Thumbnail play icon

10 filmových scén, které donutily herce improvizovat

78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:152
Počet zobrazení:8 555

Přestože se může zdát, že bylo u tvorby našich oblíbených filmů vše přesně nalinkováno předem do posledního detailu, opak je pravdou a zřejmě bychom se někdy divili, kolik scén je ve skutečnosti ukázkou přirozeného talentu a schopnosti improvizace herců na scéně. A ta leckdy nekončí jen u nich - náhlý odklon od scénáře donutí improvizovat i jeijch kolegy. 

Když to dopadne dobře, výsledek se může dostat dokonce až do výsledného filmu. A když to dopadne výborně, objeví se to v následující kompilaci...

Chybí vám ve videu nějaký další příklad? Podělte se o něj v komentářích!

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Chýba mi tak scéna z Nespútaného Djanga kde Di Caprio buchol po stole pri ktorom rozbil pohárik rukou a začal krvácať no scénu dokončil, v ďalšej scéne dokonca potrel herečku svojou krvou.

70

Odpovědět

Se mám z těch nepracujících buzen koupajících se v kokajnu posrat nebo co?

723

Odpovědět

Skús to :) Síce peniaze majú a kokaín zrejme tiež, no odpracovali si viac než si vieš predstaviť a robota je to tak či tak náročná :)

64

Odpovědět

co to čteme? :O není to závist? xD

72

Odpovědět

trapné

711

Odpovědět

Na YouTube je video ohledně té "impovizace" H. Ledgera u výbuchu nemocnice. Ve skutečnosti to takto prý zahrát měl, bylo to napsané ve scénáři. Potřebovali tam prý nějakou pauzu při tom výbuchu, tak to vyplnili tímto chováním. I tak ale strašně dobře zahraná postava.

91

Odpovědět

a preco by som ti mal verit

511

Odpovědět

Blahoslavení ktorí uverili....

110
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)