Gabriel Iglesias učí Conana jóguCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:716
Počet zobrazení:9 935

Gabriela Iglesiase asi většina poznala coby tlustého hostujícího moderátora Equals Three. Gabriel ale už dávno nevystupuje jen v malém studiu a už dávno taky není nijak výrazně tlustý. Právě v souvislosti s propagací jeho nového stand-up filmu přišel za Conanem a naučil ho pár základních cviků na zhubnutí.

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Moc rád tě vidím. Díky, že jsi přišel. Konečně se vejdu do křesla. O tom chci právě mluvit. Hned jsem si všimnul, jak jsi zhubnul. Zhruba 55 kilo. Andy přemýšlí, jak tlustej jsem asi mohl bejt. To není pravda! Takže 55 kilo...

Proč se směješ? Co tě k tomu donutilo? Conane, mám cukrovku druhého typu a málo lidí se o tom chce někomu svěřovat. Doktor mi narovinu řekl: "Cpi se dál a sbohem, nebo začni hubnout a můžeš si užívat kariéry." Dobře, přistoupils na to. Jaká byla tvoje metoda? Moje metoda... Crack.

- Kecám... - S hubnutím ale pomáhá. To pomáhá. Začal jsem ale dělat jógu. Přesněji řečeno DDP power jógu. Slyšel jsem o nejrůznějších jógách. U bikram se musíte zpotit, další se dělá ve vířivce. Nikdy jsem ale neslyšel o józe... - Jak to bylo? - DDP. Diamond Dallas Page, profesionální wrestler. On je mým fandou, já jeho a povídá mi: "Kámo, pomůžu ti shodit ta kila.

Vrhni se na můj program a zachrání ti život." Máme tu jeho fotku. Diamond Dallas Page. Tady je. Skoro nekouřit očividně není problém. To není součástí režimu. Říkáš "power jóga", je to... - Mělo by to být klidné cvičení. - To jo, ale ne s DDPem. DDP je hodně drsnej a rovnou říká: "Tohle není jóga pro mámy."

Je to hodně náročný, hodně na mě křičí. Dřív jsem ani nemohl na zem, teď můžu lítat sem a tam, převalovat se. Jsem jako pes. Je to hodně intenzivní. Teď v klidu vstanu, dřív jsem potřeboval židli, abych se zvednul ze země. Teď skočím na zem, převaluju se, je to fajn. Nutí tě vydávat nějaký zvuky? Jo, třeba.

Hned ti to ukážu. Pojď. Hned zkraje by na tebe zařval: "Přestaň s tím!" Musíš se napřímit. DDP jóga má několik cviků, pár ti jich předvedu. Při prvním se takhle rozestoupíš a snažíš se zatínat nohy proti sobě. Cítíš to pnutí... Promiň, že jsem na tebe sáhnul. Pro tvoji informaci musíš sem. To chápu, to chápu. Zesílit postoj. Přesně, zpevnit břicho.

Potom napneš paže. Napnout, Conane. Přesně tak. Musíš cítit to pnutí. Cítíš to pnutí? Kecám. - Už to cítíš, co? - Jo, je to neuvěřitelný. Teď dej ruce takhle a zvedni je nad hlavu... Nad hlavu. Rozpaž, napni a teď táhni k sobě!

Paráda! - Všechno? - Ne, ne, ne. Teď se přesuneme na zem. Omlouvám se, že tu vystrčím zadek. Potřebujeme na zem a v podstatě... Jako bys chtěl udělat prkno... Už to mám. Teď na kolena. Teď se prohni, vystrč zadek, zakloň hlavu.

To bych měl. Teď zase skloň hlavu. Tohle je "Kočka", dobře? Teď se postavíš na špičky prstů a zvedneš se. To je "Dolů hledící pes". "Dolů hledící pes", chápu. Má se mi prokrvovat spodek? Lepší než viagra. Zpátky na kolena, Conane.

Už radši vstaň, než se ti zamotá hlava. Co to teda bylo? Zpevnil sis torzo. Spousta lidí si myslí, jak je jóga snadná. - Ale není. - Je to dřina. - Sám se už potím. Smrdí jako slepice. Je to jako nervový zhroucení. Mě to strašně baví, protože jsem nebyl zvyklej na aktivitu. To byl můj největší problém.

Byl jsem pořádnej chlap, ale nemohl se hejbat. A hlavně jsem chtěl bejt naživu, Conane. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (46)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Je to sympatickej chlapík.Ale jde prostě jen o to,že se cpal,měl nedostatek pohybu dostal cukrovku,lek se toho a najendou začal dělat tyhle pohyby,aby zhubnul.Tlustýmu člověku stačí málo k tomu,aby se spotil,proto mu stačí dělat tyhle pohyby,hubenější musí trošku víc zabrat aby schodil třeba těch 5kg navíc.Jako jo,zaslouží si to uznání,ale to,že byl tlustej za to si může,nehcci říct sám,ale spíš je to výchovou,takže jeho rodiče hlavně za to můžou.Cukrovka není jak štítná žláza,že je vrozená.

