ShipphylisHluboký vesmír 69 (S01E04)

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 51
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:251
Počet zobrazení:8 293

Vesmírná loď OGC-1 se kvůli rozhodnutí své posádky dostane do potíží a je jen na kapitánovi a jeho společníkovi, jak si s touto situací poradí. Dokáže to tentokrát Jay vyřešit bez toho, aniž by dostal výprask?

Přepis titulků

Hluboký Vesmír 69 Shipphylis Jsme úplně v háji. Štíty jsou oslabené a nemáme kam utéct. Co je to támhle? Zbláznil ses? Nemůžeme vletět do černé díry bez ochrany. Je to naše jediná šance. Vesmíre, připrav svůj anál. - Vidíš?

Jsme v pohodě. - Vesmírní piráti! Tu jest Blob Marley. Dejte vaši loď, bo ta udělat BUM! BUM! Rozumněl jsi něčemu co řekl? Na tohle nemám čas. Lodi, začni... Ne, počkej. - Máš vesmírnou trávu? - Ne. Vystřel všechny rakety. Na tu špinavou kocábku nevlezem. Má hnusnou klap, klap nemoc.

Samsone, hoď nás na pláž. Máme problém. Vaše loď má syfilis. Procházeli jste špinavými černými děrami bez ochrany? Co? Rodrigo, no tak. Já? Ne, nikdy. Ten chlap mi řekl, že musím objednat kondenzátor a já řekl, ať to udělá on a to hned. Mám hodinu vesmírného tenisu... Co se to děje?

Ničeho nelituju. Tak jo, jaké jsou škody? Okolo 600 dukátů. Co? To je šílený. Co takhle 300 a sexuální služby. Třeba pro tvou dceru. Taková prdelka. Co takhle 600 a ještě ti dám pěstí. A co 500 a dám pěstí Hamiltonovi. - Platí.

- Promiň, brácho. Jde jen o kšeft. Nebreč. Čau slečinko, hledáš papír? Protože mám roli... papíru... Ne, počkej. Umím to líp. - Co je to se mnou dneska? - Chceš se mnou mít sex? Jo, k tomu jsem se snažil dojít. - Fajn, ukaž mi ho. - Bude mi potěšením. - To je docela dobrý, jdeme na to. - Paráda. - Kde je pan Jay?

Nevím, když ho nemůžu najít, většinou si to s někým rozdává. - Ty hajzle. - Ale nabídl jsem ten sex zdarma. Ale stálo za to. Dobře, ještě trochu to za to stálo. Jo, tohle bolelo. Můj obličej. Dobře, už to za to nestojí. Přestaň prosím. Vůbec to za to nestálo. Tolik násilí.

Kecal jsem. Stálo to za to. Překlad: navrus www.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

výborný seriál. btw: "what´s the damage?" bude spíš "kolik to dělá?". jinak super jdu na další díly

10

Odpovědět

to je tak boží seriál :)

341

Odpovědět

Netusite preco mi nejde ani jedno video?

25

Odpovědět

aha adblock tak nic

22

Odpovědět

Mám zapnutý adblock a videa mi jedou

83

Odpovědět

Já mám AdBlock vypnutej a videa mi někdy jedou, někdy nejedou. Si nevybereš :)

00

Odpovědět

00:59 -> clap je v tomhle případě tripl, jinak zvaný kapavka :) Je to patrné i z té předcházející scény.

11

Odpovědět

Super :) díky za připomínku. Beru v potaz :)

30

Odpovědět

Komu se TOHLE může nelíbit.. :D

308

Odpovědět

Komukoli kdo překročil pubertu?

1318

Odpovědět

+GandalfWhy so serious? :D

30

Odpovědět

Nevim co jste nasadili za novy prehravac, ale posledni par dni mi tady nic nejede @#%!

41

Odpovědět

To není nový přehrávač, to je akorát reklama před videem, jestli používáš adblock nebo něco podobného skus to vypnout, přispěješ tím překladatelům na reklamu.

Jo a uvidíš všechny videa.

45

Odpovědět

+EM4CZTenhle nazor jsem uz cetl, ale i kdyz je vypnuty, tak to nejede. Mam podezreni ze s reklamou nasadili i nejaky jiny prehravac a ted to mam rozbite.. :) (mozilla 45.0.2, fedora 23)

10

Odpovědět

+EM4CZNevím wo co go, mám adblock zapnutý, reklama žádná a videa jedou.

82

Odpovědět

+EM4CZZkus povypínat takové ty rozšíření prohlížeče od antiviru (jestli máš) jako bezpečné prohlížení a tak. Mně to pomohlo.

20

Odpovědět

+EM4CZJo, diky za tipy :) Nakonec vse jede i s adblockem, jen bylo potreba vypnout jine rozsireni (ghostery). Kdyby se to delo jeste nekomu, zkuste prvne vypnout uplne vse :)

10

Odpovědět

Super, stejnak si myslim, ze tomu davají low hodnocení ženský :D

3111