Egoraptor - Metal Gear Nářez

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

61 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:117
Počet zobrazení:3 003

Parodie na první Metal Gear Solid. Bez znalosti samotné hry video nedoporučujeme. :-)

Přepis titulků

Nesnáším tenhle oblek. Hej, jak je Snaku? Můžu ten oblek sundat? Jak chceš, ale podle mě je kurva dobrej. Ahoj Solide Snaku. Ty vole, kotě, chci do tebe zasunout. Nemůžu uvěřit, že do mě zasune slavnej malej Snake. No jo, drž hubu.

SCÉNA, KDE SE SNAKE SVLÍKNE, TY KRÁVO. Teď půjdu do toho vrtulníku. Hej Snaku, propliž se tou sračkou. OK. Čí to jsou stopy? Co to kurva? To jsem nečekal. Kurva! Snaku?

Hej Snaku. Snaku? Zavři kurva hubu. Sorry, myslel jsem, že je Snake mrtvej. Ani jsem se nezapotil. Sakra, zabil jsem psa potem. Ahoj Snaku, už je to nějaká doba. Pamatuješ si na mě? Liquid? Ne, McDonnell Miller, tvůj bejvalej parťák. Kdo?

Jsi ze Snake Revenge? Ne Snaku, nepamatuješ... Proč je vrtulník v pozadí? To je můj žaludek, mám hlad. Máš chuť na červi? Ne, mám chuť na slova. Drž hubu. SNAKE MÁ RÁD PENISY. SCÉNA VE VENTILAČCE!!

DOBRÝ? OK. Drž kurva hubu, vím jak lézt po žebříku, Ježiši, moje ucho. Promiň kámo. - Díky Ježíši. - V poho. DALŠÍ ČÁST VE VENTILACI. Dobrý. On kadí? Hustý. Tak, řekni mi o Metal Gear.

Ty o něm víš? Ta hra se kurva jmenuje Metal Gear Solid. Dělají nový Metal Gear a jiný věci. A já mluvil. Dal jsem jim heslo. Znáš ten pocit, když máš průjem a nebolí to, když to leze ven? Je to tak uspokojující chlape. Hnus.

Darpa Chief zemřel na infarkt, nevím, co se stalo. Metal Gear, cokoliv. Meryl je kočka. Je to má neteř. Furt je to kočka, debile. Vyjdi ty srabe. Drž hubu, kočko.

Odjištěná zbraň. Máš oči nováčka. Mám transplantáty. Drž hubu, píčo. Přestaň mi kurva volat. Je to tvůj... Je to tvůj strejda. Je to blb.

Tak tam jen nestůj a střílej. Ty vole, vždyť si mi snědl zbraň. Musíme jít. Půjdu napřed, koukej mi na prdel. OK. TOHLE SI PAMATUJ, JE TO DŮLEŽITÝ. Dobrý. Budu šéfem.

Mám halucinace? Jsi něco jako člověk. Dokážeš mi číst myšlenky? Ne. Kurva. Co to bylo za ránu? Tahle zbraň, je nejlepší ze všech. Třeba se to bude hodit do zařízení, které bude jako debilní zápletka v pokračování.

Co to do prdele? Vždyť jsme ani nebojovali. Další infarkt, co se to tady sakra děje? Přijde mi to, jako průstřel. Teď musím najít... co vlastně hledám? Plukovníku, jak najdu Meryl? Nevadí, jsi moc pěkná. O 5 DNŮ POZDĚJI.

Nevím, co mám kurva dělat? Musíš se podívat na zadní stranu obalu, na Merylino číslo. Jak jsem na tohle měl přijít? Plukovník ti to řekl. Co? Zabil jsem ho. Markst www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jojo, podívat se na obal, na tom se na pár dní zasekl asi každý :-D

10

Odpovědět

V překladu je chyba. V 1:50 říká Safety´s on (souvislost s pojistkou u zbraně), ne Safety Zone (jak jste to tedy přeložili vy jako Bezpečnostní Zóna)

00

Odpovědět

Asi máš pravdu, děkuju :) upravil jsem to.

00

Odpovědět

Já to nepochopil. Kdy se jako vezmou?

03

Odpovědět

Nikdy, nechal jsem ji umučit k smrti .... :´(

10

Odpovědět

Metal Gear Solid je pro mě osobně vůbec tou nejlepší hrou, jakou jsem kdy hrál. A toto video znám už dlouho a považuju jej za vůbec nejlepší parodii... (a to ne jen s ohledem na svět okolo MGS) bohužel, kdo MGS nehrál, nemůže to nikdy pochopit - proto se není čemu divit, když člověk vidí tak nízké hodnocení... ;)

90

Odpovědět

5/10 hm? No jo, já zapomněl že návštěvníci videačesky neví co je to humor.

85

Odpovědět

Metal Gear Solid jsem v životě nehrál a videu vůbec nerozumím. Já vím - varovali jste mě - tak snad příště.
(prostě jsem to musel zkusti)

610

Odpovědět

Zrovna nedávno jsem MGS dohrál.Druhý díl byl bez Snajka takový o ničem. je to skvělá hra, rád se k ní vracím. jen škoda, až mi odejde ps2, tak už si hru z ps1 nikde nezahraji.

00

Odpovědět

psx emulator;)

30

Odpovědět

Sezen si PS1,docela levna zalezitost tedka :D

00