#7The Senile Scribbles V: Skyrim

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 7
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:247
Počet zobrazení:6 345

Drakorozený se při tom všem levelování setkává se starým známým a posléze se vydává vybrat si zaslouženou odměnu za odvedenou práci. Bohužel však narazí.

Přepis titulků

Překlad: Maty www.VideaČesky.cz Levelování háčkování zámků aneb když už tě nebaví si perkama vytírat prdel. Správně, vstáváme, kámo. No ahoj, chlapáku. Pamatuješ si mě, viď? Visíš mi paleček. Čaute. Za tamto pardon.

Ale koledoval si. No nic, tak já zas poběžím. Teda pokud... Netušíte náhodou, kde bych naplnil dva velký kameny duší, co? Ne blbečku, nechci s tebou hrát na babu. Já mám v domě jídlo? Čupr! Do hajzlu.

Jdem na to. Prostě tě položím zase zpátky. To zvládnu. Ták. Ták a teď už... Kurva fix. Dračí síň je známá tím, že v ní chytali draky. Nejspíš proto je celá ze dřeva. Zdravím tě, Drakorozený!

- To už jsi zpět? - Ano pane, ti banditi už vás obtěžovat nebudou. Výborná práce. Skvěle jsi nám posloužil. Ále, v pohodě. - Tu máš odměnu. - Přidáno zlato (100) - Jen se snažím být k užitku a... Vážně jste mi dal kilo? Nu, ano, dal. Chtěl bys radši stříbro, či-- A to má být jako čistýho, jo?

Já... ti asi nerozumím... Když jsem říkal "v pohodě," byl jsem jen skromnej. - Já... - Protože vymlátit grupu banditů je vlastně docela o kejhák. Jinak by to ti debílci strážní zvládli sami. - Mohu pro tebe udělat ještě něc-- - Jo, jo, tohle mě fakt zajímá. Tady mám kontrakt na toho obra, co vám posíral cesty. Ovšem, ovšem, vzpomínám si. No, tak byli dva, ne jeden.

A párek mamutů, kterej svý páníčky nevydal jen tak bez boje. Nu, opět jsi nám skvěle posloužil. Přidáno zlato (100) Ták... Pokud pro tebe nemohu udělat nic dalšího... Vlastně jo, chci si vybrat ještě jednu odměnu. No tedy. Nepamatuji se, že bych-- Do prdele práce!

- Pardón. - Můj mozek! Cos to provedl, Drakorozený?! Fus ro dah!

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ta dračia sieň na mape je best

00

Odpovědět

tak to je těžce výstižné :D
a ten konec.. já to hodněkrát udělal taky, než jsem došel na ten fígl jak pokládat věci jak chci. :D

90

Odpovědět

Ten konec je perfektně výstižný. Přesně má reakce. :D

320

Odpovědět

Trefili to přesně.

600

Odpovědět

to s tim davanim veci na stolu do poradku sem si taky poradne vyhral :D, uplne mi mluvi z duse. a ten quest na ty obrovy prsty :D ten se mi bugnul ze ty prsty nesli dat pryc z inventare a zacali se mi tam hromadit a snizovat body nošení věcí, ani do alchemy nesli dat a ani snist, me to zacinalo srat :D

300

Odpovědět

jo, jo, JO
ty předměty na stole...bože to je tak přesné!
a kdyby jen to, kolikrát něco položíš jinam a když se příště vrátíš leží to někde poblíž nebo pod židlí

290

Odpovědět

...ani sníst... :D

140