#2The Senile Scribbles V: Skyrim

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 7
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:307
Počet zobrazení:6 540

Do jakých šlamastyk se Drakorozený dostane tentokrát? A proč vlastně bojuje proti drakům?

Přepis titulků

Překlad: Maty www.VideaČesky.cz Kámen nezadaného ti umožní zahrát si Skyrim, aniž by tě u toho prudila nějaká buchta. Řežu ti paleček! Bez obav, všichni jsme zkusili zabít dítě. Jsi úplně v pořádku. Zdravíčko pane, jaký nabízíte brnění? Jenom to nejlepší brnění i zbraně. Jo, což znamená... Hlavně železné.

Tak já vám jen střelím tohle a zase půjdu. Jistě, dám vám za to sto zlatých. Ne, vy mi nerozumíte, tohle je Dýka ponížení. De facto ani neexistuje. - Pak ji od vás rád koupím. - Jo, za sto zlatých? - A? - Má desetinásobnou cenu! Nelíbí se mi tvůj tón, přespolní! Maminka tě neučila levelovat speechcraft? Víte co, dejte sem to kilo a padám.

Já už tu vlastně mám jen pade... Co to děláš? Argoniani umí dýchat pod vodou. Je to skoro taková pecka jako blabla-uá-kurva-dah. Jak byste mohl vědět, že je kradenej? - Je to má práce! - Jo tak práce... - Víte, kolik takových mečů je? - A co řekneš na tohle? Viděl jsem tě to ukrást v síni. Tohle?

Já nevěděl, že je to krádež. Je to kytka. Jo, Skyrim je v plamenech a naše největší naděje si tu sbírá květinky! - Ne... - A ještě je krade! Tak to není, já... Sakra, mám to do lektvarů! Sklapni, špíno! Z tohohle loadingu už se nevymluvíš. Pavouci jsou slabí, pomalí, skoro neškodní a totálně dementní. I tak tě ale budou pronásledovat v nočních můrách. Jó... Tak já asi zase poletím. - Co, to jen tak zmizíš?

- Jo... Moc mi to tu nevychází. Víš, já s tebou ani bojovat nechtěl. - Vážně? - Vždyť jsme v podstatě rodina. Jo, to asi jsme. A ty lidi, který jsi spálil? Jsou to docela prevíti. - Jak to? - Věř mi, zabil jsem už asi 20 draků a oni mě zatkli za krádež kytky. - To docela naštve. - Ani trocha vděku! - Jsou šíleně nevychovaný!

- Jo, pro to není omluva. - Proč spolu vlastně bojujeme? - Já už ani nevím. Víš ty co? Dáme to dohromady! Nó... Na zádech tě ale nosit nebudu.

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Úžasné video, když jsem hrál Skyrim, přišlo mi to jako nejlepší hra vůbec. Postupem času, jsem si uvědomil, že těch nelogických chyb je tam vážně hodně, ale pokud někoho milujete, není co řešit :)
Zajímavou věc jsem objevil i ve Witcherovi 3, za zabití ducha u studny, mi chlápek poděkoval a řekl, že mi dá peníze co našetřil dceři na věno, dal mi 20 orénů, láhev vody stojí 40 orénů. Jako vážně ? :D

922

Odpovědět

Třeba tu dceru neměl rád.

850

Odpovědět

Největší "nelogická" chyba v Zaklínači 3 je to, že na Wild Hunt používáš stříbrný meč a přitom jsou to pouze elfové.

510

Odpovědět

+fallangaOn to Sapkowski moc promyšlené nemá, ale v knížkách nosí většinou jen jeden meč :-)

218

Odpovědět

+fallangaTak, tohle není chyba Sapkowského, ale scénáristů z CDPR.

190

Odpovědět

Tak třeba postupně šetří a ještě víc nenašetřil...

41