Hailee Steinfeld u George Lopeze

Thumbnail play icon
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:202
Počet zobrazení:3 562

Dnes zabijeme dvě mouchy jednou ranou. Jako malé zpestření mezi všemi Kimmely, Fergusony a Conany dnes uvidíte rozhovor z talkshow Lopez Tonight, která běží stejně jako Conan na kabelovce TBS. George Lopez je americký komik, oblíbený hlavně u Mexičanů žijících v USA, jehož stand-upy se vždy zaměřovaly hlavně na toto etnikum. Dále vám představím Hailee Steinfeld, která byla ve svých 14 letech nominována na Oscara za svoji první filmovou roli v taktéž nominovaném snímku Opravdová kuráž (True Grit) od bratří Coenů. Jedná se o remake westernu s Johnem Waynem, kterého nově nahradil Jeff Bridges, a rozhodně vám ho doporučuji. V českých kinech má premiéru 17. února.

 

Přepis titulků

Viděl jsem ten film... a moc se mi líbí. - Moc se mi v něm líbíš ty. - Děkuji. A jsi v každé scéně. Ale teď vypadáš jinak. - To je dobře, ne? - To je skvělé. Co sis říkala, když ses poprvé viděla namaskovaná? Bylo to...

velmi zvláštní. Je to vtipné, protože jsem si o herectví myslela, že je takové... atraktivní. A oni mi pak na scéně začnou dávat na obličej špínu. Takhle jsem si to tedy nepředstavovala, ale byla to zábava. Takhle to totiž vypadá, když nejsi herečka. Máš na obličeji špínu, venku rozděláváš oheň, lovíš si potravu, cestuješ přes planiny, abys našla doktora.

Tohle všechno dělají nezaměstnaní herci. - Takže gratuluji. - Děkuji. Zeptám se tě na tohle: Je ti čtrnáct let, že ano? Čtrnáct? A tenhle pořad se vysílá okolo půlnoci.

Budeš se na něj moct dívat? Není to pozdě? Máš nějakou večerku? Ne tak úplně, ale... Většinou vím, kdy bych asi měla už jít spát. Nebo jako ostatní puberťáci nařídíš budík, rozloučíš se s rodiči a jakmile usnou, rozsvítíš a párty začíná. Jistěže. A když nemůžeš spát, co děláš, abys usnula?

Koukám se na George Lopeze. Víte co? Ona sice není doktor, ale jestli nemůžete spát, koukněte se na můj sitcom a rázem vytuhnete. Fakt díky. Já už tu nemůžu nic říct. Nejvíc se mi ale líbí tohle. Je to tvůj první film?

Dobře, je to tvůj první film a na konkurz pro tu roli přišlo 15 000 holek. Jak ses o tom konkurzu dozvěděla? Doslechla jsem se o něm přes máminu sestřenici. Zahlédla to někde na internetu a řekla nám o tom. Potom jsme to pověděli mému agentovi a... Měla jsem štěstí, že mě vůbec na ten konkurz pozvali, ale... Ty jsi porazila 15 000 holek.

Já si myslím, že jsi nový americký idol. Takhle se to dělá. 15 000! Když jsem ten film poprvé viděl, předpokládal jsem, že jsi mladá, ale tvoje vystupování je tak sebevědomé, že bych tě na 14 netipoval. Takže jsem si o tobě všelicos zjišťoval. Já ti ukážu, jak jsem vypadal já ve čtrnácti. Chceš vidět, co jsem dělal ve 14 letech, když tebe nominovali na cenu SAG?

To jsem já ve 14. Mám kšiltovku Van Halen a tričko Frito Bandito. Vůbec nevím, co to má bejt. Co ses všechno musela kvůli filmu naučit? - Musela jsi umět jezdit na koni. - Ano. Už jsem jezdívala před pár lety, takže když jsem na něj nasedla, všechno se mi vybavilo.

Ale hlavně jsem se musela naučit, jak střílet ze zbraně a ubalit cigaretu. Vezmeme to popořadě. Jak ses naučila střílet? Stala ses řidičkou autobusu, nebo ses přestěhovala do LA? Ne. Začala jsi navštěvovat státní školu? Já opravdu nevím. Jo, začala. Kdo tě to naučil?

Táta mě vzal na střelnici za naším kamarádem, který je losangelský policista, a ten mi řekl všechno, co jsem potřebovala vědět. Takže tak. Ale to ubalení cigarety bylo tak dokonalé, že jsem si myslel, že to dělal někdo jiný. Ale dělala jsi to ty, že ano? Jak dlouho ti trvalo se to naučit? - Protože je to opravdu hezké. - Děkuji. - Gratuluji. S učením mi pomohli rekvizitáři, kteří mi půjčili všechny věci a já si to vzala jako domácí úkol.

Nejdříve jsem se to naučila vsedě a šlo mi to opravdu rychle, ale pak mi došlo, že ve filmu to budu muset dělat vestoje. Takže jsem musela začít úplně odznovu. Ale Jeff mi poradil pár fíglů. Jo, Jeff Bridges. Dělat na takovém filmu s držitelem Oscara a Mattem Damonem je skvělé. A proslýchá se, že by tě na Oscara mohli také nominovat, což je úžasné.

