Etiketa plácnutí

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:913
Počet zobrazení:10 317

Fenomén plácnutí (anglicky "high five") je nyní na vzestupu a proto by se měla dodržovat jistá pravidla, jak se při plácnutí máte a nemáte chovat. Doufám, že toto video vám pomůže vyhnout se jakýmkoli faux pas. ;)

Přepis titulků

ETIKETA MIMO KANCELÁŘ PLÁCNUTÍ Plácnutí může být jedna z nejvíce stresujících věcí, jež zažijete. Ale nemusí to tak být. Stačí si pamatovat tento seznam tipů a triků. Tlak. Ne příliš tvrdě, ale rozhodně ne příliš jemně. Načasování.

Nezačněte příliš brzo, pokud nechcete, aby vám jen zamávali. V zóně plácání jste, když je váš parťák od vás tak daleko, kam dohodíte mikrovlnku. Umístění. V podstatě to jde kdekoli kromě pohřbů a záchodů. Pozor na kouli v důlku. To je, když jeden chce plácnout a druhý ťuknout klouby. V případě netrefení se nebo ztráty soustředění, čímž se plácnutí změní v škrtnutí, jděte dál a neohlížejte se.

Pokud úplně minete, předstírejte, že to bylo schválně. Co se týče vašeho parťáka, je to jedna z vašich podivnůstek. A pozor na předstírače. Vždycky se tváří, že si chce plácnout, ale změní to v trapné potřesení rukou. Podřiďte se. V takové situaci se nic nedá dělat. Pokud je šance, že se blížíte k zabijákovi, mějte v zadní kapse balík ledu. Bude chtít ukázat svou sílu tím, že vám do ruky praští, jak jen může.

Buďte připraveni jít s proudem. Nikdy nevíte, kdy se setkáte s trhounem. Nebo hůř - mužem dvanácti kroků. Těm pouhý dotyk dlaní nikdy nepostačí. Pokud někdy chcete zkusit "dvourukého skokana", "naplácání", "jsi moc pomalý", "větrný mlýn", "Fresh Prince", "hrudníček", nebo obzvlášť "za-zádové-mezi-nohama- -plivací-a-na-koníčka", prosím, buďte upřímný.

Teď jste připraveni na plácnutí. Připojte se k naší výuce "Jak na to" i příští týden, kdy si povíme, jak se vytahovat svými úspěchy, i když se nikdo nezeptal.

Komentáře (40)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

hoďte sem ještě nějaký :D to nemá chybu

210

Odpovědět

Jó, hoďte sem víc těchdle videí, prosím :)

200

Odpovědět

chceme další díly!

200

Odpovědět

Opravdu by to chtělo pokračování:).

200

Odpovědět

No zrovna to druhé video bych chtěl vidět..je to nutné

200

Odpovědět

má tohle i pokračování??

200

Odpovědět

Legen... wait for it... dary. Legendary xD

202

Odpovědět

@Tafi: Tohle ale není seriál.

191

Odpovědět

Nechtěli by jste překládat tendo dobrý seriál?

201

Odpovědět

uzitocne je este ked sa dostanete do zony hodu mikrovlnkou zakricat high five aby sa nestalo ze dotycnemu nedopne o co vam ide so zvdyhnutou rukou alebo ze si ju vsimne priliz neskoro a tym padom vsetko straca svoj efekt a svoje caro ;)

200

Odpovědět

Tak ten další díl bohužel neexistuje. Je mi líto. :D

200

Odpovědět

Pěkný :-D

200

Odpovědět

drsne, bude tu i ten další díl?? A pak další a další?? :-D

200

Odpovědět

AWESOME !!!

další díl určitě ;-) :-)

200

Odpovědět

Diky a dalsi dil zni dobre :)

200

Další