Emily Blunt u Conana O'BrienaCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:472
Počet zobrazení:6 438

Dnes tu pro vás máme po delší době zase jeden klasický rozhovor. Ke Conanovi zavítala britská herečka Emily Blunt, která si zahrála v nedávném filmovém hitu s názvem Na hraně zítřka. Dozvíte se, jak při natáčení filmu málem zabila svého hereckého kolegu Toma Cruise a taky, o čem se doma baví se svým manželem Johnem Krasinskim.

Přepis titulků

Je těžké točit takovýhle film s Tomem Cruisem, který se v kaskadérských kouskách vyžívá? - Má je hrozně rád. - A vážně chce dělat všechno sám. I když kaskadéři a producenti žadoní: "Prosím, nedělej to!" - Nemá z toho strach. - Ne, ne. A vy se pak chcete taky blýsknout a nenechat všechno na kaskadérech. Jo. Ty děláš v tom filmu kaskadérský kousek, - u kterého jsem si říkal, že to musí být CGI, ale nebylo.

- Který? Ten, kdy řídíš auto, nerad bych něco prozradil, a Tom Cruise sedí vedle tebe. Nevěděl jsem, že jsi to doopravdy odřídila. Jeli jsme v takovém starém autě s karavanem a kaskadér mi říkal: "Musíš nabrat pořádnou rychlost a pak to stočit doprava, aby se ten karavan pořádně rozkýval. Bude to náročný." Super. Tom Cruise má sedět na místě spolujezdce, které nemá moc v lásce. Protože neřídí.

Podle mě ze zásady nesnáší, když je při kaskadérské scéně jen pasažérem. - Chápu, chápu. - Chce sedět za volantem. Úspěšně jsme to zkusili a pak ke mně přišel kaskadér a říká: "Fajn, ještě jednou a rychlejc." "Dobře, není problém." Tak jsem na to pořádně šlápla a Tom byl úplně zticha až do chvíle, kdy jsem se chystala strhnout volant doprava. Najednou začal: "Brzdi, brzdi, brzdi. Brzdi." Brzdi, brzdi, brzdi!

Bože můj! Panebože! Brzdi! Brzdi! Brzdi! Zpomal! Zpomal!" Zatočila jsem pozdě takže jsme to narvali do stromu. A málem jsem zabila Toma Cruise. Bože můj, že to vůbec dopustili! Když jsem poprvé slyšela jeho: "Brzdi," v duchu jsem si říkala: "Sklapni." Chápeš? Jako bych toho o řízení věděla víc než Tom Cruise. On ví kulový.

- Ví kulový. - To zvládnu. Co jsi v tu chvíli dělala? Napálíš to do stromu a pak přijde ta chvíle, kdy vylítnou airbagy a ty tam sedíš a říkáš si: "Málem jsem zabila Toma Cruise." Co na to říkal? Nenadával? Dostala jsem záchvat smíchu a on kupodivu taky. Řekla jsem mu: "S tím brzděním jsi mi lezl na nervy, ale musím se ti omluvit." Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (27)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Je boží! Díky tomu filmu,kterej je vynikající jsem si jí zamiloval :D

10

Odpovědět

Ten společnej úsměv úplně na konci jen dokreslil připravenou a nacvičenou scénku. Je to škoda, myslím, že by Conan měl i na improvizaci, tohle si užít neumím.

513

Odpovědět

Tohle podle mě není o tom, jestli má nebo nemá na improvizaci. Tyhle zkoušky co mají předem jsou normální a úplně běžné. Moderátor se dané celebrity zeptá na pár vtipných historek a vybírá o čem se pak "naostro" budou bavit. Nemají to připravené slovo od slova, jen zhruba náčrt tématu, aby se nestalo, že daná celebrita bude mluvit naprosto nudný historky z natáčení a nedostane se k něčemu údernějšímu a zábavnějšímu. Je to přirozené a nijak to neznačí, že by nebyl Conan dobrý bavič. Sám jednou v pořadu řekl, že nechápe, proč se lidi diví tomu, že mají zkoušky....

210

Odpovědět

Ok otázka trošku mimo Conana, ale stále kolem talk show a to konkrétně Craig. Všiml jsem si, že občas, když přijde jeho host, roztrhá nějaký papír, co má na stole a hodí ho pryč. Co je to? To tam měl napsané jen jméno, aby to nepopletl nebo tam měl nějaké připravené otázky, ale vždy se rozhodne jet podle situace prostě? :)

Pardon, že se ptám tady, ale předtím jsem si na to nevzpomněl u posledního Craigova videa :)

20

Odpovědět

Teatrálně tim demonstruje, že nemá žádný připravený otázky a jede spontánně ;) Ale to jméno hosta tam možná napsaný má :D

131

Odpovědět

Umělá diskuze, uměle vytvořená historka, uměla zkrášlená herečka...je ještě vůbec něco co pochází z Hollywoodu a není to umělé?

