20 milionů Němců ještě není naočkovaných. Co teď?heute show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 10
62 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:40
Počet zobrazení:2 693
V Německu je jen 62% proočkovanost, jak je to možné? Možná za to může špatný marketing. Vedle odpůrců očkování a lidí, kteří vůbec nevěří, že koronavirus existuje, jsou někteří Němci možná jen zmatení. Kdo ví. Dobrá zpráva ale je, že i tak mohou děti chodit do škol i do jeslí. Němci mají totiž zaručený recept na to, jak zabránit nakažení dětí ve třídách. Jaký je ten tajný trik? Nejen to se dozvíte v tomto videu.

Přepis titulků

Důležitá informace o Heute show, jsme na to moc pyšní, Heute show je ode dneška první 2G pořad v Německu. Najeďte tedy na televizní přehled a mobilem si naskenujte tento QR kód, abyste potvrdili, zda jste očkovaní nebo vyléčení. Fakt na vás nechci nějak tlačit, ale když ne, tak za pět vteřin exploduje vaše televize. Jinak to nejde. Německá očkovací kampaň se ustálila, tak se musí vyvinout nátlak.

Teď jsme asi ztratili pár diváků. Dvacet milionů dospělých Němců, kteří se mohli nechat očkovat, to ještě neudělali. Zůstáváme na 62% proočkovanosti. Pro porovnání: Francie je prakticky proočkovaná celá. Není divu. S 3G se dá covid pas pořádně kontrolovat, takhle se nechaly očkovat ještě další miliony Francouzů.

Takže to funguje a není to ani vůbec složité. Dámy a pánové, 3G je ten základní princip. 3G jak, 3G kde. Ano, tak zní nová písnička od Neny. 3G jak, 3G kde, 3G kdy. A když tohle nepomůže, tak přijde alespoň 2G.

V posledních 14 dnech se počet pacientů s onemocněním COVID téměř zdvojnásobil. A jsou mladší. Místo zavřených hospod bych měl radši hospodu jen pro očkované a vyléčené. Tady možná malý oslí můstek jako pomůcka. Když v baru platí 2G, znamená to, že ti R2G2 sedí uvnitř a nasávají, až jim zrezaví brýle, zatímco 3GPO stojí venku a smutně kouká? Jo.

Pro neočkované je to čím dál tím nepříjemnější. Od října si budou muset testy platit sami. Úplně náhodou až po volbách. To tak vyplynulo. Alespoň ministr zdravotnictví konečně po všem tom chaosu určil jednotnou karanténu pro školy. Už nemusí celé třídy do 14denní karantény, když je jeden nakažený, ale platí, že u škol, kde…

U škol, kde se pravidelně testuje, je tam dobré odvětrávání a kde se dodržují hygienická opatření. Takže když se ta pravidla nedodrží, každopádně potřebuješ pořádně větrat. Od čtvrtka se mohou zaměstnavatelé ve školách, jeslích, pečovatelských domech ptát svého personálu na očkovací status po celou dobu pandemie, to je pozdě. Opravdu velmi pozdě, ochrana osobních údajů je důležitá, ale přece platí i základní právo na tělesnou integritu. Přičemž ve školách i tak nepotřebuješ žádný zákon, stačí jedno otravné dítě.

Jsi očkovaná? Nestěžuj si, kdy se necháš očkovat? Už máš termín na očkování? Zítra se jdi se nechat očkovat. A teď jsi očkovaná? Jsi už očkovaná? Ne, nejsem očkovaná. A proč ne?

Jsi hloupá? Ale brzo se necháš očkovat, že jo? Chceš se nakazit? Proč? Ty děti! Tolik nám toho vrací! Vážně se můžeme ptát, proč je 62% proočkovanost? Proč má produkt, který mě za těchto okolností zachrání a je zadarmo, i tak problém s marketingem? To není možné. Myslím si, že konspirační teoretici a odpůrci korony a spol.

tvoří i mezi neočkovanými jen malou menšinu, velmi hlasitou menšinu. S tou opravdu nemá vůbec smysl diskutovat. Je to vakcína, kterou vyvinuli na počítači. Jak má pomáhat proti viru, který nikdo neviděl? Co to má být? To nejde. Co nikdo nevidí, to neexistuje. Například mozkové buňky. Jak donutit takové lidi k očkování?