114

Odpovědět

Myslim tim tenhle typ cukrovky.

41

Odpovědět

Rad bych jen dodal, ze GI nikdy nerikal, ze si sam nemuze za svou nadvahu. Naopak vzdy na otazky typu "Why don't you loose some weight?" odpovidal "I like cake." (minimalne tedy v ramci jeho vystoupeni) :)

100

Odpovědět

1:10 aneb Gabriel Iglesias a Illuminátské oko z rukou...

115

Odpovědět

To někde říkal Ricky Gervais, že nechápe, proč se oslavujou lidi, co zhubli, ale neoslavujou se lidi, co nikdy nepřibrali :)

1382

Odpovědět

Já myslím, že on to říkal o lidech, co přestali s heroinem.

562

Odpovědět

+scipioJojo, ale princip je stejnej plus říkal to i s tou tloušťkou, protože řekl něco jako "já zhubnul 20 kg" a lidi začali výskat a on něco jako "neděkujte mi" a tak.

Tak jako tak má recht :)

100

Odpovědět

Cool. Ví někdo, kde to říkal?

00

Odpovědět

Jsem tu jediný, kdo si všiml, že má Conan nohy dlouhé jak týden před výplatou?

1413

Odpovědět

akorat ze to je naprosto normalni, protoze vysoci lide od prumerny vysokych se v podstate lisi jen delkou noh, samotny torzo maj stejne velky.

130

Odpovědět

Radši bych chtěl vědět, jak 55 kilo přibrat.

324

Odpovědět

Jestli na to přijdeš, dej vědět... Hlásí se 194cm a 80kg, žeroucí jak kyselina...

215

Odpovědět

Ektomorfům třikrát zdar... taky mám takový problém, i když já bych se spokojil jen s nějakýma 15-20kg nahoru. Teď ale zkouším vysadit víkendové alkodýchánky, a tím pádem o víkendech jíst jak normální člověk, tak snad to trochu pomůže a naskočí aspoň pár desetin podkožního tuku :) i když se mi zdá, že čím víc jím, tím víc chudnu, jakobych krmil v sobě jen nějaké háďátko.

104

Odpovědět

Ocekavam, ze jste 18ti leti mladici :) Ja v 18ti jedl taky jak nezavrenej, ale diky silenymu vydeji energie jsem byl prakticky podvyzivenej. Pak prislo zraneni, presttni se sportem...dneska me tahne na 30, mam o 30kg vice nez v 18ti a makam na sobe, abych naopak shodil :) Takze pozor na ty reci, jednou budete mozna vzpominat na to, jak jste byli stihli :D

90

Odpovědět

GI je výbornej - hrozně přehnanej, šíleně smíchu, ale jemu to člověk prostě věří. :-)

682

Odpovědět

jj, souhlasím,
neříkám, že je nejvtipnější stand-up komik, (to ani podle mě není)

ale to jak na jevišti působí (ten jeho projev, to je jeho síla) - energicky, upřímně, otevřeně, spontánně, jak váš největší kamarád, ego vůči posluchačům na nule, prostě z toho člověka vyzařuje dobrota a pohoda, úsměv od ucha k uchu a žádná vráska...a pak není těžké se na tu jeho vlnu naladit a odpočinout si

ale ten Conan je ve studiu vážně slabý (to se vůbec nedá srovnávat s tím, když vyrazí ven a z někoho nebo něčeho si dělá srandu)

473

Odpovědět

Takže pro ty idiotky, kteří říkají, že nezhubnul tak zhubnout 55 kilo, je dosti těžký úkol. Příkladem můžou bejt ženský, který jsou mokrý s toho, že zhubly za rok kilo 5. Kdybyste mu to nevěřili tak tady máte obrázky.
http://i.perezhilton.com/wp-content/uploads/2013/01/gabriel-iglesias-weight-loss-massive-amazing-health-fitness-gym__oPt.jpg

http://i.imgur.com/MYfBZQ0.jpg

537

Odpovědět

jeho chyba že se vyžral jako prase

4548

Odpovědět

+Zlopánno jo to neřikám. Já jenom řikám, že neni lehký zhubnout. ;)

193

Odpovědět

+ZlopánNechápu ty negativní komentáře... Zlopán má výjimečně pravdu...
Ale pokud sedíte většinu dne u netu a videacesky.cz se svýma 120kg, tak se ani tak moc nedivím...

185

Odpovědět

Idiotek jsi ty, protože to tu nikdo neříkal, že nezhubnul. Těžký je vrcholově sportovat, jít přes bolest, pokračovat, když nemůžeš. Ne, že díky tomu, že místo autem se projdeš do fastfoodu a nedáš si troje menu, ale jen jedno.

