#6The Senile Scribbles V: Skyrim

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 7
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:236
Počet zobrazení:5 891

Drakorozeného, stejně jako většinu dobrodruhů toulající se skyrimskými tundrami, začínají unavovat místní jeskyně.

Přepis titulků

Překlad: Maty www.videacesky.cz Jestli hledáš odpadlíky z Tamriel hledá Superstar, zkus Bardskou univerzitu v Samotě. - A seš si tím jistej? - J'zargo se nebude opakovat. Vždyť je to magořina. Musíme až sem nahoru, projít pavoučím hnízdem, otáčet sochama jak blbci, aby se otevřely padací dveře, vlízt dolů do sklepních krypt plných zombíků a pastí, než se konečně dostaneme k zamčeným dveřím, za kterýma je další zasraná halda pavouků. J'zargo ti jen dal mapu, jasný?

On to tu kurva nestavěl. Já vím, ale hned tady jsou dveře, co vedou ke křiku. - Vážně nejdou nějak otevřít? - Kdyby byl J'zargo Drakorozeným, - určitě by si poradil, ale... - Víš ty co? Naser si, J'zargo. - Neustále jenom krafeš. - Zavřete už konečně držky? - Já tu spím! - Hej, otevři ty dveře. - Ne ne, jen se projděte. - Hele, nechtěl jsem ti ublížit, ale jestli nás tam nepustíš, ať si mě tvoje duše kurva nepřeje. Fakt, jo?

Je tu se mnou asi tak šest kostlivců, tak se předveď, sráči. Drakorozený moc přátel nemá, a když už, raději se snaží zůstat v anonymitě. - Zdravím, copak mi neseš dnes? - Jako obvykle, trapácký zbraně a brnění. Dobrá. Nic dalšího nemáš? - Kdepak, nic, co by tě zajímalo. - Nesmysl! Koupím cokoliv. Zrovna včera jsem koupil několik ingotů skutých z mamutích sraček. - Neptej se, kde jsem je vzal... - Byl jsem jen zdvořilej. Už nemám nic, co by sis mohl dovolit. Jasný? Víš, radši u sebe nenosím moc hotovosti...

- Já vím. - Tohle je špatná čtvrť... - Ne, není. - Určitě by mě okradli. Neokradli. To je v pohodě. Můžem to přestat řešit? Jasně, jasně. - Dám ti dvě stě za všechno. - Můžeš nabídnout víc. - Co 220? - To je moc, to nemůžu. - Ale můžeš.

- Je to 10 % navíc. - Což by nebyl problém, neoblbuj mě. - Neoblbuju, jenom-- Naval 220! To zní fér. Šutry zasraný. Ne, ne, ne! Pojďme to probrat! Ty hnusnej parchante, počkej až tě ááá... Tohle bys neměl. No tak chlape, přece-- - Zdravím.

- Už jsem řekl, hned se ti budu věnovat. Mám otázku. Kde jste vzal všechny ty kameny duší? Co bys asi tak řekl? Jsou to černé kameny, tak je musím naplnit černými... Ne, ne, ne, tak to vůbec není! - Takžé... - Je můžete naplnit duší jakéhokoliv člověka, správně. Musíš mi věřit, že to jsem vážně nevěděl, - říkal jsem si, že by byly i bílé-- - Buďte zticha. Chci jen říct, že bych si nikdy vědomě nevytipoval nějakou skupinu, natož z tak povrchních důvodů.

Kecko zasraná! - Posral jsem vám to, co? - Proč jsi vůbec tady? Protože ta očarování, co jste mě naučil, stojí za vyliž prdel. Brnění mi září všema barvama duhy, kvůli botám prd unesu, a to ani nemluvím o meči. Jo! Jo! Haf! Bojím se zeptat.

Evidentně jsi při učení nedával pozor. - Proč mi prostě nevrátíte prachy? - A proč si ty radši nejdeš někam zaonanovat? Zkapej ho!

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jo, šutry zasraný! :D

10

Odpovědět

"Secret Exit Door" O tom jsme si na základce dělali srandu, že jsou ty dveře hrozně nenápadný když jdete tím dungenem :D Ale stejnak ta hra je super a to jak o ní vypráví tahle série je taky libový.

00

Odpovědět

Díky tomu meči jsem měl po strašně dlouhé době záchvat smíchu. Skoro jsem se udusil, ale stálo to za to! =D =D

40

Odpovědět

Proc jste dneska nepridali nic normalniho?

29

Odpovědět

No tak ten meč mě teda vážně složil :D :D :D

272

Odpovědět

Tahle verze mluvícího meče je ještě lepší, než Lilarcor z Baldur's Gate. A to je co říct.

40

Odpovědět

superficial=nadpřirozený? spíše povrchní :)

40

Odpovědět

jop, máš recht.)

00

Odpovědět

Všechny nadávky z videa už děti a mladiství znají. Toto video pro ně ale není vhodné, protože "Jo! Jo! Haf!" už by pochopit nemusely.

240

Odpovědět

Šutry zasraný :D

871