Jak? Možná s nějakými cenami? Já nevím. Možná poukazem do obchodu s urnami. Vážně nevím. Člověk je unavený, jen když je poslouchá. Někteří se stále vidí jako bojovníci proti levicové zdravotnické diktatuře. Slyšel jsem Hitlerovu řeč a řeči dnešní levice se nijak neliší od toho, co tenkrát říkal Hitler.

Odvážné srovnání. - Prosím? - Odvážné srovnání. Ne, musíte si poslechnout Hitlera. Ano. To je věta, kterou už tak neslýcháme: Musíte si poslechnout Hitlera. Nejdřív jsem se tomu pánovi smál, ale potom jsem tohle našel v archivu. Věděli jste, že Hitler řečnil úplně stejně jako Drosten? Určitá lhostejnost v obyvatelstvu mi dělá velké starosti.

Malý vpich do paže může znamenat bezpečný podzim, ale nikdo nemůže Němce k ničemu nutit. Bohužel, bohužel. Teď je to pořád, myslím, že i ve vašem okruhu známých: „V Dánsku se teď všechno zase otevírá.“ Ano, ale s 80% proočkovaností, vy paka. Pojďme, zapomeneme na odpůrce očkování, je to ztráta času, zaměříme se na ty, kteří jsou moc pohodlní nebo chaotičtí.

Dostupnější nabídka očkování, a to o mnohem víc. Na každém trhu i v každé zóně pro chodce musí stát jeden z těchto autobusů, kam člověk může jít bez objednání, jen tak to půjde. Musí se také neustále informovat. Někteří lidé jsou třeba znejistění kvůli internetu, fake news, Tilovi Schweigerovi.

Všechny srozumitelně informovat, a to i ty nejmenší. Teď mě napadá, znáte vůbec tuto úžasnou novou knížku? Očkovací morous. Jde tam o morouse, který se nechce nechat očkovat. Tady RKI myška vysvětluje morousovi: „Podívej, přes 90 % pacientů s těžkým průběhem jsou ti neočkovaní.“ „To nechápu,“ řekne očkovací morous.

„To nerozumíš grafům? Ten první sloupec je mnohem větší než ten druhý!“ „Tomu nerozumím,“ řekne morous a myšku sežere. Potom má střevní potíže, tak běží do nemocnice, ale protože tam už jsou všechny postele plné dalších morousů, musí na ošetření čekat déle. Konec!

Jo, to by se rozhodně mělo předčítat na každé německé základní škole a v jeslích. Jak to tam vlastně probíhá? Zpátky z prázdnin s diplomovaným pedagogem Tillem Reinersem. Prázdniny jsou za námi, jesle i školy už zase běží, těšíte se? Já jsem to věděl! Ještě mě napadlo, pamatujete si, jak jsme se loni vrátili z prázdnin a nebyl tu filtr vzduchu?

Představte si, to samé se stalo i letos. Jo, všichni jsou úplně naštvaní, protože o příspěvky na filtry vzduchu se mohlo zažádat až od 27. srpna. Na něco se vás zeptám, kdo z vás už takovou žádost podal? Vidíš to? Moje řeč. Neptejte se, co může stát udělat pro vás, ale co můžete vy udělat pro stát. A musím říct, že od vás dostáváme hodně málo, milé děti.

Kdo platí daně? Vaši rodiče se starají o ekonomický růst, zatímco vy se staráte jen o svůj vlastní růst. Volební účast lidí pod 18 let? Nula procent! A pak se divíte? Víte co, to je jedno. Hi-techová země Německo má už dlouho odpověď na čtvrtou vlnu ve třídách. Větrat. A když bude zima, pomůže naše známá zahřívací strategie.