A myslím, že si to zasloužíš. Opravdu pěkné. Tak se podíváme na Hailee v Opravdové kuráži. Můžeme odjet už toto odpoledne? My? Ty nikam nejedeš, to není součástí dohody. Vy si myslíte, že vám jen tak dám 50 dolarů a budu se dívat, jak odjedete? - Jsem americký maršál.

- To pro mě skoro nic neznamená. - Chci vidět odvedenou práci. - Zatracený kachny. Nemůžu jít po tvrďákovi Pepperovi a ještě při tom hlídat nějaký děcko. Já ale nejsem žádné děcko. Na place jste se domluvili, že za každou nadávku bude pokuta, aby si před tebou chlapi dávali pozor na jazyk. Dívala ses v zákulisí na tenhle pořad? - Jo. - Přinesla sis s sebou sklenici na pokuty? Jo, přinesla.

Opravdová kuráž právě běží v kinech. Hailee Steinfeld! Gratuluji. Překlad: Brousitch Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nevím, proč tu všichni tak nadáváte na pubeťáky. Ano hodně z nich je na tom špatně, ale házet všechny do jednoho pytle je ubohé. Stejně ubohé jako paradox : teď jim nadáváte, ale byli jste jiní? Vadilo vám, jak vám všichni nadávají do blbých puberťáků? A v neposlední řadě, dokážu si představit i naše adolescenty, jak takhle hovoří (minimálně jich pár takových znám).
Jinak k videu. Moc příjemná mladá herečka a film, také pěkný - s typickým Coenovským nádechem :)
PS: Omlouvám se za koment tak trochu mimo mísu, jen mě ty vaše komenty ,týkajících se dospívajících, nenechaly chladným :)

180

Odpovědět

http://www.youtube.com/watch?v=TKPaDx6UMKU nemohli byste prosim přeložit tento rozhovor,teda jestli je vtipnej.Chvi vidět nějakej rozhovor se Zacharim ale jestli to stoji za prd tak to nema cenu že?

181

Odpovědět

mi to pripomina HiMyM...but um ! drink ! :D

180

Odpovědět

Podle mě ta zde v diskuzi probíraná výřečnost stojí a padá na školství. Samozřejmě je X dalších faktorů, ale zde vidím hlavní problém. Když si vezmete Ameriku, kde při hodinách probíhají diskuze na dané téma, rozebírá se látka, mluví se o ní. Nám to někdy může přijít až směšné, ale nese to ovoce. Naproti tomu styl výuky v ČR: "teď vám NĚCO nadiktuju, vy si to zapište a naučte nazpaměť, příští týden písemka". To potom člověk nepotřebuje za celý den ani pípnout a odpoledne na facebooku se už nějaké smysluplné, konstruktivní diskuzi nenaučí. Bohužel na principu “našrocení látky“ nefungují jen ZŠ ale i většina SŠ a VŠ. A když už se náhodou objeví nějaký osvícenější učitel, který by si o probírané látce s žáky promluvil, rozebral jí, vyslechnul cizí názory, tak na něj většina lidí kouká jako puk, co otravuje, protože byli X let zvyklí jen zapisovat -> učit se nazpaměť -> napsat/opsat do písemky.

180

Odpovědět

v 14 rokoch takto "ťahať" cely film sa len tak nevidí, je v nej riadny potencial

190

Odpovědět

BMAJTZ: Určitě máš pravdu a asi by to chtělo porovnat ale já si stojím za tím, že americký děcka budou výřečnější (srozumitelně výřečnější) než ty naše český kvítka:)

181

Odpovědět

V tom filmu bych jí nepoznal, dobrá práce =D

180

Odpovědět

BMAJTZ: Suhlasim, toto urcite nie je reprezentativna zlozka deciek v USA. Vacsinou su to presne taki isti ukoktani pubertaci ako u nas. :)

180

Odpovědět

dobry preklad ale cela show mi prijde strasne skrobena umela, proste se mi nelibi a kdyz moderator porad ukazuje na prave noze podrazku taky to neni 2* slusne.

180

Odpovědět

Tak co byste cekali od herecky, kazdy pubertak v ameru takhle vystupovat nebude, ale u herce se jisty exhibicionismus ocekava takze se tomu moc nedivim.

180

Odpovědět

Ondra: AGREE!

180

Odpovědět

George to říká správně - s jejím sebevědomím na 14 nevypadá ani náhodou. Nečetl jsem popisek, tak mě to dost překvapilo když to řekl.

Jinak příjemný rozhovor. Díky.

180

Odpovědět

A pak že jsou americký děcka nevychovaní spratci. To už je snad třetí děcko na tomto serveru, co mluví líp a přirozeněji jak kdokoliv co znám, chraň bůh postavit proti tomu naše 14ti letý ukoktaný puberťáky, co nedají dohromady rozumnou větu :)

181

Odpovědět

Coenovi, ne Cohenovi. God:D

180

Odpovědět

Mno True Gritt je skvely film s tim souhlasim, ale thle show teda moc stavu nema.

180

Další