Sportovní fanoušciGradeAUnderA

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 34
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:205
Počet zobrazení:8 761

Dnes se Grade naveze do fotbalových fanoušků, jak slíbil na konci minulého videa.

Přepis titulků

SPORTOVNÍ FANOUŠCI Něco vám řeknu. Někteří sportovní fanoušci berou sporty kurevsky vážně a to obvykle nemají se svým oblíbeným týmem nic společnýho. Ale i tak si myslí, že jsou jeho součástí. Někteří moji přátelé se veřejně chvástají na Facebooku, když jejich tým vyhraje. Třeba takhle: "Vyhráli jsme! Jsme mistři! Manžestr United jsou sráči!

My jsme lepší!" My? Co tím jako myslíš? Ne, chlape, to oni vyhráli. Oni vyhráli zápas. Žádný zkurvený "my", a už vůbec ne ty! Ty s tím vítězstvím nemáš nic společnýho. Oni pobíhali po hřišti a potili se tam jak prasata, ale špekatej bastard jako ty se akorát válel na sedačce... popíjel pivko a celý to akorát sledoval. Prej: "Jsme mistři!"

My jsme mistři? Kdybych se na tebe zeptal těch mistrů, ty vyžranej zmrde, můžu tě ujistit, že by neměli tušení, o kom vlastně mluvím. Tys s tou výhrou totiž neměl nic společnýho, parchante vypasenej. STÍŽNOSTI FANOUŠKŮ Navíc je dost možný, že si jejich výkonu ani nevážíš. Jen jsi seděl na prdeli a nadával: "Panebože, on se ani netrefí.

Jak může minout z takové blízkosti? Kur..." Stěžoval sis na jejich plat: "Dali jsme za něj 69 milionů liber, a on teď předvádí tohle? Ty pi..." a stěžuje si na celou jejich taktiku, jak kdyby byl zasranej profík: "Co to dělá? Proč nenahrál Messimu, kterej by to rychlostí 60 kilometrů v hodině..." Akorát sis celou dobu stěžoval. Neřekl jsi o nich jedinou hezkou věc.

Ale v momentě, kdy vyhrají: "Jsme mistři, paráda! Naši zlatí hoši. Jdu napsat status na Facebook. Hned jsem zpět." Parchante. SKLAPNĚTE! Nic ve zlým, ale mám kamarády, co jsou tak vyžraní, že si ani nemůžou zavázat tkaničky, aniž by se zadýchali, ale myslí si, že profesionálnímu sportu rozumí nejlíp.

Jen protože paří FIFU. Víte co? Ať jdou do hajzlu. To je, jak kdybys dal v druhé světové na rady svýho devítiletýho bratrance, protože jednou válel v Call of Duty. ZÁVĚR Je to jen sport. Má to být zábava. Někteří to ale berou tak vážně, že jim prohra jejich oblíbeného týmu zkazí náladu.

Což je kurevsky dementní, když se nad tím zamyslíte. Někteří fanoušci mají špatnou náladu, protože skupinka jedenácti cizinců, které vůbec neznají, prohrála zápas proti jiné neznámé jedenáctičlenné skupince. To je debilní, kurva. Někteří jsou schopní i brečet. Chlapi!

Dospělí chlapi řvou jak mimina, protože místní skupina jedenácti cizinců bude v příští sezóně vydělávat míň peněz. Vzpamatujte se, kurva! Vždyť je ani neznáte. Proč do hajzlu řvete? A nejen to. Vám na nich sice záleží, ale pravda je taková, že oni nemají ponětí, že existujete. Proč jste tak hotoví z někoho, kdo ani netuší, že existujete?

Mimochodem, Karruche Tran je fakt kus, co? Překlad: Nomit www.videacesky.cz

Komentáře (37)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Je čím dál vtipnější.

10

Odpovědět

Barca nikdy neměla koupit Neyamara, kromě simulování a padání ve vápně umí akorát zakopávat míče...

