Gad Elmaleh - Marocká GPS

Thumbnail play icon
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:985
Počet zobrazení:11 380

Jak už bylo řečeno, Gad Elmaleh sice žije a pracuje ve Francii, ale původně pochází z Maroka. Následující krátký skeč je o tom, jak to vypadá, když si v Maroku půjčíte auto s GPS.

Přepis titulků

Když už mluvíme o navigaci, před pár dny jsem byl v Maroku a pronajal jsem si auto s marockou GPS. A ... To od vás není moc hezké, že se smějete už předem. To existuje. I v Maroku udělali GPS. Namluvil to muž. Ten hlas nepatří ženě, ale muži... který se tě, sotva nastoupíš do auta, zeptá, jak se mají a co dělají všichni tví příbuzní...

Jen nastartuješ, už začne: "Tak co, jak se máš? Co máma? Jak se daří bráchovi? Zahni doleva. Co nového u bratránka? Tamhle ten jede nějak rychle..." Musíš ho zastavit, jinak toho nenechá. Zadáš do navigace jméno restaurace a on ti řekne: "Na tu se vykašli, ta je hrozná, znám lepší." Jedu tedy v autě s touhle marockou GPS a asi po 5-6 kilometrech slyším: "Zastav vozidlo."

Zastavil jsem a začal zmatkovat: "Co se děje? Co teď bude dělat?" "Otevři okno." "A tamhle toho se zeptej, kde je ulice, kterou hledáš." Vystoupil jsem z auta a uviděl sympaťáka, který mě dokonce poznal a řekl: "Á, Gad Maleh!"

"Náš kumik!" "Tak kdy se zase půjdeme reprodukovat na scénu?" Reprodukovat, to úplně ne. A jeho žena byla taky skvělá, řekla: "Božínku, to je ten komik! Zbožňuju ho! Mám doma vaše DVD. Ale tedy s tím vaším DVD jste nás všechny počůral smíchy. Opravdu.

Mého manžela jste počůral, děti jste počůral, mě jste taky počůral, počůral jste naše sousedy... Každého počůráte! Jen vás vidím, už čůrám." "Díky, madam, díky. To mě těší, že jsem vás... že... čů...ráte. Opravdu, opravdu mám radost. Děkuji mnohokrát, madam." Pak si mě prohlédla trochu zkoumavěji a říká: "Ale podívejme se."

Všimla si, že už mi začínají růst bílé vlasy... Jen trochu, to je normální, je to prostě věkem. A asi chtěla použít výraz "pepř a sůl", který všichni známe. Jenže jí ten výraz "pepř a sůl" nějak nevyšel, podívala se na mě a řekla: "Každopádně vám musím říct, že ty kořeněné vlasy vám opravdu moc sluší!"

Překlad: LaBleue www.videacesky.cz

Komentáře (35)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ne!!!....ne už jenom jedno? zvedne mi náladu vždycky když jí mám zkaženou a koukám na ty videa pořád dokola je skvělej!!!a Zdendo pokud ti Gad připadá okoukanej tak se jdi dívat na někoho jiného....LaBleue překládej dál prosím prosím...je fakt dokonalej :) a před tvými překlady smekám!!!

200

Odpovědět

Zdenda: "Už taky od někoho jiného"? Naposledy tu byl před 6 týdny. Jiných komiků je tu myslím taky docela dost (?). Ale neboj se, už mám od Gada přeložené jen 1 video.

