Interview s TrumpemHeads of Space (S01E07)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
59 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:113
Počet zobrazení:5 173

Moderátorka zpráv na Foxu, Megyn Kelly, pro nás má exkluzivní interview s americkým prezidentským kandidátem, Donaldem Trumpem. To si přece nemůžete nechat ujít!

Poznámka: Megyn Kelly je americká novinářka, která opravdu působí na Foxu. S Donaldem Trumpem mají poměrně dlouhou historii vzájemných urážek.

Bill O'Reilly je moderátor zpráv na Foxu, se kterým Megyn soupeří.

Úroveň sledovanosti se mi do titulků nevešla, tak ji píši alespoň sem (v pořadí, v jakém se objevuje ve videu):

Dobrá. Lepší než Greta van Susteren. Páni! A sakra, už jsme před O'Reillym. O'Reilly pláče v pozici novorozence. O'Reilly spáchal sebevraždu. Hoří!

Do titulků se také nevešly popisku v infografice, tak tady jsou:

Exkluzivní interview z vesmíru. Megyn Kelly je blbá... a kus. Ženská krev je toxická a nechutná. Vagíny se utrhly z řetězu: teror na vzestupu. Pipina reaguje na Trumpovy komentáře. "Neumím vagínsky". Donald Trump je rasistický upír! Sledovanost, zlato! "Hlasuju pro Bernieho!" Je tohle realita? 

Přepis titulků

A jsou tu zprávy, dnes pro vás mám něco speciálního. Sledovanosti to prospěje. Ukažme si počítadlo. Přesně tak. V přímém přenosu z vesmíru je s námi Donald Trump, já jsem Megyn Kelly a díky tomuhle budu mít vyšší sledovanost než O'Reilly. - Dobrý večer a díky, že jste si udělal čas. - Není zač. Jsem ten nejlepší host v dějinách všech hostů. - Jsem skvělý. - To ano. A nejvíc, když někoho urážíte...

Řekněte mi, co si myslíte o mé inteligenci? Myslím, že jste úplně blbá, Megan. Úplně. - Jo! Díky! - Ale není to vaše vina. Ženská krev vám škodí. Pokračujte. Myslíte si, že ženy mají právo na antikoncepci? Ženy jsou skvělé, úžasné, dokonce jsem ochoten se se sexy cizinkami milovat, ale vaginy jsou kluzké, proto musíme vést záznamy o každé pipině v této zemi.

Máme právo vědět, jestli v sobě neskrývají mimina, ze kterých by se kvůli internetu mohli stát islamisti. Super. Pojďme tyhle kraviny natahovat, co jen to půjde. Máme tu reakci od jedné vaginy. Koukejte, jsem jen tvrdě pracující vagina, která si zaslouží respekt. Pane Trumpe, můžete na to reagovat urážkou? Megan, neumím vaginsky, ale podle všech výzkumů mě milují. Ale víte, kdo mě miluje víc?

Tenhle švédský albínský chlapeček. To nejbělejší a nejčistší dítě, které najdete na trhu s dětmi. Abych vstřebal jeho schopnosti, vypiju jeho krev v přímém přenosu. To je dobrota. Páni, z toho bude virál! Koukněme se na remix. To je dobrota! To je dobrota! Koukněte, Megyn... Mám skvělou sledovanost!

Může to být ještě lepší? Nechci být prezidentem vesmíru. Jsem cynický egomaniak, který se jen snaží zviditelnit. V kandidatuře podpořím Bernieho Sanderse. Bernie, Bernie, Bernie! Ano! Páni, to bylo super! - Já tomu opravdu věřím. - A proto jsi tak skvělý, zlato. Dívejte se i zítra na dvouhodinovou epizodu pořadu Kelly File.

Zatančím si na tvém hrobě, O'Reilly. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ani jsem se nedodíval, není na tu propagandu už trochu pozdě? Už je po volbách.

1715

Odpovědět

Není trochu trapné označovat každé video, se kterým trochu nesouhlasím, jako propagandu?

1511

Odpovědět

+PropagátorAko sa dá nesúhlasiť so srandou? Ja som Trumpa volil a to video som si pustil tri krát, lebo je to kulervoucí sranda :D

61

Odpovědět

+PropagátorMůžete vyvrátit, že se o propagandu nejedná? A nějak podpořit tvrzení, že každé video se kterým nesouhlasím označuju za propagandu?

03

Odpovědět

+PatejlDělají si tam p***l ze všech ne jen z Trumpa... Tak zase nebuďte dotčený. Jestli si takhle představujete propagandu tak bych asi volil toho robota co pilotuje loď...

00

Odpovědět

+Martin GenčurPropaganda nemusí být jen ve formě animovaných krys se židovskou čepičkou z časů Goebbelse, podstoupila stejný vývoj jako například reklamy. Trump tam zajisté není zesměšněn sám, ale je ten, kterému je dáno nejvíce prostoru, zatímco takový Obama je v sérii vykrelen čistě jako hlas rozumu.

00

Odpovědět

Conan bohužel nejde přidat, protože to kvůli nefunkčnosti YouTube píše, že video není dostupné. Trpělivost! :-)

82

Odpovědět

Pokud vám teď taky blbne internet, tak více info třeba zde: https://twitter.com/zdendac/status/801131178719854592 .

81

Odpovědět

Aha. A já blbec málem rozflákal router.

06

Odpovědět

+ČlověkJeště pořád to můžeš napravit.

11