HezouniNorman

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 74
96 %
196. nejoblíbenějšíTvoje hodnocení
Počet hodnocení:2 553
Počet zobrazení:28 890

Taky znáte lidi, co jsou za všech okolností "cool" a "in"? Právě o nich vypráví s nadsázkou sobě vlastní Norman ve svém novém videu. Kdo si ještě vzpomene na Gada Elmaleha, uvidí možná určitou podobnost mezi Normanovým hezounem a Gadovým blonďákem. :-) Poznámka: Píseň, na kterou Norman odkazuje v 3:08 - 3:16, je o Chucku Norrisovi a najdete ji například zde.

Přepis titulků

Jsou chlapi, co dokážou být za všech okolností cool. Ne že bych na ně nějak zvlášť žárlil. ŠPATNĚ! HEZOUNI Hezoun je vůdce. Když se zvedne, že odchází, jdou všichni za ním. Tak jdem, chlapi!

Rozhoduje zkrátka on. Zato když se zvednu já... Tak padáme! Jdeme! Chlapi... Když se hezoun před sexem svléká, je to divočina. Promiň, bylo mi horko.

Takže pokaždé, když se svlékne, roztrhá jednu košili. Já na to jdu radši svojí metodou. Já se v ní nepotil, tak si ji zítra vezmu zas. Když hezoun balí holku, může ji oslovit tou nejbanálnější větou a stejně mu to funguje. Můžu tě pozvat na skleničku?

Já když jsem někdy takovou větu zkusil, připadal jsem si jak největší perverzák. Dáš si se mnou alkohol? Mám ho spoustu. Nemám ženskou a šikla by se. Napij se se mnou. Napij se. Když si hezoun v restauraci objednává víno, vyzná se v tom. Dám si Saint-Émilion, ročník 96.

Já si víno vybírám náhodně. Ale když číšník otevře lahev a dá mi ochutnat, přece jen dělám, že se v tom trochu vyznám. Není špatné. Je to fajn. I když to není pravda. Promiňte, to byl Natural 95, asi jsem se spletl. Aha. Já si to hned říkal.

95 není nic moc ročník. Jo. Mimochodem když hezoun pije červené víno, má styl. Já když se napiju červeného, stane se tohle: Když hezoun přijde večer do klubu, zná se s vyhazovačem. Vůbec nepochybuje o tom, že se dostane dovnitř. - Zdarec.

- Čau, máš se? - Je nás 45. - Jsou tam holky? - Ani jedna. - Neva, běžte. - Dáme o víkendu véču, ne? - Jasný, kdykoliv. Taky bych se chtěl kamarádit s vyhazovačem. Tak se vždycky u vchodu snažím být cool... Čau, jak to jde? Bohužel to dnes večer nepůjde. Dobře, nevadí.

V pohodě, kámo. Tak zatím. Když se hezoun prochází po ulici s přítelkyní a někdo je otravuje, reaguje takhle: Ty seš buchta! Hele, poď sem! Počkej, nech to na mně. Jak to mluvíte s mojí přítelkyní, hoši? Co je to za způsoby?

Laskavě se uklidněte, jasný? Promiňte, pane. No proto. - Pojď, zlato. - Moje čepice... Sebral ti čepici. Sem mu ji dal. Když se to stane mně, chovám se úplně stejně. Zrovna tak.

Nedívej se na ně. Neodpovídej! Nesnižuj se na jejich úroveň. Na tři zdrháme. Tři! Hezoun na párty vytáhne kytaru a z fleku ti udělá skvělou atmosféru. To je toho, vždyť je to jen kytara. Já taky hraju na hudební nástroj!

To bylo Když si prdne, protrhne trenky... remix. Na koupališti poznáš hezouna hned. Jako jediný skočí do vody za půl vteřiny, obvykle takhle: Tak jaká dneska je, holky? Je skvělá! Tak jdete, nebo co? Já když v bazénu lezu do vody, tak spíš takhle: Není zrovna nejteplejší.

Musím pomalu, protože jsem před chvílí jedl, tak musím dávat pozor na šok. Hezoun umí opravit i auto. Holky to milujou, protože je to mužné. Tak zkus nastartovat. To jsem si myslel.

Měl jsi zadělaný svíčky. Já nezvládnu ani první fázi opravy. Kde je ten knoflík, co se s ním otevírá kapota? Aha, tady ne. Hezoun dokáže i do auta nastoupit elegantně. A jedem! Já bych taky chtěl jako ve Starskym & Hutchovi skočit do kabrioletu přes zavřená dvířka.

Jenže... člověk holt musí mít kabriolet. Já nejsem cool jako hezoun, neumím to. ale mně to nevadí. Mám talent na jiné věci. Překlad: LaBleue www.videacesky.cz A je to. Našel jsem řešení.

Komentáře (53)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Já moc velký hezoun nejsem, ale s holkama mi pomáhají různé návody, jako třeba na http://streetgame.cz/o-cem-s-holkou-mluvit/

1836

Odpovědět

Francouz, co se nevyzná ve vínech? Je to vůbec možný? O.o :D

517

Odpovědět

Vzal ti čepici....jsem mu ji dal :-D Ten borec je fakt talent!

630

Odpovědět

"Sem mu ji dal." xD Dobrej neg... afroameričan.

2615

Odpovědět

Afroameričan? Ve Francii?

402

Odpovědět

+LaBleueAfrofrancouz :)

510

Odpovědět

+stipskypaZnie to oveľa lepšie ako "Francúz s africkým pôvodom", prečo sa to nepoužíva?

10

Odpovědět

Ještě jsem od něj snad neviděla špatné video :D

340

Odpovědět

sakra snad ani WLIIA neměli 3 videa v topce...nebo jo? Samozřejmě luxus...

191

Odpovědět

Je super, akorát ta fránina je na hovno. Málokdo jí umí... Díky tomuhle webu si ho můžu pustit a rozumim mu.

2013

Odpovědět

Nádhera, Norman opět nezklamal, jen možná škoda, že nerozšířil svou tvorbu do angličtiny... určitě by tím byl známnější, i když je fakt, že Francouzština tomu dává šmrnc :)

1835

Odpovědět

Já osobně bych nechtěl, aby něco rozširoval, jen mi vadí jedna věc ... Francouzky neumím ani slovo, tak musím čekat na jeho videa tady a nemůžu si je pustit na YT...

352

Odpovědět

+PamisPokud ti to bude stačit, na YT u některých jeho videí je i překlad, takže já teď mrknul na nějaké, je to sice naprd někdy, ale jinak to ujde ten překlad..

192

Odpovědět

Heh :D tá narážka na Návštevníkov :D Milujem ten film :D a 95 naozaj nie je nič moc ročník.... :D :D :D

242

Odpovědět

Norman je jak droga, když se na něj člověk začně koukat, tak se ho nemůže nabažit. :D

252

Odpovědět

dáš si se mnou nějaký alkohol? mám ho spoustu :D :D

311

Odpovědět

Nevěděl by někdo název songu na konci videa ( 4:30 ) ? :)

205

Odpovědět

Když si prdne, protrhne trenky - remix 2.

372

Odpovědět

super :-D

211

Odpovědět

Video od videa jsem do něj zamilovaná víc a víc. Ten kluk má fakt talent :-) Díky za překlad!!

212

Odpovědět

Jedno z nejlepších!!

192

Další