#9 - DawnguardThe Senile Scribbles V: Skyrim

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 7
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:237
Počet zobrazení:5 921

V předposledním díle série Drakorozený zčeří vody stahovatelného obsahu a utká se s upíry.

Přepis titulků

Překlad: Maty www.videacesky.cz Upíři jsou starobylá nadřazená rasa nočních predátorů. Jejich ohoz tedy stojí za starou bačkoru. Zdravím, rád bych se přidal k Dawnguardu. Dobře. Čím více vojáků, tím lépe. Ty... Ty jsi Drakorozený! No... Jsem.

Ty mě znáš? Jasně. Tebe zná každej. No, drby se šíří. Ty jsi ten šulin, co ještě nezabil Alduina. Alduina? No tě pic! Úplně jsem na to zapomněl. - A sypej odsud, sráči. - No jo, no jo, sorry. Nemůžeš řešit upíří krizi, dokud ses nezbavil draků! - Nemůžeš dělat obojí!

- Fajn, jestli ti to pomůže, - nejdřív půjdu na něj. - Jo. A nevracej se, dokud-- Neskolím Alduina, no jo furt! Ty vole, věřil bys tomu? Co? Co tady zase děláš? - Co? Říkals, že se můžu přidat-- - Až bude Alduin po smrti. - Takžé... - Tvrdíš mi, že už je po něm?! - To to fakt není jasný?

- Alduin? - Jo. - Mrtvej? - A jak. - Ty kokso! Jo jo. Ani to nebylo tak těžký. Sejmul jsem mu i bráchu... I když byl docela fajn... Teď si připadám jako zmrd. Co že má bejt tohle? A) Obří hůl B) Kyj C) Dračí kladivo D) Dračí dildo E) Všechno z toho Zdravím!

Co pro vás můžu udělat? Slyšel jsem, že tu máte opancéřovaný trolly. - Je to pravda? - Je to tak, cvičíme je k boji a prodáváme členům Dawnguardu. Hustý, jednoho si vezmu. - Zaplatit mám vám, nebo...

- Jediný problém je, že zrovna nemáme žádné skladem. Musíme je vycvičit, čili nejdřív musíme ukrást trollí mládě. A vzhledem k tomu, že na tom neděláte moc dlouho... Máme tu jen pár necvičených. Ne! Ne! Přestaň! Péťo! Ahá... No... Kolik za něj chcete?

Aurielův luk je nepřekonatelně krutá mýtická zbraň. Těš se, až ji budeš ládovat socanskými elfími šípy. Á, vzal jsi s sebou luk i mou dceru. - Ušetřils mi cestu. - Přišli jsme tě zastavit, otče. Jo. A beztak bys odsud tu svoji línou prdel nevytáhl. Ale vytáhl! Časem. Heleď, doufal jsem, že když už jsem tady, mohl bys nám požehnat.

- Já... - Víš jak, abych s ní mohl chodit, vzít si jí... A mít spoustu upířátek. - Co? - Protože je fakt vostrá! Vidíš? Já ti říkala, že je to debil. Jo, no. Mělas recht. Hlupáci! Stejně tady umřete. My že jsme hlupáci?

To ty tady šílíš kvůli nějakýmu proroctví. Hej! To není nic hloupýho. - Ale nečekám, že to pochopíš. - A co mám chápat? Že bez slunce chcípnou všechny rostliny, což zabije zvířata, což zabije zas lidi, a tak postupně vymřou i upíři? Čekej, zpomal. Můžeš to zopakovat? Navíc ti slunce ani nevadí!

S tvou dcerou chodím na přímým slunci už týdny. Jo, no... Jde to... ale kurevsky mě to prudí. Takže... Když je teď z tvýho fotříka kouřící trocha krve tamhle v rohu, chci se tě na něco zeptat. Hele, já vím, co chceš říct.

