Mimoženská fatálieHluboký vesmír 69 (S01E09)

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 51
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:123
Počet zobrazení:14 177

Jay s Hamiltonem jsou na tom tentokrát mizerně. Dukáty a palivo dochází a proto se rozhodnou vzít novou misi, kterou hodlají úspěšně dokončit. Má tato posádka v čele s oplzlým kapitánem vůbec šanci misi dokončit?

Přepis titulků

HLUBOKÝ VESMÍR 69 MIMOŽENSKÁ FATÁLIE Dobře Hamiltone, přiznávám, že jsem během posledních misí byl trochu roztržitý. Už dva měsíce jsme nesplnili žádnou misi. Nemáme žádný prachy! Dobře, fajn. Na další misi se budu chovat nejlépe, jak umím. NOVÁ MISE Soutěž krásy Miss galaxie žádá o převoz deseti soutěžících, do nádherné...

Zamítnout. Kruci! NOVÁ MISE Převoz šílené kriminálnice z blázince. Přijímáme. Zkus si smočit u téhle mise. Výzva přijata. Pěkně!

A už je přivázaná. Pečlivě mě poslouchejte. Tahle vězeňkyně je nebezpečná na úrovni deset. Jo, slyšel jsem. Je to desítka. Zajímalo by mě co se stane, když zmáčknu tohle. Víte, proč mě zavřeli? - Jo. - Jsem nymfomanka. Nemůžu s tím sexem prostě přestat. - Pustím ji.

- Ne, slíbil jsi to! - Chlape... - Slyšíš to? Co mám slyšet? Už jsem se milovala s interdimenzionálními hrdinnými gangster bohy, ale tys nebyl špatnej na to, že jsi jen kapitán. Jo, říkají mi že dělám věci sexy. Vraž mi jednu do obličeje. A tvrdě. Já ti nevím.

Prý vrážím dost tvrdě. Dělej nebo tě zabiju. To bylo dobré. Teď tě praštím do vocasa. Do jakýho... - Jo, aha. - Tvůj vocas má sílu tisíce mužů. Půjdeš se mnou na mstivou misi, při níž ukradneme diamant. To... zní jako hodně srandy.

Počítej se mnou. Konečně je můj. A já pomohl. Sakra! Po těch chodím. Líbí se mi tvůj vocas, takže tě nezabiju. Nashle, kapitánku. Fajn, Hamiltone, tady jsem skončil. To se stane, když ho strčíš do šílený baby.

A už nemáme palivo, ani dukáty. Skvělá práce. Hamiltone, naučil jsem se lekci. Pokud jdu na takovou misi, měl bych něco šlohnout. - Chlape, to je skvělý! - Jo, to jsou ženský. Nemůžeš s nima žít, nemůžeš si pomoct je oblafnout, protože je to jednoduchý a já jsem chytrej. Překlad: navrus www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

,,I will punch ya in your chuj"
Chcípám :DDD

10

Odpovědět

Když mluví o jeho ocasu, tak má mít sílu tisíce mužů (a ne stovek), pokud jsem správně slyšel :)

60

Odpovědět

LOL, takový kopanec :D se občas stane. Díky za upozornění, už jsem to opravil :)

60

Odpovědět

Super, díky za překlad :)

42

Odpovědět

"Slyšíš to?" "Co mám slyšet?" ... ten byl dobrej :D

62