31

Odpovědět

Projevy fandovství jsou sublimací jedné důležité lidské potřeby: kmenové příslušnosti. Umožňuje to navíc tuto potřebu ventilovat nenásilně, nepřímo, skrze v podstatě přátelské soupeření, založené na v podstatě zdravé aktivitě, totiž sportu. Ano, je často vidět, že i tento projev nabývá patologických forem, nenávisti , násilí, přímých konfrontací. Ale ve srovnání s jinými formami sublimace potřeby kmene, nacionalismy, náboženskými a etnickými děleními, etc. má pořád docela dobré skóre. Takže s myšlenkou tohoto jistě zábavného videa se neztotožňuji. A to sám nefandím.

72

Odpovědět

Nesmíš to tak brát, on to schválně přehání.

00

Odpovědět

Karruche Tran zvyšok bola len polievka.

00

Odpovědět

No, nebýt fanoušků, netočilo by se ve fotbale tolik peněz - nebyl by zájem medií, sponzorů atd. atd. takže by vlastně každá liga připomínala nějakou pralesní, kde se přijde podívat max. pár páprdů. Díky každému jednomu fanouškovi, kterých pak ve finále tvoří desítky tisíc z celého světa, jsou fotbalisti se svými platy tam kde jsou a úroveň fotbalu jako taková. Takže nebýt fanoušků, nebylo by ani profi fotbalistů a toho obchodního humbuku kolem dokola. Tudíž právo říct - My jsme to vyhráli má každý jeden z nich ;-)

ale chápu že video je dělaný jen pro p***l..

69

Odpovědět

Autor videa prostě není sportovní fanoušek, názory má úplně mimo, podobně jako pár lidí tady v té diskuzi. Někdo má v sobě sportovního ducha, někdo ne, ale urážet nějak lidi, kteří sport sledují a baví je, to je ubohost. Stejně jako někdo může fandit našim českým sportovcům, tak si může na základě různých důvodů vybudovat pouto k nějakému zahraničnímu klubu a stačí k tomu málo. Stačí mít rád fotbal, sledovat ho, pak se může stát, že nějaký klub vás zaujme více, jiný méně, některý až tak moc, že chcete vidět každý zápas a stanete se jeho fanoušky. Co se českých sportovců týče... Psát něco ve stylu, že nebudu ovce, abych fandila tomu a tomu, to je kravina. Nefandím Koukalové proto, že je to v módě, ale protože celkově mám rád české sportovce a jsem hrdý, když se někomu z naší země podaří prorazit mezi světovou špičku. Podobného sportovního ducha má plno lidí, že někteří ne, tak to je myslím úplně v pořádku, ale urážet nebo nerespektovat ostatní je debilita. Používání slova "my" je myslím zcela logické, i když to mnohdy vyhraje pouze jeden sportovec nebo malá skupinka. Na mezinárodní úrovni to snad nemusím vysvětlovat, to nemůže pochopit snad jen ten největší ignorant. U zahraničních klubů je to asi složitější, ale i ten tlustý fanoušek u televize si může koupit klubový dres a malou měrou podpořit rozpočet klubu. Kluby nezískávají peníze od jedenácti lidí na hřišti, ty naopak musí platit obřími částkami, které získávají právě od fanoušků. Je to podobné, jako když někdo bude říkat, že "náš stát utratil...". Je to určitá instituce, která nakládá s penězi, ty ale získává od lidí. Podobné to je i u různých klubů, sportovců atd... I zmíněnou Koukalovou podporujeme malým penízem už jen tím, že právě doma sedíme na gauči, vidíme všechny ty reklamy atd atd...

620

Odpovědět

Co to má společnýho se sportovním duchem. Já fanaticky fandím v určitých sportovních odvětvích svým favoritům, ale nechápu proč bych se měl být v prsa, když se daří Koukalové ve sportu, kterej mám úplně u zadku tak jako ostatní ovce, který si snad myslí, že je s těma hvězdama pak něco spojuje. Nespojuje vás nic, zatímco tys svoje mládí prochlastal a prohulil tak oni obětovali každou volnou chvíli a zbytek energie svýmu snu. Stejně jako nemáš právo připisovat si cokoliv z jejich úspěchu tak nemáš právo je kritizovat. Seš jen zbytečný nic, který realizuje svoje sny prostřednictvím někoho jinýho.