A musí si taky nejlépe přinést nějaké teplé oblečení. Možná mohou udělat i nějaké dřepy nebo tak, zatleskat rukama, aby se zahřáli. Vy ale vůbec netleskáte. Už zase natahujete fuc. „Ó my potřebujeme filtrovaný vzduch!“ Ó madame a monsieur milují čistý vzduch!

Většině dospělých se taky nedarují žádné drahé filtry vzduchu, tedy kromě těch ve veřejných službách. Hlavně buďte rádi, že tento podzim zůstanou školy a jesle určitě otevřené. Týden a půl po skončení prázdnin bylo podle NRW 30 018 školáků a školaček v karanténě. Prezenční výuka v karanténě.

Ale děti mají těžký průběh přece jen zřídka. A nikdo ještě neví, jak se u vás COVID projevuje, prostě vyčkejte. Máte ještě otázky na kancléřku? Jaké je její nejoblíbenější jídlo? Moje oblíbené jídlo… Moje oblíbené jídlo jsou boloňské špagety. Ó, špagety. Bože můj, jednou se mohl kriticky zeptat a přijde takové fiasko!

A teď z jiného soudku. Kdo má chuť na jeden hezký PCR testík? Ano, přesně tak. Diváci už našli všechny skryté symboly v našem novém studiu. Ilumináty, Freimauer, Staatsfunk, všechno. Kdy jim odtajníme ty pravé manipulátory? Co? Až od tolika odběratelů na YouTube? Tak to bych tu zůstal.

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kdy / za jakých podmínek se zruší povinnost nosit respirátory?

Nulová komunikace. Nulová ochota vlády informovat lidi o svých plánech, pokud nějaké vůbec má, je přesně ten důvod, proč u lidí ztratila důvěru a proč v důsledku existuje tolik lidí, kteří nejsou naočkovaní. PES byl sice nefunkční, ale aspoň to byl pokus informovat lidi o plánech do budoucna. Teď žijeme stylem "počkáme a uvidíme".

91

Odpovědět

Nejdřív je nutné přejmenovat covid na chřipku a pak zrušit ty nesmysly, počítám někdy na jaře a taky úodle voleb.
Víš jak je to, zapírat, zapírat ...

48

Odpovědět

+Komentáře (1)Osobně budu volit Volný blok. Jediný se za nás pere ve sněmovně.

56

Odpovědět

+Komentáře (2)Já Šlachtu, tato země nepotřebuje nic jiného než nekompromisního policajta.

24

Odpovědět

+Komentáře (1)To je akorát další frajer typu "pusťte nás na ně". Stejně se ze začátku chovali Piráti a Babiš. Takovýho kašpara tahle země rozhodně nepotřebuje.

51

Odpovědět

+Komentáře (6)Protože nic nevíš, většina ekonomiky je tu postavená na zlodějnách, včetně čezu apod.
Stačí vyřešit toto a ostatní už se srovná samo. Stejně nikoho jiného nemůžu.
Ten laik jsem ti dal já omylem takž -1.

15

Odpovědět

v mhd asi už nikdy, leč časem už to většinu bude s**t a přestanou to nosit, snad.
až bude 99,99% lidí zaočkovaných, tak si budeme moci sundat respirátory. to je přece fér.
teď jen, jak řešení konečné otázky nezodpovědných antivaxxerů. v austrálii už dávno postavili koncentráky, tam to mají už vymyšlené... ať už s tím jdou všichni do pr*dele. ve spostě státech světa, včetně Evropy, se už dávno vrátili do doby předcovidové, to jediný má podle mě smysl. jsem titiž jedním z těch nezodpovědných vrahů babiček, co si nenechal vnutit experimentální vakcínu (tzn. konspirační blázen, odpírač. nesystémový člověk).

21

Odpovědět

+aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaostatně jak může někdo normální vůbec věřit, že Covid existuje? to se akorát Bill Gates, snaží zredukovat počet lidí na planetě...

03

Odpovědět

To já nosím pro sichr i stále nasazený prezervativ!

80