The Crotch HuggerHluboký vesmír 69 (S01E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 51
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:260
Počet zobrazení:8 249

Jay a Himlton obdrží tísňový signál, na který musí zareagovat. Jay během mise podlehne svým potřebám a opět se mu tak zkomplikuje život. Poradí si se svou touhou? The Crotch Hugger - odkazuje na face huggera (objímače obličeje) z Vetřelce

Přepis titulků

HLUBOKÝ VESMÍR 69 The Crotch Hugger - Vstávej, máme tu tísňové volání. - Cože? Měl jsem ten nejbáječnější sen. O vyhonění. Bylo to tak skutečný. - Dostali jsme svlíkací volání. - Svlíkací volání? - Myslel jsem tísňové volání. - Svlíkací se mi líbí víc. Prosím, pomozte. Jely jsme na soutěž v bikinách a náš motor se přehřál.

Paráda. Slečny, záchrana je tu. Už jsem nechal chladit šáňo. Haló. - Je to past! Zabij to! - Jsem v pohodě. Co? Budu u sebe. O DVA VESMÍRNÉ TÝDNY POZDĚJI Nech mě řídit prosím.

Vůbec se nesoustředíš. Jo, jasně. UPOMÍNKA Za hodinu máte sexy rande. To je dilema. Co s tou věcí udělám? Měl jsi tu věc zabít už před dvěma týdny. Je to přesně jako Sophiina volba. Mám skvělej nápad. Co kdybychom šli ke mně? Dnes ne.

Bolí mě hlava, práce, brzy, menstruace. Výmluvy. Solidní výmluvy. No tak, nechám tě udělat tu věc, co jsi vždycky chtěl. - Skočit ze střechy do bazénu? - Ne, tu prasečinku. Jo, jo, jo. Účet, prosím. Jen se trochu připravím. Podívej, vím, že nejsem v loučení dobrej. Teď si zrovna procházím divnou fází.

Je konec. Není to tebou, ale mnou. Je to moc vážný. Je čas jít. Do obličeje! Už chcípni! - Tak a je to. - Jsi v pohodě? Jo jsem, jen... Pane bože!

- Ale ne. - Jayi? Skvěle jsem se bavil. Je tvůj. Jaký máš heslo na wifi? - Ani to nechci vědět. - Trochu chceš, že? - Vážně nechci. - No tak. Fajn, ukaž mi hologramy. Přeložil: navrus www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Až napočtvrté jsem si všimnul, že v té restauraci sedí nějaký Mon Calamari; asi admirál Ackbar.

20

Odpovědět

Já věděl, že si ho na sobě nemám nechávat dva týdny, ale když ono je to tak boží! :D :D

60

Odpovědět

Strašně primitivní humor, vůbec nijak originální

1240

Odpovědět

Zatím nejlepší díl :D

211

Odpovědět

Pecka. Nevím co se vám nezdá. :D

163

Odpovědět

Ach bože toho Crotch Huggera mi je tak strašně líto :(

353

Odpovědět

Tak tohle je poslední epizoda, na kterou se dívám :// fuj

832

Odpovědět

https://www.youtube.com/watch?v=7YzkW9bV0Fc Tak zkus tohle, třeba ti to zvedne náladu.

42