Dwayne Johnson u ConanaCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:994
Počet zobrazení:12 688

Dwayne 'The Rock' Johnson si v jeho novém filmu zahrál postavu Herkula a Conanovi prozradí, co se mu přihodilo během natáčení klíčového momentu. A navíc mu doporučí, co by měl udělat s klipem z tohoto filmu.

Přepis titulků

Vypadá to, jako bys do tohoto momentu vložil celou svou životní sílu. - Je to tak? - Jo, je. Tak to mělo být. Ta mytologie kolem Řecka a Herkula.. Já jsem Herkules! Moment, kdy přijme svůj osud. Je to Diův syn. Odtud bere svou moc, je to polobůh. Je to ikonický moment v mytologii i ve filmu. Chtěl jsem do toho dát vše.

Požádal jsem oddělení rekvizit o skutečné řetězy. Byly ocelové, nedokázal bych je přetrhnout. A pak jsem vše... Bylo to tím momentem. Film na něm závisel. Vypustil jsem ze sebe to nejlepší! Jsem Herkules! Ječím!

A všechen ten adrenalin... Ale stalo se tohle... Když jste na nějaké sportovní akci a máte v sobě tolik adrenalinu, tak ho můžete vypustit. Ať už bojujete nebo hrajete fotbal. Ale já neměl možnost ho vypustit. Zařval jsem: "Jsem Herkules!" A pak jsem ztratil vědomí. Je to pravda. - Ty jsi opravdu ztratil vědomí?

- Jo, ztratil. Ztratil jsem vědomí a jak jsem byl spoutaný, spadl jsem na obličej. - Proč se směješ? - Promiň. Je jen vtipné, že po Přijímám, že jsem bůh následuje... Je to skvělý moment. Jsem nezastavitelnýýýýý! Líbí se mi, že jsi řekl ztratil vědomí místo omdlel. - Ztratil jsem vědomí.

- Jasně, dobře. Z toho všeho adrenalinu. Omdlel jsi... Jsem Herkules... Herkule! Herkule! Herkule, v pořádku? Kde to jsem? Moment, jestli Herkules omdlel, tak co mělo být tohle? To byla čichací sůl.

- Starověká čichací sůl. - Jo, starověká čichací sůl. Vzbuď se, Herkule! Kde to jsem? Proboha! Znovu! Já jsem... Už zase? Páni. Pane bože, dobře... Máme tu klip z toho filmu.

Vy*er se na klip. Tohle ještě nikdo nikdy neřekl. Tohle nikdo nikdy neřekl! Tohle nikdo v televizi nikdy neřekl. Nikdo to neřekl. - Ale ten klip je dobrý! - Říkám, vy*erte se na něj. Já tě přesvědčím! - Můžeme si ho pustit?

- Jo. Ty jo, donutil jsem tě změnit názor, protože jsi viděl, co ve mně je. Víš, že ses opravdu na chvilku vyděsil? Jo, skoro jsem omdlel. Pusťme si ten klip z Herkula. V tuto chvíli, v tento den, vzpomeňte si, kým jste se narodili! Nechť je to smrt, nebo vítězství!

Přímo přes mě. To bylo úžasné. Jsem vážně rád, že jsme se na ten klip nevy*rali. - Byl to dobrý klip. - Byl to dobrý klip... Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (34)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

konan je takova pica :)

48

Odpovědět

Tak na to nekoukej :)

10

Odpovědět

asi jsem moc koukal na spartakus, ale přijde mi že Rock se dost snaží napodobovat v tom filmu Mannu Benneta

06

Odpovědět

nebo Herculese, že?

01

Odpovědět

Pfff, další trapnost s Conanem. Zdá se mi, že tu má až moc prostoru na to, jaká je to slabota. 1*

3193

Odpovědět

No kdyby klip nepustili, tak by se taky nic nestalo. Jinak fakt mi prijde jedinymu hodne divny koukat na Dwayna s parukou? vypada jak ortodoxni b***a. :-D

820

Odpovědět

Super! Ale až moc to přeháňěj a ten Andy by tam vůbec být nemusel..

3522

Odpovědět

Aaaaa, f**k the clip :D

302

Odpovědět

Ten Conan je ve studiu (oproti tomu, co předvádí v terénu a ve skečích) docela slabý, např. oproti Craigovi, Grahamovi nebo Johnu Oliverovi. Conan patří "na ulici" :-), kde se z něho stává Herkules.

