Hanson - MMMBopHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:458
Počet zobrazení:6 594

Víte, co je dneska za den? Ano. Dneska je Den dětí! Proto jsem se rozhodl zafušovat bakeLitovi do řemesla a přeložit pro Hudební klenoty 20. století tuhle hudební pecku, na kterou jsem se už dlouho chystal, protože ji mám rád a při každém poslechu mi připomíná dětství. Kdo ji ještě neslyšel, jako by nežil. :-) Hanson je bratrské hudební trio, které vzniklo v roce 1997. Hansoni se nejvíce proslavili právě touto písní, hitem MMMBop, za který byli v tomtéž roce dokonce nominováni na Grammy. Myslím, že kdybych po vás chtěl vyjmenovat další jejich písně, ani si neškrtnete, stejně jako já. Ale to vůbec nevadí, protože tu máme MMMBop a můžeme si ho pouštět pořád dokola! :-D Přeji příjemný den a pozdravujte děti.

Přepis titulků

V životě navážeš plno vztahů. Jen pár jich vydrží. Projdeš si spoustou bolesti a hádek. Pak se na chvíli otočíš zády a všechno je hned pryč. No jo. A všechno je hned pryč. Jo. Drž se těch, kterým na tobě záleží.

Na konci ti stejně nikdo jiný nezbyde. Až zestárneš a začneš plešatět, můžeš mi říct, komu na tobě bude pořád záležet? Řekneš mi, komu na tobě bude pořád záležet? Je to tak. Jedno "mmm bop" a jsou pryč. Jo. Zasaď semínko, kytku, růži.

Můžeš zasadit, co chceš. Sázej dál a uvidíš, které semínko vyroste. Na tuhle otázku nezná nikdo odpověď. Na tuhle otázku nezná nikdo odpověď. Nikdo ji nezná! Jedno "mmm bop" a jsou pryč. Stačí "mmm bop" a nejsou tady. Jedno "mmm bop" a jsou pryč.

Stačí "mmm bop" a nejsou tady. A ty už začínáš plešatět. Ale je ti to jedno. Odpovíš mi? Neodpovíš, protože sám nevíš. Odpovíš mi? Říkáš, že jo, ale sám neznáš odpověď. Odpovíš mi?

- Ze kterého semínka něco vyroste? - Neodpovíš, protože sám nevíš. Odpovíš mi? - Bude to sedmikráska nebo růže? - Říkáš, že jo, ale sám neznáš odpověď. Říkáš, že jo, ale sám neznáš odpověď. Neznáš ji! Neznáš ji! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (64)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ještě tu chybí The Moffats a Gil Ofarim :-)

00

Odpovědět

Chápu, že je to srdcovka, ale můj (Osobní, subjektivní) názor je, že to mezi klenoty 20. století opravdu nemá co dělat. Ve srovnání s dalšími písněmi tady to je jen takový vtípek :)

00

Odpovědět

Erulluvatar - pravdu díž :)

180

Odpovědět

Staré dobré 90. roky... Vtedy ešte aj pop znel normálne :D

200

Odpovědět

ahoj my je taky posloucháme a máme je moooooooocccc radi a poslouchame taky pořad dokola mmmbop ale taky i jini jejích songy třeba river nebo if only i will come to you ,wer is the love,weir mandeline mame totiž od nich doma plno cd a ty poslouchame je pořad dokola od rana do noci a měj se moc hezky zac isaac taylor i love you

180

Odpovědět

:-D si pamatuju, hit v rádiu, v Esu, v Bravíčku tenkrát vycházely plakáty, se ségrou jsme na to pařili jak prdlí :-)

180

Odpovědět

Tak tuhle jsem nevěděla, že byla, to asi kvůli tomu, že mi bylo krásních 7 let a nebo si nevzpomínám. Ale je to opravdu bomba :)

180

Odpovědět

jee to melo bylo sladkejch 16 :-)))

180

Odpovědět

Hezký, určitě to neslyšim poprvý, ale jenom těžko se mi vybavuje... Dyť 97 - to mi byly tři :)

180

Odpovědět

hehe..moje dětství..akorát sem netušila, že to hráli takový caparti :D

180

Odpovědět

v deseti jsem je zbožňovala a kupodivu ani dnes mi to není protivný, možná za to můžou ale jen ty pozitivně naladěné vzpomínky :)

180

Odpovědět

tweety: Ne.

180

Odpovědět

vzpomínám si na ní, byl to tehdy hit :D ale aby to bylo v hudebních klenotech 20.století?? to si snad děláte srandu ne??

182

Odpovědět

ahojky, já byla zrovna čerstvě prvně zaměstnaná a s touhle písničkou mi lezla na nervy má mladší sestra, která si ji pořád dokola pouštěla....to byly časy, ráda na to vzpomínám.
No a včera jsem ji pustila dcerám a ony na to trsaly a poskakovaly hodinu a k mému "zděšení" ji dneska ráno před odchodem do školy chtěly znova pustít...

BugHer0 díky!

180

Odpovědět

Keby ten ,,klávesak" mal kozy kľudne by to mohla byť ženska :D

181

Další