Odpověď je pořád ne. - No jo, dobře! A vezmeš si mě aspoň? - Ne! - Proč ne? - Ani nevím, jak vypadáš! Já taky ne! Víš proč? - Nejsem náfuka a neprohlížím se denně v zrcadle. - A já jako jo? Jasně že ne, vždyť ani nemáš odraz. Jen chci říct... že je mezi náma alchymie. Nemyslíš chemii?

Né. Je v tom mnohem víc. Zachránili jsme spolu svět! - Nejsem připravená. - Fakt? Já ze sebe kvůli tobě nechal udělat obludu. Upíři nejsou obludy! Že ne? A co má být tohle? Nejspíš jsem smíchal moc krví.

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ten zaver me dostal :D

50

Odpovědět

Cuz she is kinda the s**t! vážně neznamená což stojí dost za prd
když je něco the s**t tak je to jako the bomb a je to super
http://www.urbandictionary.com/define.php?term=the+s**t

81

Odpovědět

Opraveno, máš pravdu. ;-)

30

Odpovědět

Asi si tu hru budu muset koupit a zahrát, když o ní furt všeci mluví a dělaj videa :D

242

Odpovědět

Abys nebyl zklamanej, že to taková sranda, jako to vypadá z těch videí, není. :-D

1221

Odpovědět

Skyrim sám o sobě je docela dobrý, potěší hlavně ty co o celé sérii The Elder Scrolls vědí, ty ostatní moc asi ne. Grafika v originále na dnešní poměry nic moc, velmi detailně propracovaný svět, ale s mnoha chybami tak jako vždy v serii The Elder Scrolls.

To výjimečné co na něm je stejně tak jako na předchozích dílech, je možnost tu hru vylepšit a upravit někdo by mohl říci dodělat mody.

Pokud jde o grafiku hry, tak bez ENB už bych si hru snad neuměl ani představit.
Rád bych sem dal pár odkazu na před a potom, ale to jsou většinou samý spoiler.
Podstatné je že z kostrbatého nevýrazného zobrazení, můžeš přejít na až nereálně dokonalé detailní skutečně fantastické, už jen kvůli kterému budeš chtít projít a prohlédnout každý kout světa Skyrim.

Pokud jde o ostatní vylepšení hry a jestli chceš tu hru opravdu hrát a užít si jí, doporučuji se zeptat dlouhohrajících maniaků ať ti poradí jak a čím dle tvého přání Skyrim opravit a dodělat.

93

Odpovědět

¨já si skyrim koupil hned jak vyšel a od tý doby si hry už moc nekupuji, hodně mě to zklamalo, asi nejvíc to, že jsem někdo hned ze začátku ukradl nějaký epický obouruční meč a pak hned všechno chcípalo na jednu ránu až teda na zimního skalního trolla(bo co) se kterým jsem se rval půl hodiny aby ten k***t pak zničeho nic odběhl a okamžitě se mu vrátili životy jak ve wowku
co se modu týče tak je to fakt úžasný způsob jak si hru totálně zničit, třeba jsem si zkoušel nainstalovat nějaký realismus mod který všichni opěvovali a jediný co ten mod udělá je že všichni umřou na jednu ránu a to snad i včetně společníku takže se mi hra podělávala už se začátku páč mi tam ten parťák neustále chcípal
taky riskuješ že zničeho nic s něčim nebude jeden z těch modu kompatibilní a aby ses dostal přes nějakou pasáž tak budeš muset hrát celou hru od začátku nebo od savu kde si ten mod ještě zapnutý neměl
zkoušel jsem si takhle nedávno namodovat fallout 3 podle oficiální tutoriálu na steamu a nejenom že většina těch modu je fakt úplně na hlavu (iron sight mod, který ti sice dá možnost koukat se přes zaměřovátku u zbraně ale zároveň způsobí že se ti tak klepou ruce že vůbec nic netrefíš nebo další REALISM mod (olalala best mod ever udělá ti hru těžší nutnost stáhnou) který způsobí že veškeré jídlo ve hře ti akorát zvyšuje po požití ozáření takže je úplně k ničemu, mmm much realism)
TL,DR - hra není nijak úžasná ale dejme tomu že ujde a modům se raději vyhni nebo zkus jenom pár co ale nijak neupravují hratelnost, protože jí většinou zhorší než upraví