108

Odpovědět

+AutoBože, co ty jsi za debila... Začnu od začátku. Prostě nerozumíš tomu, co to je fandění. Já to respektuji, nechápu, proč ty ne a urážíš. Když se daří Koukalové, tak mám hroznou radost, protože jsem velký a hrdý český fanoušek. Že takový nejsi, ok... Proč by ale lidé jako já měli být ovcemi? Beru, že někdo začne někomu fandit jen proto, že je to "in", ale plno z nás si k tomu najde cestu normálně. Ty to nechápeš, nerozumíš tomu, že je plno lidí, kteří jsou v některých ohledech úplně odlišní. Jsi ignorant.
K druhé části... Nerozumím tomu, proč ses rozhodl mě urážet za můj názor místo nějaké konstruktivní diskuze. Je to ubohý a leccos to vypovídá o tvé sociální inteligenci. Strašně rád bych znal tvůj příběh, protože nevěřím, že by někdo tak arogantní a zabedněný dosáhl v životě takových úspěchů, aby mohl shazovat ostatní. Vsadil bych se s tebou, že jsi toho v životě vychlastal více než já, stejně tak věřím, že i plno sportovců. S hulením bych si byl ještě jistější, nikdy jsem neměl v puse ani cigaretu, natož jointa, protože ke kouření všeobecně mám od mala odpor :) Že někomu fandím neznamená, že si jeho prostřednictvím realizuji své sny, tohle je prostě směšný :D

23

Odpovědět

+Marty92xNechápu proč se nade mě povyšuješ. Já jsem nikde nenapsal, že jsem dosáhl víc než ty. To je vidět jak máš malý ego když si ho musíš zvyšovat na internetové diskuzi. Úspěchy nás obou jsou nejspíš tak malicherné, že ani nemá smysl je porovnávat mezi sebou. Já jsem s tím ale aspoň vyrovnaný narozdíl od tebe.

13

Odpovědět

+AutoNechápeš to, protože tam nikde není ani náznak toho, že bych si to myslel. Nebo jak se prosím nad tebe povyšuji? Tak, že napíši, že nepiji a nekouřím? Byla to jen snaha vyvrátit tvou snahu o urážku, která byla totálně mimo :) Ten zbytek pak jen reaguje na tvé chování, které je mírně řečeno hrubé. Celkově jsem se v tom mém příspěvku snažil lidem jako ty vysvětlit, jak to beru já a mně podobní, které tu shazujete a nad které se právě povyšujete, nazýváte je ovcemi a nedokážete pochopit, že ten sport mohou mít fakt moc rádi i pasivně a prožívat upřímnou radost či smutek.
A jen dodatek k tomu egu. Internetovým diskuzím se povětšinou snažím vyhýbat právě kvůli trollům a lidem tobě podobných, někdy mi to však nedá a když vidím to, co jsem viděl tady, tak si neodpustím něco napsat.... Tedy ani tady ses svou urážkou moc netrefil no :) Až jsem skoro zvědavý, co napíšeš příště.

20

Odpovědět

+Marty92xTo je jako urážka? Kdybys nebyl nula, tak už jsem o tobě někdy slyšel, takže to asi těžko může být urážka ty feťáku.

02

Odpovědět

+AutoNapsat, že jsem zbytečný nic, co prochlastalo mládí je urážka, stejně jak celý tento komentář. S drogami nemám zkušenost, zase vedle :( Tvůj pohled na svět je hrozně omezený, buď jsi vážně takový arogantní debil a nebo strašný troll, v tom případě máš určitě smutný život. Člověk nemusí být světově známý, aby byl úspěšný, zkus si někdy koupit časopis jako First Class nebo Forbes a přečti si příběhy lidí, kteří něco dokázali, vsadím se, že plno z nich nebudeš znát :) Jinak že jsi o mě neslyšel... Člověče, já taky neslyšel o někom, kdo si říká Auto :D Co napíšeš, to je blbost. Předtím jsem neměl snahu se nad tebe povyšovat, protože to prostě nedělám, ale když vidím tvé reakce a jak nedokážeš rozumně reagovat na vše, co ti vyvrátím, tak je těžké nedat najevo, že jsem očividně sociálně i inteligenčně výš. Neumíš odpovědět, tak tu urážíš, shazuješ někoho, koho vůbec neznáš a nic o něm nevíš... Mně tohle jako projev zabedněnosti, ubohosti a celkové vypatlanosti stačí.

