DUST – Vyřeš to dvěma kulkami

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

62 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:37
Počet zobrazení:5 147

Dezorientovaná trojice, která se probudí v hangáru. Hlas bez tváře, který dává instrukce. Tři lidé. Dvě minuty času, dvě kulky… A jediná možnost úniku.

Krátký sci-fi snímek z kanálu DUST.

Přepis titulků

Říkáte si, jestli je to sen? Jste přátelé? Cizí lidé? Ano, vím. Právě se u vás spouští defenzivní reakce. Nabízím vám řešení. Vedle vás leží pistole s prázdným zásobníkem. Teď musíte využít nejmocnější hnací sílu lidské mysli. Pud přežití. Právě vám posílám jízdenky na svobodu.

Dvě kulky, které pasují do vašich zásobníků. Což znamená, že dva z vás nakonec čeká nevyhnutelný konec. Do místnosti vpouštíme dusivý kyanovodík. Máte dvě minuty času, než zaplní místnost, což povede k vaší smrti. Až bude zbývat jen jeden z vás, otevře se východ. Hodně štěstí. VYŘEŠ TO DVĚMA KULKAMI Počkejte, než něco uděláme, musíme zjistit…

Do hajzlu! Zbývá 20 sekund. Nepotřebuju zbraň, abych tě zabil, mrcho. Co vy na to? Test nebyl úspěšný. Podle mě jsou připravení. Všichni umřeli. Ano, umřeli. Koneckonců, o to jde. Umyjte je.

Přeložila: Mia www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dobrý nápad zprzněný zbytečně rychlým střihem a rádoby "cool" efekty (slow motion). Uvítal bych lepší a hlavně pomalejší střih i za cenu toho, že to nebude vypadat tak rychle a akčně, ale bude působit reálněji.

11

Odpovědět

Strih byl v pohode spis by mne zajimalo jak moc velika kravina je ten vystrel bez hlavne - jestli naboj muze vystrelit bez hlavne - jestli bu proste jen neexpolodoval - pripadne asi by zustal v lebce toho 1. chlapa, co?

11

Odpovědět

+UzivatelTak ta kulka v hlavě byla fakt pořádná blbost. Když nechám být všechno ostatní, tak kulka mimo hlaveň proste exploduje. Ještě je šance, že nábojnice by zasáhla tu holku... A to je teda fakt blbá chyba i na laciný sci-fi

21