PilotHluboký vesmír 69 (S01E01)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 51
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:403
Počet zobrazení:10 743

Od nynějška se můžete těšit na webseriál Hluboký vesmír 69 (Deep Space 69) z produkce Youtube kanálu MondoMedia. Hlavní děj seriálu se točí okolo posádky vesmírné lodi OGC1, která se skládá z kapitána Jaye a jeho parťáka Hamiltona. Společně putují vesmírem a plní jednu zajímavou misi za druhou. Doufáme, že si tento seriál oblíbíte a těším se na vaše reakce v komentářích.

Přepis titulků

HLUBOKÝ VESMÍR 69 PILOT KDESI VE VESMÍRU, PONDĚLÍ To masový lízatko smrdí jako wookijská frnda. - Čuchni si. - Ne, vole. Dopravní lodi OGC1, požadavek k vyřízení. Diktátorský generál vesmíru byl obžalován za válečné zločiny. Žádá o přesun svých sexy dcer do bezpečí.

Odměna je 500 dukátů. To zní skvěle. 500 dukátů a ohnout diktátorovy dcery. Jsem pro. - Jdeme na to. - Jsi magor. Ten chlap je krvežíznivý tyran. Pokud se jeho dcer dotkneš, zabije nás. Takže bych měl počkat, až bude ve vězení, než je ojedu.

Perfektní. - Mám z toho špatný... - Tady je OGC1 a přijímáme tuto sexy misi. Díky. O 5 VESMÍRNÝCH MINUT POZDĚJI Všichni se teď uklidníme. Došlo k nedorozumění. Není to tak, jak to vypadá. Vypadá to, že zhebneš.

Neee. Moment, moment. Odvolávám se na vesmírný předpis 35. Přijímám. Uvidíme se v aréně. Uvidíme se v aréně. Počkat? Co přesně je předpis 35? Předpis 35 je boj na život a na smrt, blbe. Ou, myslel jsem...

Už je pryč. - Hodně štěstí. - Myslím, že ho sundám. Je celkem tlustej. A má nádherný pár chlapských prsou. Podívej se na ně. Jsou majestátní. Chci ho vykoupat. Ale no ták, ten meč je jako dětský penis. Chlapský prsa. Tak jo, nějak se dohodneme.

Dovol mi mít sex jen s jednou dcerou. Nemusím je mít všechny. Hamiltone! Pěkně. Sundej pracky z mojí dcery. Ne, chlape, jen mi říkala tajemství. Fajn, teď chcípneš. Zabijte je!

Jdi, jdi, jdi! Chápeš ho? Takovej kretén. Ale má skvělý kozy. - Myslím, že se nám to celkem povedlo. - Sklapni. Paráda. Překlad: navrus www.videacesky.cz

Komentáře (29)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět


Odpovědět

Komplet všechny díly kromě tří posledních v 10 minvideu s titulky: http://www.amk.to/deepspace69/nejnovejsi/detail/50357/

Tři
poslední díly, které nejsou ve slepenci výše: http://www.amk.to/deepspace69/nejnovejsi/

33

Odpovědět

Nechtěl jsem se do toho plést, protože nechci nikomu brát zábavu, ale jestli je celá série už přeložená jinde, asi bych se s tímhle.... no, jak to říct kulantně, s touhle ne úplně hlubokomyslnou a ne úplně dokonale graficky zpracovanou legráckou pro děti, asi už nebabral a zkusil radši něco jiného.

138

Odpovědět

no... tak například prtoto, že na jiném webu jim většina dílů vůbec nefunguje

62

Odpovědět

+MagyčFakt je, že jim tam nefunguje prakticky nic, u všeho to hlásí "Error #2035." Že mi to za ten negativ stálo, zatraceně.

61

Odpovědět

+MagyčNevím co u Vás znamená nefunguje, protože já si právě bez problémů zhlédl všechny epizody.

23

Odpovědět

Když už tu někdo zmínil The bravest warriors, nebylo by možné opravit časování u titulků druhé série?

70

Odpovědět

Bomba! Další, prosím!!!

51

Odpovědět

Estetika přesexualizovaných 70. let a cheesy 80. let, k***a proč ne

72

Odpovědět

Uvítal bych raději Bravest Warriors

130

Odpovědět

oni jsou nejake nove dily ? jinak bravest warriors uz jsou tu davno prelozeny..

30

Odpovědět

Bullshit. Totální. Ale docela fajn...

71

Odpovědět

Líbí, jestli překladatel má chuť, jsem určitě pro :-) . A ty co smrkaj, že se jim to nelíbí, tak se na to prostě nedívejte, máte tu videí až do háje, tak si každej může vybrat co chce a nebrečet tu, že tu neni každej den nový video "toho jejich".

133

Odpovědět

už ten tvar rakety :D

222

Odpovědět

A co takový Halal 9000 :D.

70

Odpovědět

Radši překládejte The School of Life, Big Think nebo Test Tube News ;-)

95

Odpovědět

Každý překladatel překládá to, co překládat chce (pokud to schválíme), takže opravdu toto video nezabírá prostor jinému, takhle to nefunguje. :-) Záleží na překladateli, k jakým tématům má blízko.
To samozřejmě neznamená, že zmíněné kanály/pořady u nás nebudou. :-)

141

Odpovědět

No konečně sem se dočkal, kdy to tu přeložíte po roce a půl čekání, kdy se to psalo na videa k přeložení,paráda.

53

Odpovědět

Obávám se, že to nemělo v tomto případě vliv. Spousta vyžádaných videí se nepřeloží, nejsou na to kapacity. Tohle chtěl překládat nový překladatel. :-)

72

Odpovědět

Může mi někdo vysvětlit, kde je Vsauce? Začínám mít sílný tušení, že se to tu ten novej snaží zničit ... místo dobrých videí přidávat takový srance. Jde to tu solidně do sraček.
Dám tomu ještě jednu šanci do pondělí, ale jak tu Vsauce nebude, tak už jsem nad touto stránkou zlomil hůl.

1137

Odpovědět

Překladatel neměl čas. Pokud tu nebude Vsauce do pondělí, budete nám chybět. :-) Pokud jste si ale nevšiml, tak překladatelé to mají jako koníček a výpadky prostě byly, jsou a budou...

215

Odpovědět

+Corwin8Je mi jasný, že je to práce ve volném čase ... ale sakra měsíc je dlouhá doba. A výpadky? Ty neřeším.

320

Odpovědět

+Corwin8V pondělí to budou tři týdny (zatím tedy nevyšla Vsauce/Veritasium videa 2x za sebou). A to jen za předpokladu, že od tohoto překladatele nevezmete za vděk videem o Černobylu, které vyšlo předevčírem. Tak i tak, vaše přísné odsouzení nechápeme, překladatel vám tu víc než rok něco velmi kvalitního servíruje a vy si po pár týdnech výpadků řeknete, že už vám teda došla trpělivost a nebudete nám (překladateli) takovou drzost trpět...a demonstrativně odejdete... :-)

332

Odpovědět

Nebuď dickhead. Platíš jim za to snad debile? Ne? Tak mlč.

244

Odpovědět

+StifyDrž p**u.

015

Odpovědět

Není už tento celý seriál přeložen na AMK? http://www.amk.to/deepspace69/nejnovejsi/3

153

Odpovědět

Ehm, tento seriál je kompletně přeložen na AMK, takže je dle mého celkem zbytečné to překládat znovu.

324

Další