Flaming C - Epizoda 1

Thumbnail play icon
62 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:350
Počet zobrazení:4 588

Pokud sledujete Conana u nás na webu už dost dlouho, určitě si vzpomenete na epizodu, ve které si nechal na zakázku vytvořit vlastní superhrdinské alter ego jménem Flaming C. Pokud o něm slyšíte poprvé, vřele doporučuji zhlédnout obě videa, která najdete v tomto článku. V rámci natáčení z Comic-Conu totiž vznikla první epizoda kresleného seriálu o dobrodružstvích superhrdiny Flaming C, kterou vám dnes přináším s českými titulky.

Přepis titulků

VELETRH GLOBAL VISION ANTARKTIDA: 2048 Před třemi lety stál náš záchod Intell iFlush na počátku revoluce. Ale dnes vám představíme něco mnohem dokonalejšího. Toto je Boltron! - Boltrone, pozdrav. - Zdravím, lidé. Už se těším na vaše exkrementy. A ještě jedna věc...

Ale o té už vám poví víc někdo jiný. Prosím, přivítejte zde prezidenta Spojené zeměkoule, Brodyho Sandála! Jak se vede, lidi? Jen vám chci říct, že tyhle chytrý záchody zbožňuju. Tady Anton přislíbil, že dodá Boltrona do každé domácnosti. To je až podezřele velkorysé. Pane prezidente, nechcete Boltrona pokřtít? Bude mi ctí, bratře.

Páni, ta chytrost z něj úplně sálá. Stačí stisknout ten červený knoflík. Já se zatím radši postavím dál. Co to-- Co to má bejt?! Ale ne! Kdo by to byl čekal? Já ne! MEZITÍM Pardon, bručouni. Tu máš!

Jen si dej! Jo! VOLÁ STÁŽISTKA RACHEL - Flaming C na příjmu. - Promiňte, pane, volám nevhod? Vůbec ne, stážistko Rachel. Jenom trénuju. Prezidentovi se stalo něco příšerného. Posílám vám video. Panebože.

Je mrtvý? Aktivuji R.A.N.D.Y.ho. - Kdo je R.A.N.D.Y.? - Není to člověk, ale stroj. Nejmodernější počítač na světě. R.A.N.D.Y., jsi spuštěn? Zdarec, co se děje? R.A.N.D.Y., víš, co se stalo? Jo, stoprocentně. Dobře.

A řekneš mi to? Jeho vědomí se tak nějak rozštěpilo do třech alternativních světů. Každý z těch světů je jakýmsi fyzickým zjevením prezidentova vědomí. - Drsný, co? - Větřím z toho Močíře. Antona Močíře, toho záchodovýho magnáta. Nedá se mu věřit. Má pleš. S Močířem se vypořádám později.

Teď musíme dát do kupy prezidenta- píď po pídi. - Jak to ale uděláme? - V tomhle díle to nestihnem. Připrav mi auto. A Rachel, ještě jsme nestihli probrat, co od téhle stáže vlastně očekáváš. Díky za optání. No, jelikož právě studuji-- Tak jo, ticho. Mizím. Jestli jsou mé výpočty správné, což jsou pokaždé, Flaming C momentálně cestuje vesmírem ve snaze najít prezidentovo vědomí.

Konečně můžu spustit druhou fázi. Až uslyší příště lidé jméno Anton Močíř, budou se třást strachy! To už by stačilo. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Klasickej Conan, trapnej jako pjase

16

Odpovědět

Je mi moc líto, ale poslední dobou mám pocit, že týdenní dávky Conana jsou čím dál kratší a čím dál nudnější.... :/ Škoda....

140

Odpovědět

Když Flaming C není namluven Conanem a R.A.N.D.Y. Andym, tak to není ono...

164

Odpovědět

Ale Flaming C byl namluven Conanem, alespoň se to píše na konci v obsazení.

41

Odpovědět

Viem, ze Craig Ferguson uz skoncil ale necakal som, ze skonci aj tu. Je este kopec materialu, ktory sa da prelozit a vobec nevadi, ze to nebude sucasne. Bude sa este prekladat niekedy?

402

Odpovědět

Když už odkazujete na video "Conan jako superhrdina", nechtěli byste nahodit znovu i druhou část, která nefunguje? (pokud je to možné samozřejmě :))

71

Odpovědět

Ježíš to byla ptákovina :D Ale pobavila :D

84

Odpovědět

3:24 piece by piece je kousek po kousku a ne píd po pídi.

636