#11 - bonusový dílThe Senile Scribbles V: Skyrim

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 7
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:220
Počet zobrazení:5 938

Děkujeme za sledování a doufáme, že jste se bavili. :)

Přepis titulků

Překlad: Maty www.videacesky.cz Ebenový válečník je asi nejobávanější protivník ve Skyrimu. Pokud tedy nepoužiješ křik Označení smrti. Pak je to jak převrátit krávu. - Čus chlapi! Vy jste ještě tady? - Kohopak to tu máme? Panáček se nám vrátil z dovolený na Solstheimu, co? To nebyla žádná dovča. Zachraňoval jsem svět, vole. Opět. Coury v chlupatejch bikinách zase protestovaly, co?

Jo. Víme, že Alduin je mrtvej. Před čím jsi nás teda zachraňoval? Alduin nebyl žádnej problém. Bojoval jsem s Miraakem. - Miraakem? - Já ani nevím, kdo to je. - Ale zní to povědomě. - Něco s nevěstincem? Není to nějakej chrám? Nebo nevěstinec v chrámě? - Jakože chrámec? - Chlapi. Kurva už! Zkrátka je zajímavý, že ten člověk byl zrovna na tak nádherným ostrově.

No, ona je to spíš sopečná pustina plná smutku, kde se tě všechno snaží zabít ale co už. Jak říkáš. Ale jdi ty, je tam spousta krásných míst hodných návštěvy. Ale pokud vás to láká, tak bacha, vy paka, na medvědodlaka. Co je? Tvoří smečky. Tak to se na Saltime asi jen tak nepodívám.

Je to Solstheim, blbe, ne Salty Time. Já vím, že císařskej vzdělávací systém je děs, ale tohle bys měl vědět. Ne, že bych to nevěděl, ale je to nordskej ostrov, ne? - No, vlastně je, první osadníci byli... - V tom případě je mi úplně u řiti. - Ty jeden zmrde. - No, jak vidím, nic se tu nezměnilo. Takže válku pořád nikdo nevyhrál? Ne.

Zatím ne. Ukázalo se, že je to fakt hodně vyrovnaný. Možná zatím. Proto máme nový motivační program pro čerstvé rekruty. Vida, to není špatnej nápad. Jo, místo železných mečů a štítů teď všem nováčkům rozdáváme ocel. A všechny děti dostanou akční figurku Drakorozeného - a schopnost stát se drakem.

- Stát se drakem? - Co to kurva meleš? - Jenom si to představujou. V podstatě jenom dostanou pochodeň a mapu k nejbližšímu císařskýmu kempu. Chlapi, bylo to poučný jako vždycky, ale už musím běžet. Počkej! Než půjdeš, nepřidáš se k císařským? Ani za zlatý prase. Znamená to snad, že zvažuješ Bouřné hávy? Ani nápad.

Vy mě asi nechápete. Ty krávo! Čekají nás tady velký změny. Do hajzlu, vždyť to je Paarthurnax! Já myslel, žes ho zabil! Zabil. Ale použil jsem Elder Scroll, vrátil se v čase a rozmluvil si to. Jsem docela rozumnej týpek. - Ale proč? - Jo, co máš v plánu? No...

Řekněme, že ty uniformy byste měli spálit. - Kurva drát. - Přijdu o všechny výhody! A já o svý jediný hadry!

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Sakra, musím to dohrát abych ten konec pochopil -_- . A BEZ SPOILERŮ, PROSÍM

60

Odpovědět

Chrámec!

100

Odpovědět

Ten konec mě knokautoval pod stůl :D

120

Odpovědět

Škoda že že už je konec inak výborná serie :)

350

Odpovědět

bez těch dvou že ovšem :D

30

Odpovědět

Konec to zabil.

101

Odpovědět

ok překlad podle mě tak dobrý jak jen se dalo :D dejte bacha, vy paka, na medvědodlaka mě dostalo :D

651

Odpovědět

První :D Titulky mohly byt lepsi, ale tahle serie si zaslouzi jakoukoli osvetu, takze palec nahoru

364