3474

Odpovědět

nebudeme si nic nalhávat, alkoho pijeme, abychom byli opilí.

3115

Odpovědět

Není tohle na léčení? :D

60

Odpovědět

Zrovna vcera sem se touhle radou nezavisle na tomto ridil :D

223

Odpovědět

Neuvědomovat si dokonale, že jsem jen obyčejný, nezajímavý člověk z davu, kterého si nikdo nevšímá, myslela bych si, že je to natočené podle mého vlastního života. :-D O víně nevím vůbec nic, jen to, že krabicový kupovat fakt nemám. :-D Ale kdyby přede mě někdo postavil skleničku a neřekl mi, že to je krabicový víno, neměla bych šanci to poznat. A nejhorší na tom je, že víno piju ráda... Ale zkrátka mi to všechno chutná stejně.

2812

Odpovědět

Ono se staci kouknout na testy, kdy mezi "znalce" vina hodi krabicak a oni nic nepoznaji. Proto, kdyz vidim nekde lahev vina hnedka ji beru, a kdyz se nekdo zastavi tak do ni proste naleju krabicak za 50

21

Odpovědět

Naaaaah Čučo to istý :D

214

Odpovědět

Nebylo by lepší v 1:20 přeložit clerks místo úředníci jako prodavači? (viz film clerks = muži za pultem?

214

Odpovědět

Sice by to tam logicky pasovalo víc, ale není tam jedinej záběr na prodavače, takže podle mě spíš mluvěj o těch kravaťácích, co si hrajou na znalce, a kupujou drahý vína, i když se mi tam při překladu výraz úředníci taky moc nehodil. Každopádně jsem to pochopil tak, že mluví o jinejch zákaznících, a ne o prodavačích.

1923

Odpovědět

Už jsem to změnil, asi to budou takoví ti asistenti, co pomáhaj člověku s výběrem, takže jsem dal ty prodavače. ;-)

228

Odpovědět

+BugHer0Člověče, vždyť jsou to prodavači... prodavači v obchodě s vínem. Ano, takový ten, co Vám případně pomůže vybrat, ale následně Vám ho namarkuje. Jak bychom takového člověka mohli nazvat? Hmmm, že by prodavačem? Vždyť to je z videa zcela očividné.

1938

Odpovědět

+BugHer0Promiň, víno moc často kupovat nechodím a překvapilo mě, že by tam na mě u vchodu čekali dva kravaťáci. :-) Už je to opravený, takže klid. ;-)

246

Odpovědět

Jop ,není nad krabicák s colou

2867

Odpovědět

a z toho plyne ponaučení - pijte pivo.

2429

Odpovědět

i u piva můžeš udělat osudovou chybu...

263

Odpovědět

+nitram von hiveJako třeba Starobrno...

3817

Odpovědět

+nitram von hiveStarobrno nie je až také zlé, tohtoročná úroda bahna z prýglu, z ktorej sa kvasí, je náhodou najlepšia za posledných pár rokov.

274

Odpovědět

Tak třeba Krušovice

01