321

Odpovědět

+Zabijakjo trochu sem zapomněl co jsem chtěl napsat
nejenom že většina těch modu je fakt úplně na hlavu...ale taky mi kvůli nim teď hra neustále padá a je lehce nehratelná a to jsou nastahoval a naistaloval tuny doporučovaných fixů a blablabla

416

Odpovědět

Pokud se ti hra zdála moc snadná stačilo v menu nastavit jinou obtížnost a je jich tam dost.

Velice nerad bych tě urazil, ale podle toho co píšeš, jsi typický Troll.
Natáhneš si tam kdovíkolik modů, bez toho aby jsi se informoval co a s čím se nesnáší, nebo to odzkoušel pařez manager a zjistil kde se ti to kryje, a když se ti to pokazí hledáš vinu všude jinde a ne u sebe. Snad ti musí být hned jasné, že volná tvorba má mnoho podob kvality a kompatibilitu ti mnohdy nezaručí ani tvůrci hry u svých vlastních přídavků, určitě ne při takto rozsáhlé hře.
Zabijak je krásný názorný příklad jak to pokud možno nedělat.

192

Odpovědět

+GDAWormsdíky za komentář co mi zabil pár mozkových buněk
připadá ti že spojení OFICIÁLNÍ TUTORIÁL znamená natahat si hromadu modu bez toho aniž bych se informoval?

311

Odpovědět

+GDAWormsZabijak - nic jako oficialni tutorial neexistuje.

42

Odpovědět

+GDAWormsMaximalni obtiznost byla ale jedne velkej vtip. Celkove se dnesni RPG hry neumi poradne balancovat, ale za zle jim to urcite nemam. Protoze udelat balance hry ktera se ma hrat 100+ hodin musi byt strasne zdlouhava a skoro nemozna cinost.

70

Odpovědět

+GDAWormsvzdávám jakoukoliv inteligentní debatu
shrnuto a podtrženo skyrim je hodně průměrné RPG a většina modů na něj ti hru akorát posere i když to budeš dělat podle návodu a jak už jsem říkal, vyhýbej se modům co mění hratelnost

35

Odpovědět

+GDAWormsnevim proč tu píšu tak dlouhý texty když většina z místních pablbů to ani neumí přečíst

16

Odpovědět

+GDAWormsPřemýšlím, proč jsi se najednou vrhnul na urážení:-)

Moje zkušenost se Skyrimem - nudný a nezajímavý příběh, jinak docela fajn hra. Co se týče modů, mám jich nainstalovaných cca 80 a nemám s hrou jediný problém. Mody měnící hratelnost, kupříkladu SkyRe, nebo PerMa, fungují skvěle a není problém s nimi hrát i na první úrovni.

A jenom dodám, že nerad čtu dlouhé texty věnující se popisu, instalaci a kompatibilitě jednotlivých modů. Ty pasáže přeskakuji.

Takže - Skyrim je dobrá hra díky obrovské zásobě velice kvalitních modů, otevřenosti světa a volnosti toho, jak chce člověk hrát. Do dokonalosti ji chybí zajímavější postavy, lepší příběh a delší linky u frakcí. S mody není problém, dokud si člověk dá pozor na to, co jednotlivé mody mění (samozřejmě, že když nainstaluju dva mody co mění combat, jeden co mění combat a spelly a další tři, co přidávají spelly, tak se to všechno bude mlátit mezi sebou a hra mi nebude fungovat) a dokud věnuje pár minut navíc puštění BOSS:-)

30