Dylan Moran je narozdíl od Gada Elmaleha celý přeložený do češtiny na Youtube.
Ten Pablo Franicsco ale nevypadal úplně marně. :-)

180

Odpovědět

Nechcete přeložit stand-up už taky od někoho jiného? Třeba takovej Dylan Moran nebo Robin Williams by byl dobrej :-) A nebo třeba takovej Pablo Francisco, kterej u nás neni snad vůbec známej a kterej bezvadně paroduje toho chlápka, co dřív namlouval trailery k filmům http://www.youtube.com/watch?v=kz2uLkcTKms

181

Odpovědět

squate: Zkoušela jsem to a odsud k nám tohle video bohužel vkládat nejde. :-(

180

Odpovědět

skvěléé jako vždycky! je to borec největší! :-)

180

Odpovědět

Hoj našel jsem to! http://www.megavideo.com/?v=TFCX0QBP
je
to na megavideu to by mohlo jít ne?

180

Odpovědět

LaBleue: - ďakujem za preklad resp. titulky, Gad je úžasný a nech som akokoľvek smutná alebo unavená vždy mi vyčarí úsmev na tvári.... ĎAKUJEM!

180

Odpovědět

Helemese:
Což o to, zájem by určitě byl, ale jde o to, jak dlouho to na tom YT vydrží, než si toho všimnou vlastníci práv a video smažou. Je to podle mě taková mravenčí práce, která bohužel bude po zásluze potrestána :). Jestli by LaBleue byla ochotna udělat klasické externí titulky, mělo by to samozřejmě větší úspěch.

180

Odpovědět

LaBleue:

No,kdyz byla rec o prelozeni celeho predstaveni, tak nejak automaticky jsem si predstavil vytvoreni normalnich externich titulku, ne vytvoreni prelozeneho videa zde...moje chyba, musim mene predpokladat :-) Cele vystoupeni neni na netu prakticky niceho...

Slo by snad udelat to, ze by se toto vystoupeni rozkouzkovalo po rekneme 10ti minutovych castech a vlozilo treba na YT s tim, ze by si to prelozila...ovsem nemam s tim zkusenosti. Zkusit bych to ale mohl, az budu mit cas, kdyby byl zajem...

180

Odpovědět

není to nějak krátké ???

180

Odpovědět

Helemese:
A není tam spíš jen soubor ke stažení? Abychom ho mohli vložit sem, nestačilo by, aby byl někde ke stažení – musel by být na netu jako video, které jde odtamtud přehrávat a vkládat k nám. (Vkládáme sem videa z Youtube, příp. odjinud, a přidáváme k nim jen titulky, neukládáme bohužel videa k nám a nepřehráváme je od nás, to ani nemůžeme.)

180

Odpovědět

Tak, rad bych se vratil k tem titulkum k celemu predstaveni...osobne bych je taky bral vsemi deseti a z tohoto duvodu jsem si prave stahl i cele L’autre c’est moi (opravdu na netu je a ma hodinu a 56 minut). Koho by to zajimalo vice a nedejboze samotnou LaBleue, necht se mi ozve a zanecha treba kontakt :-)

180

Odpovědět

Určitě toho od Gada chce více. Chodím sem prakticky jen kvůli tvým překladům jeho scének. (a na první díl Masterchefa, kterého jsem pak už dokoukal na YT) Začíná mě mrzet, že umím pořádně jen anglicky, protože Gad je opravdu super. Každopádně díky za překlady a těším se na další, i když ten dnešní byl trošku slabší, jak si sama napsala :)

180

Odpovědět

Elon:
Problém je, že představení L'autre c'est moi není na netu celé. (A pokud někde je, tak asi ne legálně.) Jinak by asi nebylo zas až tak nereálné ho přeložit - docela velká část už je ho tu stejně přeložená. Podle mě je tohle představení nejlepší. :)
La vie normale má i pár ne úplně zábavných skečů a taky nevím, jestli je na netu celá. Taky tam v několika skečích mluví arabským akcentem a mohl by být oříšek úplně všechno odposlechnout.
GPS a Valentýn jsou ale myslím z Papa est en haut.

180

Odpovědět

chci se zeptat jestli by bylo realne přeložit cele vystoupeni Gad ElMaleh - L'autre c'est moi nebo Gad Elmaleh - La vie normale

180

Další