#10 - DrakorozenýThe Senile Scribbles V: Skyrim

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 7
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:261
Počet zobrazení:6 902

Vítejte u posledního dílu lapálií skyrimského dobrodruha Drakorozeného. Obstojí ve své finální zkoušce, nebo to třeba koupí šípem do kolene

Přepis titulků

Překlad: Maty www.videacesky.cz Solstheim je dechberoucí ostrov plný míst, která můžeš prozkoumat. Bohužel Rudá hora mezi ně nepatří, protože nasrat. Jé, málem bych zapomněl. Něco pro tebe mám. Dárek? Takže už se na mě nezlobíš? Né, v pohodě. Vždyť jsme toho tolik zažili. No nic, snad budeš mít radost. Není to pánský?

No jo, promiň. Z friendzone se blbě odhadujou přesný míry. Zdravíčko, hrdličky, nemohl jsem si nepovšimnout vašeho zastaralého outfitu. Co prosím? Zastaralého? Vole. Nosím jen to nejlepší. To byste měl. A proto vám představuji Stalhrim. Jo ták, seš nějakej prodejce.

Pouze mi leží na srdci vaše osobní bezpečí, vážený pane. Hele, nemám zájem, ať je to... cokoli. Možná byste nepohrdl alespoň dámskou verzí. - Jak vidím, vaše paní má-- - Hej! - Tak zaprvý, to není má žena. - Díky! - Zatím. - Ježiši, ty vole. Daedrický brnění má nejlepší obranu.

Skvěle ji ochrání. Nemohu popřít, že z hlediska estetiky se k bezduché noční nestvůře hodí skvěle. Jo, já si taky ří-- Chci říct, hej! Bacha! Je-li to brnění skutečně nejlepší, proč bys měl ty sám nosit jiné? Je to minimální rozdíl. A dračí kosti míň vážej. Nu, Stalhrim váží ještě méně a v obraně dračí kosti předčí.

- Zbraně z kostí jsou nejúčinnější! - A rovněž nejtěžší, což přeci vyvrací tvůj předchozí argument. Ne, prostě mi jde spíš o poškození, než... Hele, pointa je, že vypadám jako drsnej dračí zabiják a ty jako buzík z Alduina na ledě. Všude po Skyrimu se válí tuny starých nordských zbraní a Solstheim je z nějakýho důvodu plnej moderních krámů. - A poté svět uzří... - Co je kurňa zas tohle? Dobrý den přeji!

Omlouvám se za čekání, přišli jste vyplnit žádost či... - Co? - Nic. Hned jsem zpátky. ...že zapomněli... Dřív tvé ruce zahálely. Však nyní jimi... - Haló? - Ano? Ty jsi Miraak? Táhni odsud!

Dělám si tu mantru, akorát to posereš. Hele, nevím sice, o co ti jde ani co to tu stavíš, ale přišel jsem tě zastavit. Nenaděláš nic. To já ovládám mysli těchto dělníků, poslouchají jen mě. Jo? No tak já je všechny povraždím. Co? Ne! Hlavně ty bezejmenný.

"Rieverskej psanec?" Fakt žádná škoda. Běda, jak jim zkřivíš jeden vlásek... A víš, co ještě udělám? Budu se po týhle prdeli promenádovat maskovanej za jednoho z těch týpků a vykládat lidem kraviny. Třeba že ti lakuju nehty a češu cizím chlapům chlupy. Seš tam? No jo...

Motýlek > telekineze Takže to ty jsi skolil Alduina? Mohl jsem to udělat sám, ale zvolil jsem si jinou cestu. - Fakt si myslíš, že bys ho dostal? - Snadno. Ale zvolil jsem si jinou cestu... Protože já slyšel, že když ses postavil drakům, natrhli ti prdel a spálili chrám... Jsi hlupák, pokud tomu věříš! Podpoř mě, Herme! Zjistil jsem, že dějiny ne vždy odpovídají skutečnosti.

Ha? Vždyť tvůj chrám je na sračky.

Protože jsem tam zapomněl típnout vajgla, jasný? Se stane. Jo, jestlí tím vajglem myslíš Vahloka a pár nasranejch draků. Dost řečí! Je čas s tímhle skoncovat. Bože můj, ty vole. - Seš duhovej válečník. - Co? Není divu, že tvůj meč vypadá jak pták lurkera. Hej! To teda nevypadá! Byl to dárek tady od Herma. Že jo, Herme?

Dovtípil jsem se, že je občas lepší nevědět úplně všechno. A to je celý? Prostě tu lítat dokola?

A cos čekal? Já ti nevím, ty vole. Třeba že tě budu řídit. Hele, lítání prosím přenech profesionálům. To nedává smysl. Ovládám tvou vůli, neměl bys poslouchat? Si piš, pokud teda chceš, abych lítal dokola v kruzích nebo sejmul toho kolčováka tamhle ve fialkách. Tohle je na hovno. Tak sorry, nenaplnil jsem tvá očekávání?

Ne, fakt ne. - Vlastně se docela nudím. - Bezva, páč já jsem kurva legendární drak! Nejsem žádná pojebaná zvířecí taxi služba, pokud teda nechceš hodit na onen svět, píčo. Je mi to u prdele, já jsem původní zbraň hromadnýho ničení, a můžu udělat ze dne noc, zmrde, tak co kdybys mi políbil prdel?! Nemohl bys mě vyhodit doma?

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nezobrazuju sa mi titulky

00

Odpovědět

Titulky jsou zpět!

00

Odpovědět

+JohnSorrowVďaka

00

Odpovědět

jeste je tu specialni XI epizoda
https://www.youtube.com/watch?v=h1ICwHllHm4

01

Odpovědět

eh.. pardon, necet jsem komenty xD

11

Odpovědět

Tahle série je megahustěkrutopřísná. Některý z těch věcí jsem si taky pořád říkal :D

30

Odpovědět

On ice (=crystal meth) sa da pochopit ako Alduin na piku. Velmi som sa na tomto seriali pobavil, lebo vsetko to bolo v hre :D Diky za preklad.

10

Odpovědět

Díky za překlad téhle série. Ty Morovy hnusný natáhaný kecy jsem vždycky nenáviděl. Jako by chtěl spát. A ten vajgl byl dobrej.

151

Odpovědět

Není ještě 11. díl?

70

Odpovědět

Je ještě jedna bonusová epizoda.

40

Odpovědět

+Stevervím o ní, nekažte ostatním překvápko.)))

60

Odpovědět

Ještě je jedna bonusovka!

80

Odpovědět

Error #2035

21

Odpovědět

pokud jsi na linuxu, zapni terminal a napis "firefox -p". Vytvor novy profil, v nem uz video prehrat pujde. Nechapu to, tohle reseni jsem nasel na ceskym foru.. problem neni v zavislostech, addonech ani adblocku.

Pokud jsi ve widlich, klikni pravym na zastupce Firefoxu, dej vlastnosti a pridej za retezec umisteni " -p". Spust, vytvor profil. Az to budes mit, tak to " -p" opet odstran. Video by melo jit.

10

Odpovědět

taky to funguje kdyz si pustis mozilu v anonymnim oknu.

10

Odpovědět

Poslední a nejlepší.

15

Odpovědět

Skvělá série díky za ní

351