#8The Senile Scribbles V: Skyrim

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 7
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:258
Počet zobrazení:6 123

Drakorozený se dopustil zločinů proti Skyrimu a jeho obyvatelům. Co řekne na svou obranu? A jak dopadne jeho setkání s Temným bratrstvem? Určitě poměrně nečekaně.

Přepis titulků

Překlad: Maty www.videacesky.cz Když posloužíš daedrickým princům, dostaneš za to krutý artefakty! Nebo si něco lepšího uplácej doma z mrtvejch draků. - Stát, chlape! - Kde ses tu najednou vzal? - Já tě znám! - Jo, to znáš. Hele, nemám čas na kraviny. Motá se tu kolem drak - a jestli nic neudělám-- - Nikam nepůjdeš. Určitě ses dopustil nějakých zločinů.

Tady někde. Co řekneš na svou obranu? - No, asi že-- - Drž pec! O tvém řečnickém umění jsem slyšel. To ani není ten drak, kterýho jsem myslel. Nezájem! Jsi hledaný muž. Buď si odpykáš trest, nebo zaplatíš pokutu. A nebo spolu něco vymyslíme, když mám tolik na spěch?

Asi vím, co tím myslíš. O tom dost pochybuju. Dejte mi cokoliv, mám fakt fofr. Přidáno děkovné přáníčko (1) Posrali se... Všichni Khajiitové jsou smrdutí zloději, vrazi nebo dealeři. Už slovo "Khajiit" zní jako "kadit." Jaká je největší iluze života? Nevinnost, bratře.

Nejsi hoden. Co? To je správná odpověď. - Haló! - Co? No otvírej, vole. Já ti dám "co." Musíš dokázat, že jsi hoden. Už se stalo... Né... Jo!

Řekl jsem, co jsem měl. Co bys jako ještě chtěl? Sundej si šaty. No tak to prr! Pomalu... Tak zkurveně úchylný dveře nikdy nikdo neviděl. Zatancuj mi... Pššt! Zakruť mi tou sexy dračí prdelkou rovnou před nosem! No tak, rozjeď to!

Naplácej mi poštovní schránku! Drakorozený je spasitel Tamrielu. Sundává draky z oblohy a může ohýbat čas. Ale zkuste si použít meč pod vodou. No tak borče, nevztekej se. Vlastně pokračuj, je tu docela kosa. Tak dost, co se to tu kurňa děje? - No, vzhledem k mýmu očarovanýmu brnění... - Očarovaný, jo? Takže co, mý plameny ti neublížej?

No... ne. Ani ne. Tak to je kurva krutý, brácho! - Že jo, viď? - To je krutopřísný! - Docela se to hodí. - To věřím! - Co ještě umíš? - Spoustu parádiček. Čekuj tohle. Ty vogo!

Jsi jako duch! Vidím skrz tebe! Bomba, co? Dívej na tohle. To bylo bezvadný! Jak to, že tyhle slova neznám? Čekej, sleduj. Něco ti ukážu, z toho ti spadne čelist. Kámo, to je neuvěřitelný! Ty... Ahoj!

No, pár kostí snad ještě unesu...

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nový zajímavý projekt, na začátek dostanete 20 euro…nakupujete odpady a recyklujete. Nestojí vás to nic!! Pojďte zkusit ;) Pro více informací: extairp@gmail.com https://recyclix.com/?id=d2723325e14aaa

019

Odpovědět

Jak mu ty dveře ukážou prostředníček :DD

500

Odpovědět

Jak ho na konci ten drak kousnul, tak z toho jsem vždycky ve hře šílel: Zm*dští draci :D

170

Odpovědět

Zdravím,
jen bych chtěl upozornit na chybu v 2:52, drak neříká "kušuj", ale je to řečnická otázka "Enchanted?", což dáva smysl vzhledem k předchozí větě :)
Jinak díky za překlad, na Skyrimu jsem strávil hooodně času, u této série se vždycky pobavím :D

237

Odpovědět

Nechápu, proč tu jsou mínusy... :D Je to jasná otázka/komentář navazující na předchozí větu... :)

110

Odpovědět

+talkersmáte pravdu, díky.)

70

Odpovědět

Na 3:26 "This gonna make your jaw hit the floor" bych spíš pro zachování vtipu přeložil doslovně na něco ve stylu "Z toho ti spadne brada až na zem" ;)

450

Odpovědět

ajo. :D jak člověk překládá a překládá, zpětně jsem si toho vtipu nevšim a nevrátil se k tomu. díky.)

70