#1The Senile Scribbles V: Skyrim

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 7
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:454
Počet zobrazení:10 432

Parodický kanál Seanzoz, stylem animace i humorem připomínající oblíbená videa Jak to mělo skončit od Hishe, si ve své sérii trefně utahuje z pátého dílu výborné RPG série The Elder Scrolls. Zvlášť další díly určitě stojí za to. O případné připomínky se určitě podělte v komentářích. :) Poznámka: Po úvaze jsem se rozhodl názvy měst/frakcí/postav překládat a řídit se přitom pokud možno oficiální českou lokalizací hry.

Přepis titulků

Překlad: Maty www.videačesky.cz Chvíli tiše pozoruješ majestátního soba... O chvíli později se za ním ženeš Skyrimem jak magor. Á, strážný kameny. Musím si vybrat s rozvahou. Nesmím to podělat, ať toho později nelituju. Tak, kterej bereš ty? Já ti fakt nevím. Zrovna jsem utekl z Helgenu.

Víš, chytrý by bylo začít s kamenem milenky. - Jo? - Jo, chvíli ti sice potrvá se k němu dostat, ale pomůže ti rychleji levelovat všechny skilly. Ale nezkoušej ho obskočit! Nenech se tím názvem zmást. A možná by sis měl sehnat lepší helmu. Ta tvoje je předpotopní, ještě z dob Oblivionu. No...

dělám na tom. Dal bych ti svoji, ale díky ní jsem lepší s obouručákama, takže... Ty bojuješ obouručníma? Uzvedneš vůbec velkej meč? Velkej meč? To jsem nezkoušel. Potřebuju to na čůrání. A je pěkně hnusný se na něco takovýho ptát. Když se vyspíš, dostaneš odpočinkový bonus. Ale kašli na to, čekání je mnohem lepší. Neseš moc věcí, nemůžeš běhat. - Ty vole, děláš si prdel?

- Co? Já tam dojdu. Nepruď. Proč si prostě nedáš lektvar? Proč bych to dělal? Tamhle je obchod. Tohle děláš vždycky! Vystojím tu ďůlek, než sem dovalíš tu svoji prdel. Fajn! Běda ti, jestli mi to někdo šlohne. Ledohradská univerzita utrpěla před 80 lety vážné škody. Tak kurva seber kladivo a koukej spravit ten most! Zdravím, pane!

Nechcete opustit svou rodinu a bojovat za císařství? Tak ne. Holčičko! Nechceš vyměnit tu panenku za hezký nový meč? Větší blbost jsem neslyšel. Mě tvůj názor nezajímá. Už to jednou zabralo. Jasně že jo. - Na Nordy! - Chceš si to rozdat?! Zdravím! Nechcete se přidat k cís... k Bouřným hávům? Sklapni.

Spíš jsem si chtěl vzít třeba nějakou brožurku. No, veškeré propagace nám zrovna došly. Asi jsi chtěl říct prospekty. Zavři už kušnu! Tak mám alespoň pár otázek. Jistě, řeknu ti všechno, co tě bude o Bouřných hávech zajímat. A já ti můžu říct cokoliv o legii. I letáčky máme.

Hele, já bych se jen rád rozhodl, za koho bojovat... To je hračka, kámo. Jestli chceš sílu a jednotu, přidej se k císařským! - Jestli chceš ohnout svoji ségru, jdi k nim. - Ne, ne. Jestli chceš nezávislost a svobodu, přidej se k nám. Jestli chceš dostat na prdel od Thalmoru, přidej se k těmhle trotlům. Hele, válku ukončila Bílo-zlatý konkordát. Chtěl jsi říct Hnědo-bílý.

- Vytřel jsem si s ním řiť! - Za to zaplatíš! Chlapi! Mám dojem, že se vyseru na vás oba. Co vy na to? Takže svoboda vyznání? Ano. Ne. Rovnost mezi rasami?

Ano. Co myslíš tou rovností? A co homosexuální sňatky? No... ano. Samozřejmě. - Co je to za blbej dotaz? - Souhlasím. To je přece jasný. - Kdo by chtěl žít v nefungujícím manželství? - Přesně.

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kdo nehrál nepochopí XD

00

Odpovědět

Víc prosím!

20

Odpovědět

další díly ... cokoliv s tematikou Skyrimu :)

100

Odpovědět

To skončilo nějak rychlo.

30

Odpovědět

Skvělá série , díky za překlad ikdyž si myslím že tahle https://www.youtube.com/watch?v=Dg1mxlzEP3Q&list=PL68FD0D7F63715384 by si to zasloužila víc ale i tak super

30

Odpovědět

O D&A jsem prosil VČ na FB na začátku roku. Bylo mi řečeno že jsou zkouškové a nikdo se na to zrovna necítí (nebo něco takového). Což samozřejmě chápu, D&A není zrovna nejkratší jak stopáží, tak i počtem dílů. Ale je to škoda, protože je to naprosto úžasnej seroš a hlavně ti lidi kolem, co to dělaj, jsou úžasný. D&A, BFF, Mob Squad a hlavně New Neebsylvania, na tom teď ujíždim neskutečně. :-D

I see a bitch, do you see a bitch? We see a bitch, what do you see? :-D

30

Odpovědět

+Dremorani see a sea with a beach.

10

Odpovědět

+DremoranSouhlas , já jsem už prosil od D&A někdy loni ale ticho po pěšině. A ta stopáž je různá, nejkratší jsou snad i jen 3 minuty a těch 40 něco dílů je ještě docela dobře zvládnutelný , a BFF je vlastně cílovka pro lidi co hrajou BF a třeba zažili op USAS 12 ( With this i can control Day and Night !! ) ale D&A je všeobecný. Máš pravdu ten týpek co dělá Neebse je boží :D hlasem se fakt hodí na takovýho ignoranta :D

30

Odpovědět

Jsem pro další díly.

641

Odpovědět

Dost dobrý a hlavně pravdivý, ale máte chybu v popisku místo Elder's Scrolls, tam má být Elder Scrolls.

130

Odpovědět

ještě v tagu odstranit jedno s, pak to najde víc podobných :)

20

Odpovědět

u toho Ledohradu bych dal spíš vyčaruj kladivo

100

Odpovědět

a ten císařskej nedává štěňátko ale prospekt

30

Odpovědět

+Hawlisspardon , pamplet

20

Odpovědět

paráda,tahle série je boží, ikdyž nejlepší jsou asi ty loading screeny

keep it up

670

Odpovědět

meh

816