20

Odpovědět

+Marty92xAsi není moc velká pravděpodobnost, že někdo kdo dokáže psát 10 řádkový komentáře o hovně patří do toho 1 procenta světové populace která má větší IQ než já.

04

Odpovědět

+AutoAsi není moc velká pravděpodobnost, že kdo neumí rozumně bez urážek diskutovat o svém přesvědčení a vyvrátit jiný názor by byl doopravdy chytrý :)

01

Odpovědět

+Marty92xUž jsem ho vyvrátil 150x. Po 151. - jsi nula a na úspěchu sportovců nemáš žádný podíl.

02

Odpovědět

+AutoNo, nevyvrátil jsi to ani jednou, jen jsi urážel, ale tak ok. Jsi prostě ignorantský dement, tak se zkusím přizpůsobit tvé logice a jen odpovím: Jsi k***t a lidský odpad.

00

Odpovědět

Nedokážu fandit nacionálně ve sportu. Takové Sáblíkové fandím prostě jen z toho principu, že znám její životní příběh, a kdyby byla jakékoliv jiné národnosti, fandil bych ji úplně stejně. Ale nemyslím si, že na jejím úspěchu má kdokoliv kromě ní a pár lidí kolem ní jakýkoliv podíl. Českým hokejistům nefandím prostě proto, že mě nezajímá hokej a nezačnu ho sledovat jen proto, že to dělají všechny ovce kolem mě. Kvitové taky nemůžu fandit, protože je poměrně dost při těle a takový lidi nemají ve vrcholovým sportu co dělat.

48

Odpovědět

to je taky názor no .-) Při těle je dost tenistek jenže u ní to každý vidí protože je v těch top...o to víc má body k plusu že i s nevymakaným tělem je v užší špičce světa, Wayne Rooney je taky při těle, Maradona taky byl při těle. Né že bych kvitové někomu jinému fandil, ale myslím si že uvádět jako důvod proč mu nefandím - váhu, je dost divný, spíš ji nemáš rád jako osobu nebo ji závidíš, nebo máš předsudky proti vyžranějším lidem, nebo nevím co, ale rozhodně mi to přijde jako nesmysl....

p.s: názor že hokej nesleduješ protože ho sledují ovce kolem tebe? ... jo někdo ho sleduje možná proto aby si měl o čem povídat, ale mě třeba hokej baví stejně jako jiné sporty a nesleduju ho protože jsem jako ovce... Tol bych mohl taky říct: nemám facebuk, nejsem ovce, nepiju kávu jako ostatní ovce, nepiju pivo, přece nejsem ovce jako ostatní češi, nefandím trumpovi, nefandím putinovi... prostě to že máš jiné koníčky neznamená že ostatní jsou ovce když mají jiné ..takže trochu zamyšlení občas neuškodí

31

Odpovědět

+rastamafianVšak Maradona je pro mě akorát tlustej feťák. A Rooney rozhodně není při těle...
Tvůj druhej odstavec vzniknul z důvodu že neumíš číst. Pokud tě hokej baví, tak ho nejspíš sleduješ i jindy než dva týdny na jaře. Takže se nauč číst než začneš mluvit o myšlení demente.

11

Odpovědět

+rastamafianAby bylo jasno, pro mě vždycky byly morální kvality ve sportu nadřazený národnostnímu faktoru. Lidi kteří to tak nemají je asi 90 procent, kteří jsou u svýho oblíbenýho týmu schopní obhájít jakoukoliv zhovadilost.

10

Odpovědět

Popravde dokážem argumentovať aj to že aj takýto tlusťoch na gauči je z časti súčasťou toho tímu a má aj keď malinký dôvod hovoriť si MY sme vyhrali pretože malinko sa o to aj on sám pričinil :D ja len tak keby chcel niekto argumentovať :D

24

Odpovědět

Kdo nechodí do kotle, nepochopí ♥

827

Odpovědět

No třeba na koncertě Catlle Decapitation je to povinnost.

