#3The Senile Scribbles V: Skyrim

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 7
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:267
Počet zobrazení:6 790

Divili jste se někdy při toulkách skyrimskými jeskyněmi logice toho, že kombinace zámku dveří je uvedená na klíči? Nejste první ani poslední.

Přepis titulků

Překlad: Maty www.videacesky.cz Dwemerové byli vyspělou rasou elfských vynálezců. Nabízí se otázka... Kde měli hajzly? Kámo, nechceš helfnout? Ne. Nejsem rádoby dobrodruh jako ty. Klid, nejde o žádnou soutěž. Ty vole, kombinaci máš na tom spáru. - Jak to můžeš zkazit? - Já vím, co dělám! Nejsem v jeskyni poprvý.

Prostě ten spár otoč a řiď se těmi symboly. Víš ty co, nech se třeba zabít, blbče. - To není ta kombinace! - To... co? - Je to trik! - Ne, není! - Nemůže to být tak snadný. - Ale je! - Proč by to potom vůbec zamykali? - Jak to mám kurva vědět? Ty jseš fakt lama. Jarlové Skyrimu, toto jsou kopí.

Pár si jich sežeňte. Jsou docela hustý... A teď tě mám. Co děláš, ty zmrde?! Sereš se mi do přírody? - Co? - O co se tu jako snažíš? - Tou věcí? - Lukem? Jen jsem lovil. - Takže se mi sereš do přírody! - Ne! Spousta zvířat loví. Je to koloběh života. Vy lidi víte o koloběhu života píču. Žijete v...

trojúhelníku. - Smrti! - Co? - Umíte jen zabíjet! - Jo? A proč to asi děláme? Nutí vás k tomu přír... Tys mě napálil! - Hele, dej si odstup! - Vyser si voko! Přidáno Mízový kořen (1) Spousta lidí ve Skyrimu by měla zkapat. Dej si majzla, ať ti žádnej neproklouzne. Jasně jsem řek, ať mi dáte svátek, dokud... A ty jseš sakra kdo?

- Já jen... - To ses sem jako vloupal?! Ne, nevloupal. Měl jsem klíč. Já stavařům říkal, že jsou ty zámky na hovno! Přesně to jsem řek. "Hovno." Povídám jim: "Nedávejte kurva kombinaci dveří na ten klíč!" - Co to má bejt? - Hele, chci se jen naučit křik. - Nechci žádný potíže. - Sorry, neslyšel jsem, nějakej debílek tu furt fňuká.

- Co? - Natrhněte mu prdel! Kruciš. Ti kostlivci jsou vážně trapný. Jako fakt, docela se stydím. Kdysi to byli fakt hrozně drsný frajeři... Třeba jeden chlápek, jméno už nevím, měl takový velký kladivo... Jo, jasně, ten křik. Je hned tamhle. Běž za tím démonickým skandováním.

Nechceš i moji masku? Je krapet zatuchlá, ale solidně s ní všem dáš na prdel. Pokud... Na takový věci teda jseš. Nebo jseš spíš na hole?

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

a pametate sa na to puzzle z Dungeon Siege 2, kde ste mali v spravnom poradi odpovedat na otazky? nejake mena ludi tam boli, ci nieco take. dodnes ani len netusim, ze kde som mal najst riesenie

20

Odpovědět

Coze? Ono je to na tech paratech. Sakra :(

162

Odpovědět

:D

10

Odpovědět

Hodně dlouho jsem nevěděl, že je kombinace na těch spárech, tak jsem se řídil nápovědami u dveří a fungovalo to...

152

Odpovědět

Ja som tiež nevedel, že ta kombinacia je na spároch. ja som ju vždy hľadal na tych stenách a myslel som si že to je nejaká hádanka... Nakoniec som bol taky zufalý, že som začal skúšať všetky kombinácie, niekedy som sa trafil do spravnej až na nejaky 20 pokus :D

192

Odpovědět

Taproot je mimochodem podle oficiálního překladu Mízový kořen... just sayin'

220

Odpovědět

děkuju, opraveno. :)

00

Odpovědět

Neviem preco tomu vsetci davate take vysoke hodnotenia, vobec to nie je vtipne a vy to viete, to kvoli skyrimu?

852

Odpovědět

Ono co je a není vtipné je hodně subjektivní. Například hned první loadingová obrazovka mi přišla velice vtipná. Někdy není cílem parodie dostat diváky smíchy do kolen, ale spíše trefně poukázat na nedostatky parodovaného. A to se podle mě daří.

651

Odpovědět

neříká ten guard u těch dveří náhodou :i'm twice the adventurer then you are ?

40

Odpovědět

Ano, říká. Taky jsem se nad tím u korektur pozastavil, ale Maty má význam v podstatě správně. "Nejsem rádoby dobrodruh jako ty," vyjadřuje skoro to samé, jen obráceně. Říká, že není rádoby dobrodruh (jako ten druhý), takže je větší dobrodruh (než ten druhý).

171

Odpovědět

Jo to mi připomíná když jsem hrál poprvé Skyrim. Po hodině běhání před dveřma a luštění zdí a jejich obrázků a úmorného přemýšlení jakým způsobem to mám vyřešit, jsem šel na google a zjistil že je to nakreslený na klíči ... nejzbytečnější "puzzle" všech dob!

633

Odpovědět

Taky jsem to tak měl, ale já si toho potom všiml v inventáři. Na druhej den říkám kámošovi, jestli zjistil jak se to otvírá, on na to, že přes hodinu hádal kombinace až se mu to povedlo náhodou otevřít. Pak jsem se mu dlouho smál. Vím, jsem zrůda :D

150

Odpovědět

+ass.ass.inVidíte a já si celou dobu myslel, že jsem na to přišel při první návštěvě dungeonu, když jsem šel z Vorařova pro Zlatý spár, po přečtení poznámky toho zloděje, co šlápnu na past, když po osvobození přede mnou utíkal.

100

Odpovědět

Když jsem poprvé získal klíč, tak jsem si jej prohlédl a hned mě bylo jasný, že ty symboly na něm nejsou jen tak, což jsem si potvrdil u prvních dveří... Co se týká pastí, tak si už nevzpomínám, ale opravdu se při chybném zadání klíče vystřelovali šipky? Já měl pocit, že to bylo jen v místech, kde se otevíralo pomocí otáčení kamenů + páka... To bylo dobré, protože chvilka chybných pokusů o otevírání + léčení docela nahnala XP pro léčení ;-)

80

Odpovědět

+randomofamberBohužel poprvé když jsem to hrál, šlo vše na začátku bezvadně až do momentu než jsem přečetl první slovo moci v té jeskyni nad Vorařovem. Tušil jsem že to nebude jen tak, ale i přes "nabostování" (Lv8 jen to co jsem našel po ceste) jsem to tehdy opakoval 5x nežli se mi podařilo toho prvního strážce co vylezl z rakve dostat a nechcípnout u toho. Už jsem zvažoval že snížím obtížnost, ale nakonec se to náhodou podařilo a ta radost co následovala. Po chvilkách hraji Skyrim do teď s mnoha mody z nexus.

51