Etiketa na toaletě

Thumbnail play icon
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:656
Počet zobrazení:6 157

Všichni chodíme na záchod a pro mnohé je veřejný záchod naprosté tabu. Proto je potřeba zavést určitá pravidla a určit si hranice. College Humor vám přináší Etiketu na toaletě. Souhlasíte s tím, co bylo řečeno? Respektive ocitli jste se v podobných situacích? A co vadí vám?

Přepis titulků

HVĚZDA TÝDNE: ADAM CAROLLA ETIKETA NA TOALETĚ OZNÁMENÍ VEŘEJNOSTI Ahoj! Já jsem herec a komik Adam Carolla. A teď i nově autor knihy Za padesát let budeme všichni děvčata. Dnešní lekce - etiketa na toaletě. Lekce 1: ZVEDEJTE PRKÝNKO PŘED MOČENÍM Věděli jste, že čůrání na záchodové prkýnko je v podstatě stejné jako čůrání spolupracovníkům na prdel?

No tak, chlape. 95% Chadovy moči si možná našlo cestu. Mě by zajímalo těch zbývajících 5% - vedlejší ztráty. Chade? Myslíš, že se mi líbí sezení v tvojí moči? Ne. Tak proč jsi ku*va nechal prkýnko dole? Lekce 2: HLAVNÍ JE NAČASOVÁNÍ Je pět minut po deváté, což znamená, že jsou lidi v práci zhruba pět minut.

V tomto krátkém časovém úseku se Markovi podařilo pos*at celý záchod. Mark si měl ulevit doma, než přišel do práce. Promiň, ale já jsem fakt musel. Marku, pracuješ tady osm let a nejsi schopný si udělat systém? Vypadni odsuď!

- Ale já zrovna... - Řekl jsem vypadni! Lekce 3: ŽÁDNÉ HLASITÉ TELEFONOVÁNÍ Pokud jste někdy byli na toaletě, když zrovna někdo telefonoval, možná jste zažili trapný jednostranný rozhovor. Jak se máš? Mám se dobře. Jen ho tu musím vyklepat. Hej, já telefonuju.

Pardon, můžu si to na chvíli půjčit? Omlouvám se, rozbije se mi mobil. Co? Lekce 4: NOHY NECHTE NA ZEMI Viděli jste někdy někoho dělat tohle? Omlouvám se, jen se nechci ničeho dotýkat. To je vážně skvělé, záchodový Jackie Chane. Ale teď se ti podařilo pomočit zem a zašpinit splachovadlo, kterého se musím dotýkat já.

Jak by se ti líbilo, kdybych ti počůral ruce? Nastav ruce. Řekl jsem nastav ruce! Lekce 5: ZAVÍREJTE DVEŘE JEN TEHDY, KDYŽ ZÁCHOD POUŽÍVÁTE Moje poslední rada je na doma. Když není záchod obsazený, prosím, nezavírejte dveře. Mate to zbytek lidí na párty.

Pokud jsou dveře zavřené, znamená to, že je obsazen. A pokud jsou otevřeny, můžete vejít. A pokud jsou pootevřené, znamená to vstup na vlastní nebezpečí. Já jsem Adam Carolla a toto je etiketa na toaletě. Přeložil: Rizyk www.VideaČesky.cz Ježišmarjá! Kdo to tady pos*al?

Komentáře (28)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zvedat prkýnko? Pochcaný prkýnko? To snad nemyslej vážně... A na veřejench když už se fakt musí, tak je tu hajzlpapír na obalení...
Ten hajzlpapír se dá použít na na splachovadlo...
Jak se dá sakra načasovat sraní? Prostě když to přijde tak to přijde, to se načasovat nedá...
A když mi někdo volá na hajzlu, tak to mam snad vypnout? Ne, prostě budu kecat dál...

Ale s těma dveřma souhlasim, když tam někdo je, ať si zavře, ale pak ať nechá otevřeno...

189

Odpovědět

Všichni, kdo dali míň jak 8 bodů, dělají jednu z těch věcí, které jsou ve videu popsány.

206

Odpovědět

Velmi mě to o záchodové výchově velmi naučilo :D

190

Odpovědět

vtipný a naučný :D

190

Odpovědět

však je to vtipné cos me vám nelíbí

190

Odpovědět

Nó, jde to. Ale dech mi to nevyrazilo. Ale je to slušný. Občas jsem se zasmála. :)

191

Odpovědět

Připomnělo mi to http://www.youtube.com/watch?v=IzO1mCAVyMw - Male restroom etiquette:)

180

Odpovědět

CH jsou da best :D xD

180

Odpovědět

pravda:D pánský záchody mě sice netrápí, ale to poslední je fakt.. např. 6 záchodků, 3 naproti sobě.. dámy - fronta až ven.. a střídá se to tam na 3 záchodech protože někoho nenapadlo otevřít dveře a nikomu se nechce zkoušet jestli tam někdo je xD

180

Odpovědět

Adama Carollu mám rád, daboval Spankyho v Drawn Together.

180

Odpovědět

nuda, nuda, nuda...

183

Odpovědět

Nic moc ..

183

Odpovědět

ALe to posledni pravidlo stema dverma je PRAVDA TAKY ME TO SER***

180

Odpovědět

Budu za největšího rejpala, ale v čase 00:32 má být mezi číslem a procentem mezera, tzn. "95 %", totéž v čase 00:35. :)
Samozřejmě díky za překlad.

180

Odpovědět

Slabé, slabé, ...

181

Další