30

Odpovědět

já jako mladý puberťák do kotle jedno sezonu chodil, a takovou koncentraci tupých prasat jsem na jednom místě dlouho neviděl. i když jsem fandil stejnému týmu tak stejně jsem si ťukal na čelo tomu chování a radši začal chodit na sedačky. Nepotřebuji si vyřvávat plíce a nadávat kvůli něčemu co neovlivním, a zažívat strach kdy se na někoho škaredě podíváš a on ti chce rozbít hubu, nehledě na to že fandíš stejnému týmu.. Nejde to použít na všechny že jo... (krom těch bitkařů jako jsou banikovci, spartani, opavaci, polaci,) a vlastně asi každý tým má to své tupé jádro

121

Odpovědět

Fotbal fakt nemám rád a rivalitu mezi kluby nechápu, ale když hraje reprezentace, tak to vnímám úplně jinak. Najednou to není 11 cizinců, ale 11 lidí z mé vlasti, kteří dostali tu čest, že mohou reprezentovat svou zemi. A na reprezentační zápas se občas rád podívám. Především protože jsem zvědavý, jak se jim bude dařit a co všechno předvedou. Má to někdo z vás podobně?

199

Odpovědět

Jop ale u hokeje. Snad jen s tim rozdílem že ho mam celkem rád.

242

Odpovědět

Pulku francouzskeho narodaku tvori Africani...

51

Odpovědět

+SirNe, tvoří ho výhradně francouzi.

23

Odpovědět

Wow, dobré video. Ešte som tak s ním nesúhlasil ako práve teraz. Oni tí ľudia, ktorí berú ten šport tak vážne sú asi tí, ktorí o sebe nemajú bohvieakú mienku, a keď vyhrá nejaký tím z ich mesta/štátu a pod., tak sú celí šťastní, že si môžu hovoriť "aj ja som odtiaľ, sme proste najlepší, ostatní sú nuly, vyhrali sme my!", aby mali zo seba lepší pocit, že patria k niekomu, kto je v niečom úspešní. O tom to fandenie aj je, teda aspoň podľa mňa.

219

Odpovědět

o tom fandenie nie je, kazdy totiz nemoze vyhravat tituly/trofeje a pod., ako potom vysvetlis fandenie timom, ktore su priemerne, pripadne dosahuju na spicku, ale vo finale roky nic nevyhrali? sympatie k timom vznikaju z miliona dovodov, ty si popisal len jeden typ fanusikov: gloryhuntery

00

Odpovědět

+kvashaTo máš pravdu, aj on hovoril iba o nich. Ale aj tak si myslím, že fandenie (či už úspešným alebo neúspešným tímom) je takou skratkou, ako byť na niečo pyšný, nemyslíš?

22

Odpovědět

No, nejspíš nepočítal s tím, že hodně těch "fanoušků" na ty týmy vsadí klidně několik tisíc a pak snad jde chápat proč jsou naštvaní a smutní...

142

Odpovědět

To co tam říkal se opravdu netýká pouze sázkařů...
btw. oni tak většinou stejně nereagujou... oni jedou na čísla a počítaj s tim, že nějakou část sázek prohrajou

70

Odpovědět

na "vlastny" tim nikdy nestavkujes, to je zakladne pravidlo :D

10

Odpovědět

No, nidky jsem nedokázal řvát na televizi ani doma, ani v hospodě a vždy mi to přišlo ubohý.Na stadionu mě to taky nebavilo, asi člověk musí v sobě mít něco, co já nemam aby se dokazal takle radovat za neco, co s nim vubec nesouvisí a nepřispěl ničím... Jediny co jsem si v poslední době užil, byl turnaj v hearstone, kde vyhral kandidat na ktereho jsem "vsadil" a já tak vyhral pár balíčku hearstone kartiček :)

1217

Odpovědět

Jako by mi mluvil z duše :D .. jediní, u koho chápu ten zápal, jsou sázkaři.

438