Harrison Ford si hraje se štěňátky a odpovídá na dotazy

Thumbnail play icon
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:55
Počet zobrazení:3 329
Harrison Ford propaguje svůj nový film Volání divočiny a při té příležitosti odpoví na pár fanouškovských otázek, samozřejmě ve společnosti štěňátek.

Přepis titulků

Ahoj, jsem Harrison Ford a budu tu mluvit o Volání divočiny a hrát si se štěňátky. Přiveďte štěňátka. Ahoj. Ahoj, kámo. Byl jste před filmovou adaptací fandou románu Volání divočiny? Ptáte se mě, nebo jeho? Ano, znal jsem tu knihu.

Četl jsem ji na střední a byla opravdu zajímavá a silná. Byl to pro mě zajímavý příběh. Trochu jsme to změnili a z filmu mám radost. Proč jste přijal roli Johna Thortona z filmu? Abych si mohl hrát se štěňátky. Vždy jsem měl psy.

Máme v domě tři psy. Můžu si toho psa adoptovat? Na co se můžou diváci filmu nejvíce těšit? Řekl bych, že je to pozitivní příběh o lidském vykoupení a oslavě přírody. To jsou dva nádherné zážitky. Pokud byste si mohl znovu zahrát v nějakém svém filmu, tak v jakém a proč? Asi se nechci vracet zpět a předělávat něco, co jsem dělal.

Mám z toho skvělé zážitky. U filmu pracujete s různými lidmi na různých tématech a… Jsem žvejkán. Pokaždé je to dobrodružství. A to se mi na tom líbí. Lepší než skutečná práce. Jaká je vaše nejoblíbenější vzpomínka ze zákulisí Star Wars? Naprosté pohrdání, které náš zkušený britský štáb cítil ohledně toho, co jsme dělali.

Nevěděli, o co jde. Chlap, co pobíhá v psím obleku, princezna a nějací chlapi v upjatých kalhotách. Nevěděli, co to děláme. Tak se nám neustále smáli. Mysleli si, že jsme směšní – a to my byli, ale natočili jsme film, který si lidé zamilovali.

Vzal jste si něco z natáčení původní Star Wars triologie? Krást rekvizity? Ne. To bych neudělal. Odnesl jsem si vzpomínky. Co vás v mládí přivedlo k tesařství? Začal jsem s tím při koupi domu, který jsem chtěl přestavět, ale nebyly peníze na nástroje a materiál, a tak jsem začal dělat tesaře.

Doplnil jsem si vzdělání z knih z knihovny a stal se tesařem. A opravdu jsem si zamiloval práci se dřevem, s lidmi, s návrhy. Měl jsem novou možnost, jak si vydělat na živobytí. A určité možnosti. Nepřišel jsem o ambice, nezměnil jsem své ambice stát se hercem. Jen jsem našel jiný způsob, jak si zajistit obživu a více možností.

S jakou rolí jste se dokázal nejvíc sžít? Všechny jsou já. Víceméně. Že? Máte nějakou oblíbenou vzpomínku na Carrie Fisher? Carrie byla hodně zábavná, byla opravdu chytrá. Byla legrační, byla dobrý člověk. Mám hodně vzpomínek na Carrie.

No panečku. Páni. Ahoj, hoši. Jaká je vaše oblíbená hláška z vaší filmové kariéry? To není věkem, mám hodně najeto. Jaký váš film je podle vás nejvíce nedoceněný? Nemyslím si, že jsou nedoceněné, jen nepochopené. Co uděláte nejdřív, když se připravujete na roli?

Studuji scénář, poznávám postavu, učím se o jejím životě. Kdybyste se nestal hercem, čím myslíte, že byste byl? Zlodějem aut. Štěňátka, se kterými si hraju, jsou z Pacific Pups Rescue. Více se o nich můžete dozvědět na PacificPupsRescue.com. Dejte těm chlapíkům domov a nebudete toho litovat. Jo. Překlad: Kara www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

konečne ho vidím v rozhovore uvoľneného....dobrá práca šteniatka

100

Odpovědět

Máte nějakou oblíbenou vzpomínku na Carrie Fisher? Jo, jak jsem ji v sedmasedumdesátým př3mrdal u mě v karavanu.

1011

Odpovědět

Aneb Pepkovo vlhké sny o Harrisonu Fordovi.

31