Elektronická cigaretaNorman

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 74
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 464
Počet zobrazení:19 918

Jste fanoušky elektronických cigaret? V krátkém videu uvidíme, co si o nich myslí Norman.

Přepis titulků

Když jsem byl malý, myslel jsem si, že cigarety budoucnosti budou vypadat jako ty v Pátém elementu. [PŘESTAŇTE KOUŘIT] Dobrý den. Taky vás mám rád. Takhle jste mě neoslovil od základního výcviku. Mluvil jsem s kočkou. Ale je to tohle. Něco jako pero. Plnící.

ELEKTRONICKÉ CIGARETY Když poprvé vidíš někoho, jak kouří elektronickou cigaretu, zarazí tě to, protože máš pocit, jako by kouřil nějaký předmět. Jo! Na rozdíl od normální cigarety můžeš s elektrickou cigaretou kouřit spoustu různých příchutí. Kávovou, ovocnou, zeleninovou... - meze se nekladou. A existují i příchutě měst.

Nemáte příchuť Montpellier? Protože já kouřím jen Montpellier. Nemáte? Ty vole. A co mají podle vás dělat lidi, co kouří Montpellier? Kouřit Orléans? To mám kouřit Orléans? Vypadám jako někdo, kdo kouří Orléans?

Jdu pryč. Mizím odsud. Jestli začnou všichni kouřit elektronické cigarety, už se nikdy nebudeme moct lidí ptát, jestli mají oheň. To už nepůjde. Na dobití elektronické cigarety potřebujete počítač. Promiňte, neměl byste...

počítač? Ano, samozřejmě. Je to škoda, protože s cigaretou se dá dělat spousta stylových gest, co už se s elektronickou cigaretou dělat nedají. Jako třeba: Chceš cígo? Chceš... elektronickou cigaretu? Co je?

Když dobíjíte elektronickou cigaretu, musíte dovnitř nalít tekutinu. Žádný strach, evidentně je neškodná. To je ostatně napsáno i na lahvičce. [TOXICKÉ] Ne-škod-né. Protože lebka se zkříženými hnáty znamená, že je to v pohodě. Celestýne! - Co to děláš?

- Můžu to vypít, tati? Je na tom lebka? Ne. Co jsem vám říkal? Když na lahvi není lebka, nebudete to pít! Jasný? Ano. Kdo chce palačinky? Jsem nakrklej!

Nikdo? Dobře. U normální cigarety aspoň víš, že určitě zemřeš na nějakou nemoc, kterou už známe. Zato u elektronické cigarety moc netušíme, co z toho bude za nemoc. Takže by mě zajímalo, co se bude psát jako varování na krabičce s elektronickou cigaretou.

KOUŘENÍ MOŽNÁ ZABÍJÍ. Vlastně ještě moc nevíme. Takže možná všichni, co kouří elektronickou cigaretu, si zadělávají na super vážnou nemoc, co třeba objevíme až za 10 let. LEDEN 2023, LABORATOŘE V BRY-SUR-MARNE V KALIFORNII Pánové, po deseti letech výzkumů jsme konečně zjistili, že elektronická cigareta nezpůsobuje rakovinu.

Ovšem pár vedlejších účinků tady je. Nemusím zacházet do detailů, myslím, že jsme všichni pochopili. Každopádně teď můžeme být klidní. Markusi, je tady něco k smíchu? Nějaký komentář?

Ne. Výborně. Šampaňské pro všechny! Bez alkoholu. Zkrátka, protože zatím moc netušíme, jestli chcete být opravdu zdraví, nekuřte ani cigarety ani elektronické cigarety. TO BYLO PŘÁTELSKÉ UPOZORNĚNÍ.

NEHULTE VŮBEC NIC. Neváhejte však konzumovat maximum tvrdých drog! Brzy nashle! Překlad: LaBleue www.videacesky.cz

Komentáře (88)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vidim, ze sa tu stretol spolok fajciarov. Spominam si na rozhorcenie zo zakazu fajcenia v podnikoch, ako som ho neznasal. "Skvely pocit" fajcit dve krabicky denne :) Esteze je najlahsie a najlepsie rozhodnutie prestat.

213

Odpovědět

To vaše kecání že je to z činy a že je to špatny... Sou to kraviny :-D Hromada věcí sou z činy, aji vaše "značkové oblečeni" to že je to z činy neznamená že to je nekvalitni... Muže to byt ze švycarska ale nemužete vědet co je to matroš. Ale já lidičky stejně dávám přednost trávě =)

315

Odpovědět

Nevím jak ostatní, ale já "značkové oblečení" (ať už z Číny nebo odkudkoliv) nekouřím ani ho nijak nedostávám přes sliznice do těla.

21

Odpovědět

Moc se jako nesmeju nahlas ale to péro nahlavě jak se otočil :-D to byla zabijárna

281

Odpovědět

video super! Norman je skvělý :)
...ale chybí mi tu tlačítko sdílení na twitter

184

Odpovědět

nesel by Norman pravidelne? :)

254

Odpovědět

SMOKE FATASS JOINT TO DAT FFGET

196

Odpovědět

Zkoušel sem, neni to ani kouření. Lucky Strike nebo Marlboro, z toho si zakouřim, z těhle plastovejch futurama sraček vůbec. Je to hnusný, nechutná to jak cigáro, nevypadá to jak cigáro. Je to jak cucat propisku. Krom toho, cigáro prostě za ty 4 minutky dokouříš akonec, tady to do sebe cpeš celej den, takže ve finále budeš na nikotinu závislej ještě víc než z obyč cíga... Kdepak, tohle cesta neni. Skoro všichni se vrátili k normálním cigaretám...

