Ewan McGregor a muškaření

Thumbnail play icon
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:520
Počet zobrazení:9 493
V dnešních střípcích se můžete podívat na to, jak dobře se Ewan McGregor naučil muškařit při natáčení filmu Lov lososů v Jemenu. Pozn.: Emily, kterou v rozhovoru zmiňuje, je Emily Blunt, která s McGregorem v Lovu lososů hrála.

Přepis titulků

- Ty v tom filmu vážně muškaříš. - Jo. - Uměl jsi to už předtím? - Předtím jsem to neuměl. Musíš se naučit, jak nahazovat muškařský prut. - Jde ti to? - Bojím se, protože tamhle jeden vidím. - Jo, je tam. - Když řeknu, že to umím, ukáže se, že kecám. Ani ne. Nějak jsem se to naučil, ale krása rybaření spočívá v tom, že se snažíš chytit rybu.

Předává se to z otce na syna. Chytil jsi při natáčení omylem nějakou rybu? Ne, ale Emily chytila mého psa Sida. Protože ten prut nejdřív musíš nahodit za sebe a pak s ním mrsknout směrem k vodě. Ve Skotsku, kde jsme natáčeli, byl rybník. Řekl jsem jí: "Musíš to zkusit. Děláme to všichni, zkus to taky." Hodila ho za sebe a když jím mrštila dopředu, ozvalo se příšerné zakňučení.

Můj pes měl... Kůži mu to nepropíchlo. Žádná krev tam nebyla. Jen se mu to chytilo do srsti. Doufám, že tím moc netrhla. - Je silná. - Chytila něco? Návnada. - Chudák Sid. - Na tomhle prutu háček není. Bez obav, nikdo o oko nepřijde. Mohl bys nám to trochu ukázat? V podstatě jde o to, že...

Vyber si prut. - Nevím, jak... - Máš nějaký oblíbený? - Já to dělat nebudu. - Dobře. - Dobře. - Musíš mít vlasec před sebou. - Jo. Počkej. Máš dobrou mušku? Nevím, už je to dlouho. - Ano, mám výtečnou mušku.

- Dobrá. Mám tu pro tebe úkol. Když vezmu tady ten činel... Když vezmu tohle... a dám to sem. - Vypadá to hodně složitě, protože to složité je. - Jo. - Ale ten, kdo nám ten prut dneska dal... - To dokázal. - Jo. - Ale on je muškař. - Je to jen takový úkol. - Já jsem herec. - Jen se připravuju.

To ještě nebylo ono. - Mohl bys sejít dolů? Bojí se, že se to zachytí o světlo. - Zabil by mě proud. - A to by nebylo dobré. - To je úžasné. - Chytil jsem ho. Běž, běž. - To bylo úžasné. - Neuvěřitelné. Překlad: qetu www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ja toho chlapa milujem! :) zdá sa byť great guy! :) je veeľmi rozkošný :) a ten jeho štýl je vážne skvelý :) ...rada by som si pozrela celú časť ale vďaka aj za kúsok :P

253

Odpovědět

máte tu hrozné smajlíky teda! :D

202

Odpovědět

Doufam ze to nevyzni moc gejsky, ale Ewan ma vazne super styl :D
s Hankem Moodym z Californication se deli o prvni pricku TOP muzi :D

234

Odpovědět

rybaření... taková hovadina

1845

Odpovědět

Ewan je tak úžasný. Ten přízvuk, způsob vyjadřování, jeho humor i chování... Rozhodně jeden z nejsympatičtějších herců, co znám.

270

Odpovědět

Súhlas, Star Wars-forever -Mám ho rád.

201

Odpovědět

Ewan McGregor je skvělí herec...

2216

Odpovědět

A ty skvelo ovládaš gramatiku... :)

1820

Odpovědět

+geimzA ty skvěle ovládáš lingvistiku. Gramatika a pravopis je něco trochu jiného.

2019

Odpovědět

Tak nejen člověka zvyklého mluvit a psát hlavně česky praští do očí, že gramatiku neovládáš! :-D
Máš ode mě plus za názor a mínus za to, že ho neumíš napsat bez brutální chyby. Sice jsi tedy co se hodnocení ode mě týče "na nule", ale hlavu vzhůru, mít svůj vlastní rozumný názor je těžší, než nepsat hrubky ve svém rodném jazyce. :-*

1839

Odpovědět

+¯\_(ツ)_/¯hňa hňa hňa....

1914