1113

Odpovědět

bože to je tak fake, to už jsem dlouho neviděl...

2151

Odpovědět

Rock je prostě sympaťák

1925

Odpovědět

Ale jako herec stojí za hovno. Měl zůstat u divadla (wrestlingu).

35110

Odpovědět

+MysliCzDwayne umí zahrát, ale akorát dostává takový blbý role kde jsou potřeba jenom svaly :-)

675

Odpovědět

+MysliCzHrát neumí, je to tak. Kdo říká že jo nepozná kdo umí hrát. Tak to prostě je. A šup šup ty vaše ychtiligentní palečky, ať se to tu červená.... Jinak proti Dwaynovi nic nemám, to je jasný. Ale na Stathama nemá...To je taky jasný.

624

Odpovědět

+MysliCzPrasak: Tak jestli tě nepřesvědčil ani ve Víla Zuběnka, tak nepoznáš ty, kdo umí a neumí hrát.

153

Odpovědět

Tuto to už Conan s tým šaškovaním preháňal...

20429

Odpovědět

Až teraz? Conan preháňal vždy!

5928

Odpovědět

Aký účel majú na brnení vykované tehličky na bruchu ?
Okúzliť nepriateľa ?

4019

Odpovědět

Stejnej jako třeba obrázky na triku nebo barva na stěně tvýho pokoje...

404


Odpovědět

Aby protivník dostal strach, že má proti sobě "udělané" muže....

89

Odpovědět

Když on je Hercules i v normálním životě :-D

1355

Odpovědět

Jeee takový záchvat smíchu, hustééé....

277

Odpovědět

Jelikož jsem na Herculesovi včéra byl a bohužel s českým dabingem(kterej byl strašnej), protože mě kino jaksi zradilo, tak jsem se dost u tohohle videa zasmál.Super díl :D

181

Odpovědět

Hm, takže to asi dopadlo jako příšerné "Tohle je Sparta!" ? :D

56

Odpovědět

Hollywoodský film je mrtvej, je to samá adaptace (resp. prznění) přes sto let starý knihy, antický mytologie, superhrdinů, nebo remake. Dwayne Johnson je ukázka toho, jak někdo neschopný ve svém oboru dosáhl velkých výdělků.

3283

Odpovědět

Na to, že je Hollywood mrtvej, má dost slušný obraty. Bych si fakt přál, aby stavařina v České republice byla stejně mrtvá, jako Hollywood.

1143

Odpovědět

+MarvProtože hollywood obdivůjí jen idioti. Většina filmů jsou úplně stupidní. Ale Amerika je plná debilních lidí. Když jen trochu přemýšlíš, tak tě většina nových filmů nemůže zaujmout, protože už jsi to četl, viděl nebo slyšel...

2261

Odpovědět

+MarvTím myslím, že je mrtvej co se týče dalšího rozvoje, nemá se kam dál posouvat. Všechno co jsme mohli vidět jsme už viděli, a co jsme neviděli za to ani nestojí.

1215

Odpovědět

+MarvZas nějaký rádoby kritici. Jasný, Hollywood je největší odpad, protože každý film musí být psychologický thriller a alegorie na chudobu v Africe. Nezajímají mě filmy, u kterých chci vypnout po dlouhým dni a jen se tak bavit.

258

Odpovědět

+MarvNesouhlasím s tím, že je hollywood mrtvý, protože se pořád vyvýjejí nové technologie k filmu a hlavně každým rokem se dostávají do věku, kdy se začnou zajímat o film noví a noví zákazníci, takže dokud se budou rodit děti bude film :D

71

Odpovědět

+Marvjedy: neříkám, že každej film musí být psych. drama, ale že ty filmy u kterých chce člověk vypnout jsou všechny stejný a už mě to sere, už u nich ani nemůžu vypnout, protože mě furt strašně nasírají, každým vykradeným záběrem, nebo neoriginální dějovou linkou. Když říkám, že je hollywood mrtvej, tak tím myslím i psychologický dramata, který se taky opakují.

55

Odpovědět

legrační názor :D peníze jsou na prvním místě a proto se točí tohle na co lidi choděj, takže je úplně jedno kde je kvalita dokud jsou z toho penízky
btw. na tenhle 'odpad' se chodí i v čechách

10
Další