2342

Odpovědět

Elektronickou cigaretu kouřím už skoro 2 roky. Za tu dobu sladím o polovinu, méně solím, méně kořením, nezadýchám se, když běžím do schodů a navíc nesmrdím přítelkyni ani nikomu jinému a mohu si klidně kouřit doma u televize, aniž bych z bytu udělal koncentrák.

Osobně mne vždy rozesměje názor typu "vždyť je to ještě horší"...ale ho.no. Bylo děláno několik atestů a nikdy se nezjistilo nic, co by člověka ohrozilo na zdraví...teda až na nikotin, ale ten přece chceme ne?
Je jasné, že pokud si koupím liquid (náplň) v sapě za 10kč/50ml, tak může číňanovi ujet ruka a nikotin s Váma zatočí, ale to bude stejné jako u extra levných cigaret bůhví odkud.

ps: to z videa je pro mne již párátko, kouřím...tedy tfuj...vapuji na takovýchto mašinách: http://instagram.com/p/bl4MXfvbd-/

2415

Odpovědět

,,Bylo děláno několik atestů a nikdy se nezjistilo nic, co by člověka ohrozilo na zdraví…teda až na nikotin, ale ten přece chceme ne?"
Tohle jsem uz slysel od velkych tabokových společností které toto řikají o obyčejných cigaretach

1812

Odpovědět

+poslitomneStejně jako ty velké tabákové spol. plyvají na e-cigarety...což je mimochodem docela hloupý název, protože s cigaretou to má společného docela málo.

193

Odpovědět

+poslitomneAťje to co je to, pro nás nekuřáky je to požehnání. Smradlavý kuřáci, to se fakt nedá kvůli nim ani sednout do hospody.

2110

Odpovědět

Jasně hulit nějakou chemii z Číny bude 100% neškodný, to dá rozum. Fakt. Opravdu.

1815

Odpovědět

+ČarodějJeště to chce zamyšlení. Jednou věcí jsou liquidy (jak jsem psal), které v nějaké továrně na všechno narychlo namíchají, aby měli co prodat za pár babek a pak je tu druhá stránka, kde jsou firmy jako Dekang, které v tom mají x letou praxi a u nich nehrozí žádné zdravotní potíže.

221

Odpovědět

+Čaroděj4 Karotkasredkvickou: Nemyslím si, že by originální LIQUA namíchali nějak narychlo, aby měli co prodávat za pár babek. Sice Ritchy Group je z Hong Kongu, ale stejně.

190

Odpovědět

Já mám tohle http://i1148.photobucket.com/albums/o568/kiwivap/c3cd019e-b3b3-48aa-a994-ac7ffd447e1f.jpg

A
nikotin není nijak zvlášť škodlivý, v malých dávkách povzbuzuje. Je to jako se vším, je li toho moc, škodí. Jistě je to prudký jed, ale znovu píšu, malé dávky neškodí.

212

Odpovědět

+KohbaPěkná mašinka..Vamo s nějakých mesháčem že?

Jo přesně tak. V malých dávkách škodlivý není, ale 60mg může člověka zabít. Zakže když mám lahvičku s 10ml 18mg liquidem, tak její vypití by mně na 100% sejmulo :D.

190

Odpovědět

+KohbaVamo s aga-t na fotce je s baterií 18350 takže s 18650 je to už pěkná raketa.

Zajímavý jak nikdo neřeší tu mlhu na disco, je to téměř totéž, jen bez nikotinu a příchutí, věřím že u těchto náplní se na nějakou čistotu sere více než u éček, kde se to hlídá jak prase.

180

Odpovědět

+KohbaKde se shání takové dělo? Sám používám Vivi nova.

180

Odpovědět

Za deset let už tady beztak budou všeci chodit s tužkou za uchem... a na nás pár vyvolených tabákových lidí se budou dívat z patra :D

204

Odpovědět

Dámy vy nekuřte a pánové vy si nechte kouřit :D...jinak el. cigarety způsobují vůči plicím zvýšený odpor s porovnáním s normálním vzduchem - takže škodlivé asi budou.

182

Odpovědět

Netuším, jestli je to pro dotyčného zdravější, ale musím říct, že jsem vděčná každému kuřákovi, který poblíž mě místo normální cigarety kouří tu elektronickou. Ať už má na čele cokoli. :-)

307

Odpovědět

Elektronická cigareta je další podvod na lidi, přitom je mnohem škodlivější pro zdraví (to že nesmrdí apod. dělá jen na oko, že je "zdravá")

Když už chci kouřit, tak si koupím kvalitní cigárka (osobně Davidoff) a dopřeju si.

2077

Odpovědět

Podvod? A v čem jako? Prosím nebuď směšný.

204

Odpovědět

Prosim o dukaz, ze je to mnohem vice skodlivejsi. Vis prdlajs. Hnupe.

11

Odpovědět

Existuje francouzský ekvivalent anglického slůvka dickhead?

203

Odpovědět

L'dickhead? :D

248

Odpovědět

+Thorleif_cz*grammar nazi*
ked uz, tak LE dickhead, l´sa dava iba pred samohlasku alebo H :P

2245

Odpovědět

Keď naštartuješ auto, vspomeň si, že mi zasmradzuješ ovzdušie... Taktiež si vpomeň že ten hukot mi lezie na nervy... A potom choď na odstrel

2166

Odpovědět

WTF

196

Odpovědět

To čuro na čele :D :D :D

193

Další