1951

Odpovědět

vidím, že je provdaná za Big Tuna..cool :)

43

Odpovědět

Ať je Conan jaký je, pro mě největší objev vůbec, jeho hůmor mi je strašně blízký... Ale naprosto největší zásluhu na tom, že ho znám mají tady videačesky, prostě bych chtěl jen moc poděkovat !!! Na youtube.com nebo na fb bych ho fakt nehledal a ani by mě to nenapadlo, vaše práce tady na tomto serveru je opravdu výborná a moc vám děkuji :) Jen tak dál !

903

Odpovědět

Mimochodem KEy a Peele, jsou to samé, tyto dva jsem tu našel taky díky tomuto serveru :) .. A v seriálu Fargo už jsem se jen pousmál, že je znám z tadyma, při tom jsou slavní na youtube, ale po pravdě to tak moc nesleduji :)

281

Odpovědět

Přeložte taky prosím Terryho Crewse
http://www.youtube.com/watch?v=tC_9Py0z6JY
a
http://www.youtube.com/watch?v=RcryXpSkZks
díky

90

Odpovědět

Není tak hezka, jak si myslí že je

3087

Odpovědět

Ty umíš číst myšlenky, že víš, jak si myslí, že je krásná?

161

Odpovědět

Zase se mi potvrdilo to, co si o Conanovi myslím už dlouho. Místní fandové mě sice ukamenují, ale prostě je to tak. Conan je v rozhovorech nepřekonatelný a z místních moderátorů rozhodně nejlepší. Ale tím to hasne... ty jeho scénky, návštěvy různých kulturních akcí apodobně jsou prostě trapné. Nezlobte se na mě, ale humor postavený na tom, že co nejvíc ponížím a ztrapním lidi kolem sebe mi prostě nesedí. Rozhovory a bezradný pařan dobrý (i když ten má taky svoje wtf momenty), ale ten zbytek už si ani nepouštím. Pro mě osobně je to ztráta času.

3664

Odpovědět

Proč proboha komentuješ něco o čem nevíš dost ? Ano hodně často ponižuje lidi kolem sebe - a to se mi teda dost nelíbí - pokud ti druzí nemají humor tak potěš pánbů. Conan, ale taky dost často ponižuje sám sebe a dělá ze sebe idiota, vždyť takový nejnovější díl s tím kovbojem - nebo si snad myslíš, že je tak hloupý, aby se snažil machřit a přitom dělal opak ? Ne záměrně ze sebe udělal šaška jako v mnoha jiných situacích.

2210

Odpovědět

Škoda, že to u toho zakrslého fanatického sektáře bylo jen málem.

1037

Odpovědět

Co ti udělal tak hroznýho, že mu přeješ smrt člověče? Pro mě za mě at si vyznáva třeba jestřába jak Borat, je přece svoboda vyznání :)

322

Odpovědět

Dle mě, kdyby ženský věděly, co je to za bolest, tak už by nikdy žádná nikoho z chlapů do koulí nekopla - pokud by to nebyl Hitler v sukni... :D (jojo, šup sem s červenejma palcema-jsem strašnej šovinista :P :D )

4917

Odpovědět

Jak já jí miluju :D víc rozhovorů s ní, prosím :)

406

Odpovědět

Conan 3/4 rozhovoru dokazoval, jak dobrej je moderator - tolik otazek k udrzeni diskuze uz dlouho nemusel pokladat... ale nakonci se to prolomilo :)

296

Odpovědět

Vyvinulo se to v zajímavou debatu. :D I když by měl někdo konečně nějakou vědeckou metodou změřit, co bolí ví, jestli kopnutí do koulí nebo porod. Jinak se chlapi a ženský budou hádat do nekonečna.

291

Odpovědět

Tady máš důkaz: Větsina zenskych si za nejaky cas po porodu rekne - "a proc nemit dve deti?" Kdezto vetsina chlapu si za nejaky cas po kopnuti do kouli nerekne - "a proc se nenechat zase jednou kopnout do kouli?..." ;)

10820

Odpovědět

+Jose...Vaše kopnutí do koulí totiž společnosti nic nedává.I když..:DD

5513

Odpovědět

+Jose...Aaaaa, tahle pořád omílaná blbost. Jako by už xkrát nebylo dokázáno, že žena se při porodu dostává do jiného stavu vědomí a vnímání bolesti. Prostě jakmile odrodí a dostane na prsa toho prcka, tak je jí celá bolest někde u zadku :) a když pak vidíte toho cvrčka poprvé se usmát, posadit, běhat okolo mámy, tak si na ní už vůbec nevzpomenete :)

374

Odpovědět

+Jose...Dostat mezi nohy není žádná legrace. Je to taková bolest, že se koule ze strachu před dalším nakopnutím raději stáhnou do bezpečí. A stejně jako při porodu může jít i o život...

182

Odpovědět

S porodem bych to nechtěl srovnávat, ale už jsem několikrát zažil, že po zásahu do koulí člověk zvracel a to se musí brát v potaz

202

Odpovědět

Mam takovej pocit, že sem takový porovnání už někde viděl, gůgli

01

Odpovědět

Ta má super smích :D

324

Další