922

Odpovědět

+bebovážně? :D tak si přečti ty komentáře ;) typu ,,zhubnul leda tak v paralelnim vesmíru." ;) A k tomu abys byl hubenej nepotřebuješ vrcholově sportovat, ale to je jiná pohhádka, i když obdivuju ty co sportují opravdu vrcholově. A jestli si neslyšel tak má cukrovku druhého typu, takže si nemysli že si místo tří mcmany dává jedno ;)

143

Odpovědět

+beboCo takhle porozumění psanému textu? Nikdo nepíše, že k hubenosti musíš vrcholově sportovat, jen je to těžší než žrát, jak protržený.

"zhubnul? v paralelním vesmíru ne" Kde tam píše, že nezhubnul?

Cukrovka druhého typu je jeho problém, že prostě žral jak nezřízený.

617

Odpovědět

Čím seš lehčí, tím těžší je zhubnout každý kilo, ne kilo, ale gram, protože tam nastupuje skutečný odříkání a musíš jít přes energetickej deficit, tohle vyžraný hovado nikdy energetickej deficit nepoznalo, a nejspíš ho nikdy nepozná.

105

Odpovědět

.."a musíš u toho dělat nějaké zvuky?" Ale Conane, to bylo tak extremně neprofesionální a evidentně nachystané až je to smutné..

1815

Odpovědět

Asi spíš narážel na "válím se po zemi jako pes" ...

00

Odpovědět

Jak tímhle stylem mohl shodit 55 kilo :D Tomu říkám výzva pro všechny obézní lidi :)

413

Odpovědět

No, jak už tady zaznělo, když je člověk hodně tlustý, tak jdou ta první kila dolů sama. Takže těch už shozených 55 kilo není takový problém jako těch, řekněme, 15 které ho ještě čekají. Já sama jsem před státnicema ze stresu nabrala 5 kg (při výšce 165 cm a původní váze 52 kg celkem viditelný rozdíl) a první tři šly dolů v podstatě samy sotva jsem to měla za sebou, ale už rok bojuju s těmi dvěma kily co ne a ne jít dolů. Sice to není takový extrém jako u Gabriela, ale princip v podstatě stejný. Takže držím palce a doufám že tenhle komik tu bude ještě hodně dlouho :-)

110

Odpovědět

Ja to trochu doplnim. Nemuzes chtit po vylozene tlustym cloveku buh vi jake vykony. Jak rekla Tercais, prvni kila jdou i timto lehkym cvicenim. Udelat si "kocku" a par stupidnich cviku. On by stejne nezvladl zdvihy, kliky, vzpory apod. Clovek musi cvicit dle toho, na co ma a postupne jak se zveda kondice, pridavat. Ovsem pokud se bude chtit v budoucnu dostat do vetsi formy, bude muset zacit opravdu cvicit, ne jen tuhle srandu :) Ale je fajn, ze se odhodlal zacit.

30

Odpovědět

+HelemeseTak on princip je taky v tom, že tyhle cviky z jógy jsou komplexní a donutí člověka používat svalovou strukturu celého těla. Já osobně udělám patnáct dvacet shybů a budu tak akorát zadejchanej ... ale pár takových protahovacích cviků a podobných kravin a leje ze mě jak z koně ... je to v podstatě i daleko zdravější než klasické posilování ... ale zase koho by to bavilo že. :D

00

Odpovědět

jak jenom se tomu řiká ..... skrytá reklama?

1444

Odpovědět

Myslíš to slavné "pp", které svítí v rohu každého druhého pořadu na Nově? :D

00

Odpovědět

bude někdy zase video z vysoupení Gabriela Iglesiase ?

1325

Odpovědět

Nikdy jsem nepochopil, jak se tenhle zrzavej nesympatickej starej chlap stal "slavným"...

24100

Odpovědět

Snadná odpověď: Jsi příznivec jiného typu humoru :)

472

Odpovědět

+GrayLiteNo, odpověď je spíš taková, že jsem příznivcem humoru.

1042

Odpovědět

Moje řeč.

09

Odpovědět

Vůbec bych nepoznal že zhubnul. Myslím, že to divácké "wooohooo" bylo trochu ukvapené. Kdybych přišel a řekl "jsem tak fit, protože celý život držím vyváženou stravu a vrcholově sportuji" tak na mě akorát zabučí, že machruju.

5725

Odpovědět

Kdyby si tam přišel jen tak a začal bys to říkat, tak by to asi ani jinak nevypadalo :D

320

Odpovědět

Noo myslím že je těžší přejít z jednohu způsobu života na druhý, než si jet jeden celý život....

276

Odpovědět

+Pajun149Naopak, je daleko lehčí se celej život cpát jak prase, a pak si najednou k obědu začít dávat místo dvou celých kuřat jen jedna a půl a naráz shodit 55 kilo. Těžký je shodit ze 70 na 68.

3322

Odpovědět

Nikdy jsem nepochopil, jak se tenhle vepř stal "slavným"

20128

Odpovědět

Protože jsi nechápavý...

1299

Odpovědět

protože zhubnul

938

Odpovědět

+Degenzhubnul? v paralelním vesmíru ne

738

Odpovědět

+DegenV paralelním vesmíru třeba slavný není...

214